بلیط هواپیما

خودتان را برای این ماجراجویی ها در فیلیپین آماده کنید

ماجراجویی در فیلیپین

به جرات می توان گفت فیلیپین متفاوت ترین کشوری است که در آسیای شرقی به آن بر می خورید، از لحطه ای که پایتان را داخل آن بگذارید تا لحظه ای که آن جا را ترک کنید تحت تاثیر چیزهای متنوعی قرار می گیرید که در این سرزمین جادویی می بینید. اگر فیلیپین را به خاطر مکان های تاریخی و فرهنگی و آشنایی با یک فرهنگ جدید و جالب انتخاب کرده اید، بهترین گزینه است اما اگر سفر به فیلیپین را برای فعالیت های ماجراجویانه انتخاب کرده اید باز هم بهترین گزینه است! با الی گشت همراه باشید و با کارهای ماجراجویانه در فیلیپین آشنا شوید:

ماجراجویی در فیلیپین

غواصی در کنار کشتی ها غرق شده پالاوان

مطالب مرتبط:
رو در رو با کوسه ها: برای آنها که عاشق وحشت اند!
چرا هر کسی نیاز به سفر ماجراجویانه دارد؟

اگر می خواهید تا یک تجربه ی واقعا متفاوت غواصی  داشته باشید باید به آب های پالاوان فکر کنید. خود غواصی یکی از هیجان انگیزترین کارهای دنیاست حالا تصور کنید که این کار را در تاریکی مطلق و در کنار کشتی های غرق شده ی جنگ جهانی دوم انجام دهید آن هم فقط با فانوسی که در دست دارید! خطر: یادتان باشد که در قسمت هایی وارد جاهایی بسیار تاریک و سیاه می شوید و با موجودات دریایی خاص و عجیبی روبرو می شوید که ممکن است با وجودتان آن ها را ناراحت و یا عصبانی کرده باشید! پس خودتان را برای یک ترس واقعی آماده کنید.

غواصی در فیلیپین

اسکای واک و ترن سواری بر لبه

اگر دوست دارید تا هر دوی این ۲ ماجراجویی در فیلیپین را داشته باشید باید به سمت برج و هتل Crown Regency بروید. در طبقه ی سی و هشتم این هتل می توانید ترن سواری در لبه را تجربه کنید، تجربه ای هیجان انگیز که نمایی ۳۶۰ درجه از شهر سبو را در اختیارتان می گذارد. اما اگر می خواهید از این هم هیجان انگیز تر شود پیشنهاد ما اسکای واک است که در ارتفاع ۱۲۶ متری از زمین روی لبه ی شیشه های ساختمان راه می روید! البته با تجهیزات کامل.

اسکای واک

پیاده روی بر فراز یکی از بلندرین قله ها، کوه پولاگ

یکی از معروف ترین مسیرهای پیاده روی در فیلیپین کوه پولاگ است که بالا رفتن و پیاده روی در آن حسابی آمادگی جسمانی  قدرت فیزیکی تان را به چالش می کشد. چرا که در حین بالا رفتن باید با نسیم های خنک و گاهی شدیدی که می وزد مقابله کنید.

کوه پولاگ

قایق سواری کنید!

دوست دارید تا سطح دیگری از ماجراجویی در فیلیپین را امتحان کنید؟ با قایق سواری در یکی از زیباترین و تمیزترین آب های فیلیپین آن هم با قایق های بومی دست ساز چطورید؟ می توانید آرام آرام در این آب ها قایق سواری کنید و یا کمی به چاشنی آن اضافه کنید و با قایق های کناری تان مسابقه دهید. خواندن کافی نیست، باید خودتان این کار را انجام دهید تا باور کنید چقدر مزه دارد.

قایق سواری | ماجراجویی در فیلیپین

پرش از صخره در بروآنگا

شاید بهتر بود که این مورد در بالای لیست ماجراجویی در فیلیپین قرار می گرفت چرا که هیجان انگیزتزین و مهیج ترین تفریحی است که در این کشور می توانید تجربه کنید. تصور کنید که در بالای یک صخره ی ۱۰ متری ایستاده اید و در حالی که جمعیت آن پایین به شما خیره شده اند و بعضی از آن ها هم کف می زنند، باید بدو هیچ وسیله ای به داخل آب سقوط آزاد کنید. واقعا حس جالبی است و بدنتان را از هیجان به لرزه در می آورد. این طور فکر نمی کنید؟

پرش از صخره
نهر داریون، دهمین میراث یونسکو در ایران
نهر داریون، دهمین میراث یونسکو در ایران
رز بسیار گران قیمتی که تنها در کویر می روید! + تصویر
رز بسیار گران قیمتی که تنها در کویر می روید! + تصویر
جاذبه های گردشگری دزفول (مکان های طبیعی)
جاذبه های گردشگری دزفول (مکان های طبیعی)
نامیبیا، سرزمینی با حیات وحش بینظیر
نامیبیا، سرزمینی با حیات وحش بینظیر