بهترین مراکز خرید کرواسی

مراکز خرید کرواسی

برای شما مسافرانی که به کرواسی سفر کرده اید و به دنبال خرید کالاهایی از برندهای معروف جهان در یک مرکز خرید باشکوه هستید، مراکز خرید کرواسی را نام می بریم. شاید بخواهید که برای خانواده خود سوغاتی تهیه کنید یا از محصولات صنایع دستی و بومی این کشور بخرید. در کشور کرواسی، شهرهای بزرگ آن مانند زاگرب، اسپلیت و دوبرونیک، مراکز خرید فراوانی یافت می شوند، در حالی که روستاهای ساحلی، مکان های ایده آلی برای خرید محصولات محلی و تولیدات خانگی می باشند. در ادامه با تعدادی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید کرواسی به همراه ما در الی گشت آشنا خواهید شد.

مراکز خرید کرواسی
  • مرکز خرید آرنا زاگرب

مطالب مرتبط:
کشور کرواسی و دیدنی های جذابش
اسپلیت، شهر تاریخی و ساحلی کرواسی

مرکز خرید آرنا در شهر زاگرب به عنوان مرکز خرید برتر در بین مراکز خرید کرواسی شناخته شده است. به راحتی در قسمت جنوب غربی زاگرب واقع شده است و قابل شناسایی است و از ورودی جنوبی بزرگراه می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
آرنا سنتر میزبان ۱۰ فروشگاه بزرگ و بیش از ۲۰۰ مغازه کوچک و متوسط است.

هر چه که به دنبال آن هستید را می توانید در اینجا پیدا کنید! اگر پس از مدتی، از خرید کردن خسته شدید، می توانید به یکی از دو سالن لوکس سینمای این مرکز و اولین سینما آی مکس در این منطقه رفته، یا سری به سالن بولینگ و باقی تفریحات مرکز خرید بزنید.
در مرکز خرید آرنا زاگرب، رستوران ها، شیرنی فروشی ها و کافی شاپ های متعددی وجود دارد که می توانید از غذاهای بین المللی، کیک ها و یا قهوه های متنوع سرو شده در آنها لذت ببرید.
خرید رفتن با بچه ها همیشه پر از دردسرهای فراوان بوده است. در نتیجه خستگی زیادی را به شما متحمل می کند. در این مرکز خرید اتاق های بازی، برای کودکان قرار گرفته که هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت! بنابراین اجازه دهید آنها انرژی اضافه خود را در این اتاق های بازی، آن هم زمانی که شما در حال خرید هستید، بسوزانند.
چطوربه این مرکز خرید بروید؟ اصلا نگران نباشید، بیش از ۳۶۰۰ پارکینگ، یک اتوبوس رایگان، پارکینگ دوچرخه یا حمل و نقل عمومی برای دسترسی به این مرکز خرید وجود دارد.

مرکز خرید آرنا زاگرب
  • اسپلیت مال

اسپلیت مال یا فروشگاه اسپلیت در مرکز توسعه یافته شهری در شهر اسپلیت قرار دارد و با موقعیت جغرافیایی ایده آل خود، توسعه ها و عملیات اجرایی بیشتری در آینده انتظارش را می کشد. این مرکز در تقاطع سه جاده اصلی شهر، یعنی خیابان هوملند وار، خیابان نشنال گارد کورپ (سپاه پاسداران ملی) و خیابان ووکووار واقع شده است و به راحتی با وسیله نقلیه شخصی، حمل و نقل عمومی و یا پیاده روی قابل دسترس است. اسپلیت مال، به خوبی با محله دلماتیا ارتباط برقرار می کند و در فاصله ۱۰ دقیقه ای از شهر قدیمی و بندرگاه و در فاصله ۳۰ دقیقه ای از فرودگاه شهر اسپلیت واقع شده است. این فروشگاه در نزدیکی بزرگراه A1 قرار گرفته است. به اسپلیت مال، می توانید بوسیله حمل و نقل عمومی و با ۷ خط اتوبوس به شماره های ۱، ۵، ۶، ۱۰، ۱۶، ۱۸ و ۲۲ دسترسی داشته باشید.  ساعات کار این فروشگاه بین ساعت ۹ صبح تا ۹ شب می باشد. به غیر از مغازه های خرید در این فروشگاه، شما رستوران ها، دستگاه های ای تی ام، صرافی و بسیاری از اقلام مورد نیاز دیگرتان را می توانید پیدا کنید.

اسپلیت مال
  • اونیو مال زاگرب

اونیو مال یکی از محبوب ترین مراکز خرید کرواسی در زاگرب است و با تعداد زیادی از فروشگاه های مختلف برای برآورده کردن نیازهای همه افراد به راحتی قابل دسترسی است!
بیش از ۲۷۰۰۰ متر مربع فضای فروشگاهی، به علاوه ۲ اتاق بازی برای کودکان، رستوران ها و کافه ها و حتی ۹ سالن سینما در اونیو مال وجود دارد.
از آنجا که این مرکز خرید در قلب منطقه شهری زاگرب قرار گرفته است، تمام فروشگاه ها تا ساعت ۹ یا ۱۰ شب کار می کنند، اما کافه ها، رستوران ها بیشتر از این مقدار، و تا ساعات ۱ یا ۳ صبح کار می کنند!

اگر شما در نزدیکی اونیو مال در زاگرب اقامت دارید، یادتان باشد سری به این مرکز خرید بزنید، حال چه برای خرید باشد و چه صرف یک فنجان قهوه در کافی شاپ های آن و یا لذت بردن از منظره تپه مدودنیکا!
اصلا اهمیت ندارد که در کجای زاگرب مستقر شده اید، به راحتی میتوانید به این مرکز خرید دسترسی داشته باشید. می توانید خط تراموای شماره ۷ یا ۱۴ را سوار شده و در محل ورودی فروشگاه پیاده شوید. یا اتوبوس هایی با شماره خط های ۱۰۹، ۱۶۶، ۲۱۹، ۲۲۰، ۲۲۱، ۲۲۲، ۲۲۹، ۲۶۸، ۳۱۰، ۳۱۱ و ۳۱۳ را به سمت اونیو مال سوار شوید. اگر هم ماشینی در زاگرب کرایه کرده اید و با آن در شهر می چرخید اصلا نگران نباشید. در اطراف فروشگاه ۱۰۰۰ جای پارک ماشین در زیرزمین فروشگاه در نظر گرفته شده است. هزینه پارکینگ هم بسیار اندک و چیزی در حدود ۵ کونا می باشد.

اونیو مال زاگرب
  • سنتار کپتول زاگرب

سنتار کپتول یکی از اولین مراکز خرید کرواسی در زاگرب است که در فاصله کمی از میدان اصلی قرار گرفته به گونه ای که پیاده به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
مد، کالاهای لوکس و زمان های پر از شادی چیزی است که از بودن در سنتار کپتول به دست خواهید آورد. حدود ۸۵  مغازه در این مرکز خرید وجود دارد و برخی از مارک های معروف جهان از جمله بوربری، ارمنی جینز، گانت، کریستین اودیجیر، ویک اند مکس مارا، مکس اند کو، استفانل و غیره در این مرکز خرید پیدا می شوند.
سنتار کپتول ، جزو مراکز خرید کرواسی و نه تنها یک محل خرید خوب، به حساب می آید بلکه، اگر شما به دنبال یک محل برای گذراندن یک روز به همراه سرگرمی هستید، این مرکز خرید می تواند فرصت های خوبی را در اختیار شما قرار دهد. این مرکز خرید در خیابان نووا وس ۱۱ قرار گرفته است و بین ساعت های ۹ صبح تا ۹ شب باز می باشد.

سنتار کپتول زاگرب
  • مرکز خرید ساب سیتی دوبرونیک

مولر، اچ اند ام، مس و بسیاری از مارک های معروف دیگر در نهایت به بازار دوبرونیک وارد شدند، یا دقیقا بگوییم که به مرکز خرید ساب سیتی دوبرونیک  وارد شده اند.  این مرکز خرید، جزو مراکز خرید کرواسی در دوبرونیک می باشد که به تازگی افتتاح شده است. مرکز خرید ساب سیتی دوبرونیک تازه تأسیس و ساختمان دوطبقه آن، نقطه شاخصی برای خرید و برآورده کردن تمام نیازهای ساکنان شهر دوبرنیک و توریست های این شهر است. تا قبل از آن مردم این شهر برای خرید مارک های معروف مجبور بودند که به شهرهایی مانند اسپلیت یا زاگرب بروند. با این حال مراقب باشید! مرکزخرید جدید، فقط ۳۰۰ فضای پارکینگ دارد. بنابراین اگر در آخر هفته ها، قصد رفتن به مرکز خرید سان سیتی دوبرونیک را دارید، بهتر است در جایی دیگر در شهر ماشین خود را، پارک کنید. این مرکز خرید، در ساعت ۹ صبح باز می شود.

منبع: www.tripadvisor.com

مرکز خرید ساب سیتی دوبرونیک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد