۳ اپلیکیشن رایگانی که در سفرتان نیاز دارید

معرفی ۳ اپلیکیشن برتر سفری

اگر سفری در پیش دارید و یا تنها به دنبال ماجراجویی های جدید هستید، این لیست برای شما است. دنیای اپلیکیشن ها روز به روز گسترده تر می شود و رقابت شدیدی که بین کمپانی های سازنده آن ها وجود دارد، باعث شده تا شاهد پیشرفت سریع آن ها باشیم که زندگی را هر چه بیشتر برای ما آسان می کنند. با الی گشت همراه باشید تا با ۳ اپلیکیشن برتر سفر برای گوشی های اندروید و آی او اس آشنا شوید.

اپلیکیشن های سفری

۱- Google Trips

پلتفرم: اندروید و آی او اس

گوگل تریپز یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی برای سفر است. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای تمام قسمت های سفرتان برنامه دارید و لیستی از باید و نباید های قبل سفر را می نویسید، این اپلیکیشن متعلق به شماست. برای استفاده از این اپلیکیشن باید یک حساب جی میل داشته باشید. این اپلیکیشن دردسر نوشتن و نگه داری اطلاعات برنامه سفرتان در کاغذ را کم می کند و این اطلاعات را به صورت دسته بندی شده وارد برنامه می کند. همچنین قسمتی در آن وجود دارد که براساس مقصد مورد نظرتان، پیشنهاد های دیدنی آن مقصد را برایتان لیست می کند. یکی از ویژگیهای مثبت گوگل تریپز این است که کاملا آفلاین کار می کند و مجبور نیستید در سفرتان دائما به دنبال اینترنت بگردید تا به برنامه هایتان دسترسی پیدا کنید.

این اپلیکیشن را می توانید از طریق لینک زیر برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس دانلود کنید.

get.google.com/trips

گوگل تریپز

۲- Duolingo

پلتفرم: اندروید و آی او اس

این اپلیکیشن یادگیری زبان با طراحی فوق العاده جذاب و رابط کاربری ساده، توانسته است بیش از ۷۰ میلیون کاربر را جذب کند. اپلیکیشن ،Duolingo یکی از بهترین اپ هایی است که به کمک آن می توانید نکات پایه ای زبان مقصد، گرامر و واژگان آن زبان را به راحتی و در محیطی جذاب یاد بگیرید. درست مثل یک بازی کامپیوتری سرگرم کننده، این اپلیکیشن به شما نشان می دهد که قبل از رسیدن به مراحل پیشرفته تر چه مراحلی را باید طی کنید. همچنین به شما سکه های امتیاز می دهد که می توانید با آن ها ویژگی های جالبی را به برنامه اضافه کنید.

این اپلیکیشن را می توانید از طریق لینک زیر برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس دانلود کنید.

www.duolingo.com

دوولینگو

۳- Foursquare

پلتفرم: اندروید و آی او اس

این اپلیکیشن یکی از رایج ترین و ساده ترین اپ ها برای پیدا کردن بهترین رستوران ها، کافه ها، جاذبه های دیدنی و غیره، در مناطق مختلف است که می توانید بر اساس لوکیشن تان پیشنهاداتی برای بهترین کافه یا رستوران دریافت کنید. یکی از مزیت های این اپلیکیشن این است که جاذبه های آن را افراد محلی معرفی می کنند و می توانید امتیاز هر خدمات و نظر افراد مختلف را در مورد آن بخوانید. بعد از انتخاب نوع خدمات مورد نظرتان (کافه، رستوران، جاذبه ها) کافی است جستجو را بزنید تا لیستی از بهترین خدمات را در هر کجای دنیا که هستید پیدا کنید. همچنین می .توانید عکس ها، امتیاز و نظر خودتان را در رابطه با خدماتی که از آن استفاده کرده اید ثبت کنید

این اپلیکیشن را می توانید از طریق لینک های زیر برای اندروید و آی او اس دانلود کنید.

Android    IOS

فوراسکوئر
۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
از راز قدیمی ترین کامپیوتر جهان باخبر شوید!
از راز قدیمی ترین کامپیوتر جهان باخبر شوید!
آشنایی با سیستم مسیریابی ماهواره ای یا جی پی اس (GPS)
آشنایی با سیستم مسیریابی ماهواره ای یا جی پی اس (GPS)
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code