بلیط هواپیما

مجسمه گردی در ژاپن

 گردشگری ژاپن از نوع مجسمه!

یکی از مدرن ترین و به روز ترین شهرهای ژاپن را می توان شهر زیبای اوزاکا دانست. این شهر که جزو بزرگ ترین شهرهای ژاپن محسوب می شود، به دلیل قرار گرفتن در دهانه رودخانه یوهو و خلیج اوزاکا از آب و هوایی مرطوب برخوردار است. این شهر که در گذشته نقش پررنگی در اقتصاد ژاپن برعهده داشته لقب پایتخت اقتصادی آن را نیز بردوش می کشید. اوزاکا، امروزه نیز به دلیل زیبایی، جذابیت و قابلیت هایی که در گردشگری دارد، توریست های زیادی را برای بازدید از این دیدنی های زیبا به این شهر جذب می کند. گردشگری در این شهر به دلیل آب و هوای مطلوبی که دارد در همه روزها و فصل های سال امکان پذیر است. مجسمه های ملی اوزاکا دیدنی های کم نظیر این منطقه است که به دلیل اینکه در گوشه گوشه شهر و داخل محیط های باز مراکز هنری بنا شده است برای دیدار از این آثار هیچ هزینه ورودی داده نمی شود. با الی گشت همراه باشید تا با مجسمه های معروف ژاپن آشنا شویم.

مطالب مرتبط:
زیباترین مجسمه ها در اوزاکا، ژاپن
آمه زایکو، مجسمه های شیرین و سنتی ژاپن

مجسمه نهنگ در مجتمع تجاری هپ فایو ژاپن

هپ فایو به عنوان یک مرکز خرید و سرگرمی بزرگ در ژاپن مطرح است که نه طبقه دارد و در مغازه‌ های فروش لباس و چیزهای دیگر در آن به وفور وجود دارد. از قسمت فوقانی این مجتمع تجاری نیز شهر اوزاکا به خوبی قابل دیدن است. اما جذابیت ویژه این بازار تجاری این است که دو مجسمه غول پیکر در بخش میانی آن به صورت آویزان قرار دارند. این مجسمه ‌ها به صورت نهنگ ‌های قرمزی هستند که بیش از ۲۰ متر ارتفاع دارند و به طول ۶ طبقه در این مرکز تجاری آویزان شده‌اند. این مجسمه ‌ها توسط هنرمند ژاپنی به نام تاتسویا ایشی طراحی شده‌اند.
آدرس: ۱۵-۵ کاکوداچو، کیتا-کو، اوزاکا

مجسمه ژاپنی

نامبا یاساکا

این مجسمه در منطقه نامبا واقع شده است و در این بنا یک ساختمان نمادین وجود دارد که به صورت سر یک شیر طراحی شده و روی سنگ حکاکی صورت گرفته است. این ساختمان نمادین که به صورت سر شیر طراحی شده است، ۱۲ متر طول، ۱۱ متر عرض و ۱۰ متر در زمین عمق دارد و اگر بخواهید از آن اصلی دیدن کنید حتماً آن را قبل از ساختمان اصلی می‌بینید. همین طراحی زیبا باعث شده است که نامبا یاساکا در نوع خود منحصر به فرد باشد.
آدرس: موتوماچی نانیوا-کو، اوزاکا

مجسمه های معروف ژاپنی
جاذبه هایی دیدنی از شهر مدرن سنگاپور(قسمت دوم)
جاذبه هایی دیدنی از شهر مدرن سنگاپور(قسمت دوم)
جاذبه های تفریحی اطراف سنگاپور
جاذبه های تفریحی اطراف سنگاپور
زیباترین شهرهای سوئیس + تصویر
زیباترین شهرهای سوئیس + تصویر
نمونه هایی از ترین های گردشگری جهان در ایران
نمونه هایی از ترین های گردشگری جهان در ایران