۵ شهر معروف با اینترنت عمومی رایگان

۵ شهر با اینترنت رایگان

می خواهید در طول سفر ایمیل هایتان را چک کنید، مسیرهای جدید را کشف کنید و یا رستورانی را برای شام رزرو کنید، اگر قصد سفر به هر کدام از شهر های این لیست را دارید، اصلا نگران دسترسی به اینترنت و چک کردن شبکه های اجتماعی تان نباشید. دراین شهر ها می توانید به راحتی در بیشتر مکان های عمومی به  اینترنت دسترسی پیدا کنید. مهم نیست که در کجای شهر مقصدتان به سر می برید، چه در حال لذت بردن از قهوه تان در یک کافه ی اسپانیایی باشید، چه در حال بازدید از موزه لوور و یا در حال سفر با اتوبوس و مترو در سئول باشید، می توانید در این شهر ها به راحتی از طریق اینترنت رایگان، با خانواده ودوستانتان ارتباط برقرار کنید و از حال هم باخبر بشوید. با الی گشت همراه باشید تا با  این ۵ شهر آشنا شوید.

اینترنت رایگان

۱- بارسلونا

در طول بازدید از شهر رویایی بارسلونا، می توانید در حال قدم زدن در ساحل و یا دیدن ساختمان های معروف و رنگارنگ آن، به راحتی ایمیل و شبکه های اجتماعی تان را چک کنید و به بقیه بگویید که چه زمان فوق العاده ای را می گذرانید! این شهر شمال اسپانیایی، شبکه وای فای عمومی بزرگ و رایگانی دارد که باعث می شود در هرجایی که هستید از موزه ها و گالری ها گرفته تا سواحل آفتابی آن، به اینترنت دسترسی داشته باشید.

بارسلونا

۲- پِرث

شهر پرث استرالیا، شاید یکی از منزوی ترین مراکز ایالتی استرالیا باشد، اما این به این معنی نیست که در این شهر نمی توانید به راحتی اینترنت رایگان پیدا کنید. در شهر پرث می توانید در بیشتر مکان های عمومی، از مرکز شهر و کافه ها گرفته تا هتل ها و فرودگاه، از اینترنت رایگان و نامحدودی که تعبیه شده است استفاده کنید.

پرث

۳- سئول

پایتخت مدرن کره جنوبی، خیلی وقت است که به داشتن یکی از پر سرعت ترین خطوط اینترنت معروف است. در حال حاضر می توانید از این اینترنت پر سرعت هنگام قدم زدن در خیابان های سئول استفاده کنید. شبکه ی عظیم اینترنت این شهر، در تمام نقاط شهر در دسترس است. می توانید در فرودگاه، منطقه معروف گنگنام، پارک ها، موزه ها و هرجای دیگری از اینترنت پر سرعت رایگان استفاده کنید. در سئول می توانید حتی در تاکسی، اتوبوس و مترو هم به اینترنت رایگان دسترسی داشته باشید.

سئول

۴- پاریس

پاریس، شهر نور، شهر ارتباطات هم هست. با بیش از ۲۰۰ نقطه اتصال به اینترنت، پاریس شهری است که به راحتی می توانید در مکان های مختلف آن به اینترنت دسترسی پیدا کنید. علاوه بر وجود اینترنت در مکان های معروفی مثل کلیسای نتر دام، موزه لوور و سایر جاذبه ها، در مکان های مختلف دیگری در سطح شهر پاریس می توانید به اینترنت رایگان دسترسی پیدا کنید.

پاریس

۵- هلسینکی

برای استفاده از اینترنت عمومی و رایگان در پایتخت فنلاند، نیازی به پسورد ندارید و می توانید به راحتی در بیشتر نقاط این شهر در حال لذت بردن از جاذبه ها، ایمیل هایتان را هم چک کنید و با دوستان وخانواده تان در ارتباط باشید. بزرگترین شبکه ارتباطی رایگان هلسینکی، در منطقه پایین شهر قرار دارد، اما این باعث نمی شود که در سایر نقاط آن نتوانید اینترنت رایگان پیدا کنید. در هلسینکی می توانید در اتوبوس و ترام ها هم به راحتی به اینترنت متصل بشوید.

هلسینکی

منبع : www.tripsavvy.com

معرفی تعدادی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
۴ هتل هواپیمایی منحصربفرد: در این هواپیماها می توانید اقامت کنید!
از پربازدیدترین موزه های جهان بیشتر بدانید
آشنایی با بی استرس ترین شهرهای جهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code