معرفی رستوران های خوب باتومی

رستوران های خوب باتومی

در باتومی هم مثل مرکز دیگر کشورهای اروپایی غذاهای متنوع و خوشمزه زیادی پیدا می شود. با رفتن به یکی از رستوران های این شهر اگر نمی دانید از بین این همه غذای متفاوت کدام را انتخاب کنید خاچاپوری سفارش دهید، طعم و مزه بینظیر این غذای معروف گرجی حتما شما را راضی می کند. می خواهیم بهترین رستوران های باتومی را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

باتومی

رستوران میمینو (Mimini)

مطالب مرتبط:
ماجراجویی دریایی در آکواریوم باتومی
طبیعتی سرسبز در باغ گیاه شناسی باتومی

این رستوران در ژوئن سال ۲۰۱۳ در مجتمع پیازا افتتاح شد و رستورانی هست که در آن می توانید غذاهای خوب و باکیفیتی میل کنید. فضای داخلی این رستوران مدرن، ساده و با سلیقه زیاد تزئین شده و آشپزخانه باز محیط آن را دلنشین تر کرده است. اسم این رستوران از فیلم کمدی معروف شوروی گرفته شده به همین دلیل در قسمت بالای دیوار عکس هایی از این فیلم چسبانده شده است. حتی اگر برای نوشیدن یک فنجان قهوه به داخل این رستوران آمده باشید با دیدن منوی غذاهای خوشمزه آن مطمئنا گرسنه می شوید و هوس می کنید یکی از آن ها را سفارش دهید. در منو ترکیبی از غذاهای سنتی و مدرن گرجی را می بینید، یکی از خوشمزه ترین غذاهای این رستوران مرغ با سس توت سیاه است که حتما باید آن را امتحان کنید.  این رستوران هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ صبح باز است و اگر در بیرون بنشینید دقیقا در کنار میدان پیازا هستید که در آن هر روز کنسرت موسیقی زنده برگزار می شود.

رستوران میمینو

رستوران مونیخ (Munich)

این رستوران در بهار سال ۲۰۱۳ افتتاح و ظاهر خاص و جدیدش چیزی متفاوت از دیگر رستوران های محلی ست. در این رستوران با دیدن طراحی زیبای داخلی، سقف سیاه، دیوارهای آجری و نقاشی های بایرنی انگار مدتی به آلمان رفته اید. در حالی که در سالنی بزرگ نشسته اید از غذاهای خوشمزه و موسیقی ای که کاملا هماهنگ با فضاست لذت می برید. تلویزیونی بزرگ هم در رستوران هست که در آن می توانید مسابقات مختلف ورزشی را تماشا کنید. اگر می خواهید غذای خود را در فضای باز میل کنید در بیرون از رستوران باغی به همراه ۸ میز وجود دارد. رستوران هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱ نیمه شب باز است.

رستوران مونیخ

رستوران فان فان (Fanfan)

این رستوران در سال گذشته افتتاح شد و به دلیل ظاهر منحصربفردش افراد زیادی آنجا را برای غذا خوردن انتخاب می کنند. این کافه در ساختمانی قرار دارد که در سال ۱۹۰۵ ساخته شده و متعلق به نویسنده معروف گرجی بوده است. دو تا از اتاق های این ساختمان به همراه یک تراس به صورت کاملا صمیمی و دلنشین طراحی شدند تا فضایی لذت بخش را برای غذا خوردن به وجود بیاورند. این رستوران یکی از معدود رستوران هایی هست که به راحتی می توانید حیوان خانگی خود را به آنجا ببرید. در شب های تابستان بیشتر وقت ها اجرای موسیقی زنده حال و هوای خاصی به فضای رستوران می دهد. منو چندان طولانی و متنوع نیست اما غذاها خوشمزه و باکیفیت است. دسر موس این رستوران خیلی معروف است و اگر به دسر علاقه دارید آن را از دست ندهید.

رستوران فان فان

منبع: inyourpocket.com

ماجراجویی دریایی در آکواریوم باتومی
ماجراجویی دریایی در آکواریوم باتومی
سه روز در باتومی، بهشت گرجستان
سه روز در باتومی، بهشت گرجستان
معرفی بهترین هتل های باتومی، برای سفر به شهری اروپایی در آسیا
معرفی بهترین هتل های باتومی، برای سفر به شهری اروپایی در آسیا
نکات سفر در گرجستان
نکات سفر در گرجستان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code