بلیط هواپیما

ماجرا جویی در هند

هیجان و تفریح در هند

هند با کوه ها و قله ها، رودخانه های جذاب، مسیرهای کوهنوردی هیجان انگیز و شگفتی های طبیعی خود تبدیل به کشوری برای ماجراجویان در جهان شده است. چه در شرق یا غرب و چه در شمال یا جنوب این کشور باشید هند گزینه های زیادی را پیش روی شما می گذارد تا با آن آدرنالین خون خود را به بینهایت برسانید. آیا قصد دارید برای ماجراجویی به سفرهای خارجی بروید؟ هند بهترین محل برای شماست. می خواهیم از کارهای ماجراجویانه در هند بگوییم که می تواند سفر شما را خاطره انگیز و رویایی کند، با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
توصیه هایی برای کوله گردی در هند
گشت و گذار در طبیعت بکر و خیره کننده شمال شرقی هند

 در دره سیانگ گردش و کوه نوردی کنید

کوه نوردی در این دره پر رمزو راز در ایالت آروناچال پرادش در شرق ترین قسمت هند تفریحی شاد و هیجان انگیز است که به شما اجازه می دهد طبیعت زیبای این ایالت را کشف کنید. طبیعت سرسبز، راه های تنگ و باریک، مسیرهای چالش انگیز در این دره، روح ماجراجویی شما را کاملا سیراب و شما را سرشار از هیجان و تفریحات طبیعی می کند.

دره سیانگ

در رودخانه سابانسیری قایق سواری کنید

در ایالت آروناچال پارادش که گوهر پنهان بخش شمال شرق هند است خود را به رودخانه خروشان سابانسیری بسپارید. قایق سواری کنید و شور و هیجان واقعی را با گردش در این رودخانه زیبا تجربه کنید.

قایق سواری در هند

در پارک ملی کازیرانگا کردکدن تک شاخ را از نزدیک ببینید

در حالی که در پارک ملی کازیرانگا در ایالت آسام هستید برای سافاری ای هیجان انگیز سوار بر ماشین های بزرگ شوید و مستقیم به سمت دنیای محسور کننده کرگدن تک شاخ بروید، یا می توانید بر روی فیل ها بنشینید و آن ها را ببینید. گردگدن تک شاخ معروف در هند یکی از محبوب ترین جاذبه های این کشور است، جنگل های ساوانا در پارک ملی کازیرانگا زیستگاه این حیوان باشکوه است. طبق گفته منابع، در این محل تقریبا ۱۲۰۰ کرگدن تک شاخ وجود دارد که بیش از ۲/۳ تعداد آن در جهان را شامل می شود. در این پارک به غیر ازاین گونه عجیب و زیبا، می توانید بوفالو و ببرهای هندی را هم از نزدیک ببینید.

پارک ملی کازیرانگا در هند

در گوا پاراگلایدینگ کنید

به آرزوی پرواز کردن خود برسید و از نزدیک شاهد زیبایی جادویی سواحل و آب های لاجوردی گوا باشید. گوا با زیبایی و شکوه خود به شما ثابت می کند که مقصدی ایده آل برای پاراگلایدینگ و ورزش های ماجراجویانه است. برای این کار ایمنی کامل و احتیاط های لازم توسط خلبانان حرفه ای و مربیان برای شما در نظر گرفته می شود. خود را در آسمان آبی رها کنید و چشم اندازی هوایی از بهشت کوچک روی زمین داشته باشید. درختان نخل و نارگیل، آب های درخشان و سواحل شنی طلایی منظره ای زیبا و رنگارنگ را پیش روی چشمان شما می گذارد.

پاراگلایدر در گوا هند

در ساحل آشوم موج سواری کنید

موج سواری یکی از قدیمی ترین و هیجان انگیز ترین ورزش های آبی است. هند به داشتن سواحلی با موج های کوچک و کوتاه معروف است که این باعث می شود بتوانید به راحتی در ساحل اشوم گوا موج سواری کنید. شاید فکر کنید موج سواری نیاز به مهارت زیادی دارد اما با کمی تمرین هر کسی می تواند از هیجان موج سواری لذت ببرد. جایی خلوت برای این کار را انتخاب کنید تا فضای کافی برای تمرین و مانورهای مختلف داشته باشید، موج سواری ورزشی مفرح است که شما را پر از شور و هیجان می کند.

منبع: thrillophilia.com

۱۵ مورد از سرگرمی های غیر معمول لندن
۱۵ مورد از سرگرمی های غیر معمول لندن
نگاهی به فستیوال ها و جشن های باشکوه سیدنی
نگاهی به فستیوال ها و جشن های باشکوه سیدنی
در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!
در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!
به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!
به این درخت نامه بنویسید تا شریک رویاهایتان را پیدا کنید!