طعم سوشی در کشورهای مختلف

بهترین سوشی های دنیا

سوشی غذای مورد علاقه من است. معمولاً آن را برای صبحانه و ناهار می خورم و اگر بتوانم برای شام نیز آن را تهیه می کنم، چون این یک غذای معمولی لذیذ است و هر جا می رویم میتوانیم مقدار زیادی از آن را در هر جای دنیا پیدا کنیم ، به نوعی یک تکلیف برای خود می دانم که سوشی هر مکانی را امتحان کنم تا بهترین نوع آن را در  دنیا پیدا کنم. می خواهیم بهترین سوشی های دنیا را معرفی کنیم، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

غذای سوشی

ملبورن

مطالب مرتبط:
غذاهای خوشمزه ژاپن
راهنمای سفر به ژاپن

در کل استرالیا سوشی خوشمزه ای وجود ندارد. در واقع سوشی آنجا یک نوع حالت  استاندارد ، متوسط و با کیفیت سوپرمارکت است که فقط در خواربارفروشی های آمریکا می توان پیدا کرد. هر رستورانی سوشی شکم پرکن یا سوشی ساده دارد:  بیشتر برای دلخوش کردن ولع شکم است و چیزی برای نوشتن در این مورد که جایگاه سوشی آنجاست وجود ندارد. فقط به راحتی می توانید با شکم پر به راه خود ادامه دهید. اما در ملبورن ،  چند رستوران ژاپنی پیدا کردم که سوشیی داشت که آب دهان را راه می انداخت ، ماهی های عجیب و منوهای گر انی داشت . اگر در استرالیا هستید تمام پول خود برای سوشی را در ملبورن خرج کنید.

نیویورک سیتی

نیویورک بعد از ژاپن دومین کشور معروف برای سوشی است. در هر ساختمانی رستورانی برای سوشی وجود دارد و بسیاری از آنها واقعا خوشمزه هستند. شما می توانید زنجیره های سوشی را در رستوران های اصلی در حد جهانی، سطح رده بالا و مناسب بودجه را پیدا کنید. بیشتر آنها متنوع هستند – نه مانند تلخه داغ که مزه گازوئیل می دهد. و بهترین چیزی که در مورد سوشی نیویورک وجود دارد این است که در هر  قیمتی می توانید سوشی را پیدا کنید .

سوشی

ژاپن

موطن سوشی ژاپن است و جایی است که روزانه ماهی در آنجا خورده می شود. در خود بازارهای بزرگ توکیو می توان بهترین سوشی دنیا را پیدا کرد. فقط یکبار این سوشی را زمانی که مابین تایلند و آمریکا توقفی داشتم امتحان کردم، اما تکه های بزرگ آن  را هنوز به یاد دارم ، ماهی آن بهترین کیفیت را داشت و تنوع آن بعد از آنچه در آمریکا دیدم دومین بود.

غذای خوشمزه سوشی

رم

این کشور زیاد متبحر در سرو سوشی نیست اما اگر می خواهید همانند ایتالیا فقط ولع شکم را کم کنید رم چندین رستوران برای امتحان کردن دارد. اما همانند بقیه کشورهای اروپایی  باید برای آن هزینه پرداخت کنید. قبلا گفتم که فقط تعداد معدودی جا برای دیدن وجود دارد. ولی حق انتخاب محدودی دارید ولی کیفیت آن خوب است و به سبک ایتالیایی، تمام رستوران ها شیک و مد روز هستند.

جاهایی که سوشی مناسبی ندارند: نیوزلند ، آلمان ، اسکاندیناوی ، رومانی ، کامبوج، کاستاریکا، پاناما.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد