مادر خرج به‌ سبک گوشی‌های هوشمند

نرم افزاری برای مدیریت هزینه‌ ها در طی سفر

شاید شما هم همانند خیلی‌های دیگر معتقد باشید که سفرهای گروهی و دسته‌جمعی لذت بیشتری دارند. اما نمی‌توان منکر شد یکی از مشکلات این نوع سفرها بحث تقسیم و مدیریت هزینه ها است. انتخاب مادر خرج یکی از راه‌حل‌ها است. اما این انتخاب هم چندان مشکل را حل نمیکند. چراکه فرد مادرخرج ممکن است بعضی از هزینه‌ها را فراموش کند یا یکی دیگر از افراد گروه خرجی کند و یا هر مشکل دیگر. در آخر هم باید به‌صورت دستی حساب و کتاب کنید تا سهم هریک از افراد مشخص شود. اما چاره چیست؟ نرم‌ افزار Split Wise شاید راه حل مناسبی برای حل این مشکل باشد. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا با این نرم‌افزار و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

مادر خرجی به‌ سبک گوشی‌های هوشمند
مطالب مرتبط:
برترین فناوری های سال ۲۰۱۶
تحولات فناوری در یک سال گذشته

نرم ‌افزار Split Wise مخصوص مدیریت هزینه‌ ها است و فرقی نمی‌کند که شما از این نرم افزار در محیط خانه، اداره، خوابگاه و یا سفر استفاده می‌کنید. بنابراین، با استفاده از این نرم‌ افزار تمامی هزینه‌ها را سریعاً‌ و به راحتی ثبت می‌کنید و در انتها خودِ نرم‌افزار حساب و کتاب‌های مورد نیاز را انجام داده و اطلاعات مورد نظر را در اختیارتان قرار می‌دهد. به عبارت دیگر، این نرم افزار به مدیریت هزینه ها می‌پردازد.

برای شروع باید نرم افزار را دانلود و نصب کرده و با ایمیل خود وارد شوید. اگر هم قصد دارید که مدیریت حساب‌های گروهی و چندنفره حساب را انجام دهید، ایمیل دوستان خود را وارد کنید و از آن‌ها بخواهید تا نرم‌ افزار را روی گوشی‌های خود نصب کنند. با این کار شما از مزیت اصلی این برنامه بهره می‌برید: مدیریت و نمایش آنلاین حساب‌ها! یعنی به محض اینکه یکی از اعضای گروه خرجی را وارد کند، سایر اعضا می‌توانند آن هزینه و جزئیات آن را مشاهده کنند. جالبب‌تر اینکه، مبلغ وارد شده به صورت خودکار تقسیم بر تعداد شده و بنابراین سهم هریک از اعضای گروه مشخص می‌شود.

مادر خرجی به‌ سبک گوشی‌های هوشمند

البته شاید هم هزینه‌ی پرداختی مربوط به همه‌ی اعضای گروه نشود و فقط حساب شخصی شما با یکی از این اعضا باشد. در این صورت شما می‌توانید از بخش از Settle Up و گزینه‌ی More Options، فرد بدهکار و میزان بدهی شخصی او به شما را مشخص کنید.

در انتها هم می‌توانید صورت حساب مخارج را برای اعضای گروه ارسال کرده و تاریخ سررسید پرداخت را نیز مشخص کنید. شما همچنین میتوانید از طریق ایمیل مجدداً به آن‌ها در مورد بدهیشان یادآوری و گوشزد کنید. البته با تمام این مزایا، این برنامه همچنان نمی‌تواند دریافت طلب‌هایتان را تضمین کند!

آیا تکنولوژی لذت سفر را از بین می برد؟
سوال و جواب هایی در مورد کاربرد تکنولوژی در سفر
ساخت استخری معلق میان آسمان و زمین در لندن
وب سایت Expedia خدمات رزرواسیون جدید ارائه می کند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code