بلیط هواپیما

برای ماجراجویی در برمودا آماده اید؟

ماجراجویی در جزیره برمودا

برمودا جزیره ای بریتانیایی است که در شمال دریای آتلانتیک قرار دارد. این جزیره به سواحل ماسه ای و خانه های رنگارنگش معروف است. در کنار این ها، برمودا یک منطقه ی پرطرفدار برای عاشقان ماجراجویی در دنیا است.  شیرجه زدن از بالای صخره ها در آب زلال این جزیره، گردش در طبیعت منحصر به فرد، کشف زیبایی غارهای کریستال و دوچرخه سواری در سواحل، از فعالیت هایی هستند که این جزیره را برای افراد اهل هیجان و ماجراجویی به مقصد مناسبی تبدیل کرده است. با الی گشت همراه باشید تا با فعالیت هایی که می توانید در این جزیره انجام بدهید و ماجراجویی در برمودا آشنا شوید.

جزیره برمودا

صخره نوردی

برمودا یک مقصد عالی برای علاقمندان به کوهنوردی است. یکی از ویژگی هایی که این جزیره را به مقصدی عالی برای کوهنوردی و صخره نوردی تبدیل کرده است، وجود آب در زیر صخره ها است که باعث می شود در صورت سقوط صدمه ی جدی نبینید. بلند ترین صخره ی برمودا را می توانید در پارک گریت هِد پیدا کنید که ۳۰ متر ارتفاع دارد و ظاهرش شما را به هیجان می آورد. توصیه می شود برای صخره نوردی در این منطقه، از افراد حرفه ای کمک بگیرید.

صخره نوردی

قایق سواری

برمودا به سواحل فوق العاده زیبا و خلیج های کوچک و پنهان شهرت دارد. چه راهی بهتر از اینکه این زیبایی ها را با یک قایق کشف کنید. در این سواحل هم می توانید به صورت گروهی قایق سواری کنید و هم می توانید قایق و پاروی مخصوص به خودتان را اجاره کنید و به ماجراجویی بپردازید. یک کار هیجان انگیز دیگر این است که می توانید قایق هایی را اجاره کنید که کف شیشه ای دارند و علاوه بر لذت بردن از مناظر زیبای اطراف، از منظره جذاب زیرپایتان هم به هیجان بیایید.

قایق سواری

دوچرخه سواری

یکی از بهترین راه هایی که می توانید از طریق آن مناظر فراموش نشدنی برمودا را کشف کنید، دوچرخه سواری در سواحل این جزیره است. یکی از راه های متداولی که بیشتر دوچرخه سواران از آن می گذرند، مسیر ۱۸ مایلی راه آهن قدیمی است که کمی بعد از دوران جنگ جهانی دوم به طور کامل بسته شد. ۴۰ سال بعد از این تاریخ، این مسیر به راهی سرسبز و فوق العاده دیدنی برای دوچرخه سواری تبدیل شد. اگر به دنبال تجربه ی هیجان انگیز تری هستید بهتر است به پارک فری ریچ بروید. این مسیر کوهستانی ۶۸ مایلی، حسابی توانایی دوچرخه سواری تان را به چالش می کشد.

دوچرخه سواری

غواصی

اگر در آب های زیبای برمودا غواصی کنید، می توانید دنیای جدید و فوق العاده زیبایی را در آن ها کشف کنید. از شنا در کنار لاکپشت ها گرفته تا ماهی های دیدنی این دریا و صخره های مرجانی، در این جزیره می توانید طیف بزرگی از موجودات آبی و زندگی زیر دریا را کشف کنید. در آب های این جزیره می توانید کشتی های غرق شده را ببینید. جالب است بدانید، خرابه های کشتی های این دریا، الهام بخش نویسنده ی فیلم معروف آرواره ها شد.

غواصی
بهترین مسیرهای طبیعت گردی کوسامو، فنلاند
بهترین مسیرهای طبیعت گردی کوسامو، فنلاند
جزایر زیبای جنوب ایران
جزایر زیبای جنوب ایران
پارک ملی کازیرانگا در هند + ویدیو
پارک ملی کازیرانگا در هند + ویدیو
غار آبی دانیال، دومین غار آبی بزرگ ایران
غار آبی دانیال، دومین غار آبی بزرگ ایران