قبل از پرواز این موارد را چک کنید

نکات لازم برای پرواز

هزینه ها همیشه دردسر ساز هستند و بدشانسی وقتی است که به صورت ناگهانی به شما تحمیل می شوند. قبل شروع مسافرت خود اگر از سیاست های وسیله نقلیه ای که انتخاب می کنید با خبر باشید، غافلگیر نمی شوید. قسمت حمل بار و قیمت ها را در وب سایت آن شرکت چک کنید، بخصوص زمانی که قصد دارید وسایل خاصی مانند لوازم ورزشی یا کالسکه بچه را با خود همراه داشته باشید. بعضی از ایرلاین ها هزینه بیشتری برای این خدمات از مسافر می گیرند، بنابراین قبل از انتخاب پرواز، از میزان این هزینه های اضافی مطلع شوید. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از این موضوع بدانید.

مطالب مرتبط:
نحوه مبارزه با پرواز زدگی
روش هایی برای استقامت در پروازهای طولانی مدت
بلیط هواپیما

 آنلاین رزرو کنید

بعضی از ایرلاین ها هزینه خرید تلفنی بلیط را هم از شما می گیرند، پس گزینه رزرو آنلاین بهترین گزینه است.

آرام باشید و ادامه بدهید

بهترین راه برای اینکه از شر این هزینه های اضافی برای همیشه خلاص شوید چیست ؟ وسایل اضافی را همراه خود نبرید. بخش عمده ای از هزینه های شما به خاطر بار اضافی است که همراه می‌برید. این مبالغ کم در طی چند ماه، تبدیل به بخش عمده ای از هزینه های اضافی شما می شود. فقط یک لطف بزرگ در حق ما بکنید، آدمی نباشید که یک کیف بسیار بزرگ را دنبال خودش به داخل هواپیما می خواهد ببرد و با مهمانداران در حال جر و بحث است. شاید شما حس کنید که حق با شماست اما در دیگران احساس تنفر ایجاد می‌کنید.

رزرو بلیط

نگران صندلی تان نباشید

ممکن است به بغل دستی تان در طول پرواز چسبیده باشید و فضای کافی وجود نداشته باشد تا پاهایتان را دراز کنید.اینها واقعیت های پرواز در در عصر جدید است و این مساله باعث شده ، ایرلاین ها برای راحت تر نشستن، یک فضای اضافی کوچک برای بعضی از صندلی ها ایجاد کرده اند که، معمولا بیش از ۱۰۰ دلار به هزینه شما اضافه می کند در حالیکه خیلی هم با صندلی های معمولی فرقی ندارند.

Airplane seats

بازی وفاداری

ممکن است مانند جورج کلونی در فیلم «سر در ابرها» ماهر نباشید، اما نیازی هم نیست میلیون ها مایل سفر کنید تا وفاداری تان را ثابت کنید. گاهی رسیدن به امتیازات و بهره مندی از جوایزی که آنها طرح می کنند باعث می شود شما از کارهایی که باعث کاهش هزینه های میشود غافل شوید. بسیاری از برنامه ها هستند که خدمات خود را با تخفیف ارائه می دهند.

سرگرمی های خودتان را داشته باشید

اگر میخواهید در طول پرواز سرگرم شوید حتما نیاز نیست برای آن هزینه اضافی بکنید تا سوار هواپیمایی شوید که مثلا به اینترنت در طول پرواز دسترسی داشته باشید. می توانید با خودتان تبلت و کتاب الکترونیکی همراه بیاورید. در کوله خود یک غذای سبک بذارید تا مجبور نشوید که پول یک غذای پنج ستاره را بدهید و یک ساندویچ معمولی بگیرید.

در سفر به دهلی از چه موزه هایی دیدن کنیم؟
در سفر به دهلی از چه موزه هایی دیدن کنیم؟
شکم گردی در خیابان های سنگاپور
شکم گردی در خیابان های سنگاپور
صبحانه‌های خوشمزه در سن سباستین اسپانیا
صبحانه‌های خوشمزه در سن سباستین اسپانیا
راهنمای سفر به لنکاوی در مالزی
راهنمای سفر به لنکاوی در مالزی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code