قبل از تمام شدن تابستان به این مقاصد ارزان سفر کنید

کشورهای ارزان برای سفر

در دنیا افراد زیادی وجود دارند که دوست دارند همه جای این کره ی خاکی را ببینند و تجربه های جدیدی کسب کنند اما شاید برای این افراد، پول بزرگترین مانع باشد و در این میان، هزینه های غذا و محل اقامت هم از آن دست هزینه هایی است که به هیچ وجه نمی توان از آن چشم پوشی کرد. در این مطلب از الی گشت می خواهیم کشورهای ارزان برای سفر با معرفی کنیم، کشورهایی که سفر به آن ها، حساب بانکی تان را خالی نمی کند!

شاید شهر هانوی پایتخت ویتنام را بتوان یکی از سریع ترین کشورهایی دانست که خیلی زود توانست یه پیشرفت چشمگیری برسد و این پیشرت روز به روز در حال بیشتر شدن است. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا خیلی دیر نشده و این کشور هم مانند کشورهای دیگر  هزینه های گزاف پیدا نکرده، زودتر به آن سفر کنید. اگر به این شهر سفر کردید حتما سعی کنید در بخش قدیمی شهر اقامت کنید تا بتوانید هزینه های رفت و آمد را کاهش دهید. اقامتگاه هایی مثل May de Ville Backpacker’s Hostel هم بسیار ارزان اند و فقط شبی ۵ دلار از شما دریافت می کنند.

هانوی | کشورهای ارزان برای سفر
  • کراکف در لهستان

مطالب مرتبط:
چند ترفند ساده برای کم کردن هزینه های سفر
اگر به این دلایل سفر نمی کنید یعنی دلمرده اید!

شاید افراد صرفه جو فکر کنند که اروپا مقصد غیر قابل دسترسی است اما این موضوع شامل کراکف دومین شهر بزرگ لهتسان نمی شود و شهری هالی برای فسر است و دلیل آن جاذبه های گردشگری بیشمار و هزنه های بسیار پایینی است که دارد.

مثلا در یکی از کافه های معمولی این شهر می توانید با فقط ۲ دلار غذای سنتی لهستان را میل کنید، برای دیدن جاذبه های تاریخی باید به قسمت قدیمی شهر بروید قلعه ی Wawel و یا میدان قرون سطایی Rynek Główny از این جاذبه ها اند.

کراکف

شهر لاپاز در بولیوی، با قرار داشتن ۴۰۰۰ متر بالار از سطح دریا، یکی از مرتفع ترین شهرهای جهان است. شاید این شهر در ارتفاع بالایی قرار داشته باشد، اما می توانید آن را با هزینه های پایین بگردید! برای صرف غذا می توانید به رستوران almuerzo بروید و یکی از خوشمزه ترین و ارزانترین غذاهای این شهر را با فقط ۵ دلار به ازای هر وعده میل کنید. قطعا بولیوی یکی از کشورهای ارزان برا ی سفر و لاپاز هم ارزانترین شهر این کشور است. حتی اگر در رستوران های خیلی خوب این شهر هم غذا میل کنید، هزنیه ای بین ۱۰ الی ۲۰ دلار را برای شما خواهد داشت که به عنوان یک کشور واقع در قاره ی آمریکا، قیمتی باور نکردنی است. در مرکز شهر لاپاز می توانید با هزینه ای بین ۲۰ الی ۵۰ دلار در یک هتل و هاستل خیلی خوب اقامت کنید.

لاپاز
  • مالاوی (Malawi)

شاید وقیت مالاو را به عنوان یک کشور آفریقایی با کشورهای دیگر این قاره مثل کنیا مقایسه کنید، چندان چنگی به دلتان نزند اما اشتباه نکنید دلیل این موضوع این است که چندان شناخته شده نیست. مالاوی یکی از توریست دوست ترین کشورهای آفریقا است و به همین دلیل کاملا جای امنی برای سفر است. علاوه بر این، تعداد بسیار زیادی هتل هم دارد که در تعدادی از آن ها می توانید با شبی فقط ۱۲ دلار یک اقامت راحت داشته باشید.

مالاوی

جاکارتا یکی از متراکم ترین شهرهای دنیاست و بنابراین طبیعی است که همه چیز در این شهر رقابتی باشد، از قیمت غذا گرفته تا جا و محل اقامت. معروف ترین هاستل این شهر که به شما هم پیشنهادش می کنیم، ۶ Degrees، بهشت بک پکرهاست چون فقط با شبی ۱۱ دلار می توانید در آن اقامت کنید. علاوه بر این می توانید انواع غذاهای خیابانی را با فقط ۵ دلار میل کنید.

جاکارتا
بزرگترین تخته سنگ های یکپارچه در جهان
نگاهی به محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان
قوانین جدید برای اخذ ارز مسافرتی چگونه است؟
معروفترین طاق های پیروزی در جهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code