مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸، مهر و آبان ۹۷

مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸

نمایشگاه ها بزرگترین عرصه برای تبلیغات، نمایش محصولات و تکنولوژی های جدید است از این جهت شرکت ها و گروه های شرکت کننده همیشه به دنبال دریافت بهترین خروجی از حضور در آن می باشند. دیدگاه افراد در طول زمان در مورد نمایشگاه تغییر کرده است. به عنوان مثال در گذشته نمایشگاه به عنوان بازاری در نظر گرفته می شد که همه چیز را می توان در آن یافت، اما اکنون به نمایشگاه ها به دید یک بنگاه بزرگ تجاری و تبلیغاتی نگاه می شود که شرکت کننده های آن بیش از آنکه به دنبال خرید کردن از آن باشند، در پی به روز کردن خود و دریافت تکنولوژی های جدید هستند. با الی گشت همراه باشید تا با یکدیگر مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ را معرفی کنیم.

مهمترین نمایشگاه های استانبول

نمایشگاه دریایی (Boat Show Eurasia 2018) :

مطالب مرتبط:
نکاتی که در سفر به استانبول باید آن ها را بدانید
نکات مهم تاکسی گرفتن در استانبول
ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو

این نمایشگاه در تاریخ ۲ الی ۸ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۶ مهرماه ۱۳۹۷) در محل Viaport Marina در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه که جزء مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ می باشد صدها برند منطقه ای و بین المللی که در زمینه طراحی و ساخت قایق و کشتی های تفریحی اختصاصی و همینطور تجهیزات وابسته به آن ها فعالیت داشته شرکت خواهند کرد.

نمایشگاه دریایی استانبول

در این نمایشگاه شما می توانید به کمک طراحان حاضر، قایق مورد علاقه خود را طراحی و یا کشتی تفریحی کوچک خود را بازسازی نمایید. مشتریان می توانند این قایق ها را در دریای نزدیک این نمایشگاه قبل از خرید امتحان کرده و در نهایت از امکانات و قیمت های ویژه ارائه شده در نمایشگاه بهره مند شوند. همچنین شما می توانید با استفاده از تجهیزات و امکانات جدید ارائه شده قایق تفریحی خود را به روز رسانی نمایید.

نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات صنعتی (Maktek Eurasia 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۲ الی ۷ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۵ مهرماه ۱۳۹۷) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. محصولات و خدماتی که در این نمایشگاه ارائه می شود شامل دستگاه های CNC و دستگاه های مرسوم کار با فلز، تجهیزات برش و نگهداره، تجهیزات اندازی گیری و کنترل کیفیت، دستگاه های جوشکاری و تجهیزات وابسته، تجهیزات حرارتی، بالابرهای صنعتی، سیستم های روان کننده و خنک کننده های صنعتی، سازمان ها و دانشگاه های مرتبط با ارائه این خدمات و نشریات تخصصی سازمان های مالیاتی و سرمایه گذاری می باشد.

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی استانبول

نمایشگاه کفش و صنایع وابسته (AYMOD 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۳ الی ۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۱ الی ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، شصتمین نمایشگاه بین المللی کفش و از نظر بزرگی دومین در جهان و بزرگترین در ترکیه در زمینه کفش و صنایع وابسته به آن می باشد. در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و همینطور بیش از ۱۰۰۰ برند که در زمینه ساخت و فرم دهی کفش و تجهیزات وابسته به آن فعالیت دارند شرکت خواهند کرد. آخرین محصولات کلاسیک و به روز این فصل تولید کنندگان برای زنان، مردان و کودکان، از کفش گرفته تا چکمه و از دمپایی تا کیف نمایش داده خواهد شد. بیش از ۴۲۰۰۰ نفر در این چهار روز از این نمایشگاه که جزء مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ می باشد دیدن کرده و همچنین برای حضور کمیته های حرفه ای در صنعت کفش شامل ۶۰۰ نفر از ۸۰ کشور دنیا تدارکات لازم دیده خواهد شد.

نمایشگاه کفش و صنایع وابسته استانبول

نمایشگاه کودکان ترکیه (Kids Turkey 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۷ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۲ الی ۱۵ مهرماه ۱۳۹۷) در محل Istanbul Fuar Merkezi Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یازدهمین نمایشگاه اسباب بازی، کودک، بازی ها و تجهیزات بازی می باشد. این نمایشگاه یک برنامه موفق برای دریافت اطلاعات، تجربه نوآوری و خلاقیت و همچنین زمینه ها و نیازهای واردات و صادرات، بازارهای بین المللی، ایجاد تجربه های جدید و آموزش آن ها است که در این فضا ایده های نوین و نمایندگان فروش، هر کدام محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت. این نمایشگاه که جزء مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ می باشد با بیش از ۱۳۲ غرفه دار و همچنین بیشتر از ۸۰۰۰ بازدید کننده از ترکیه و ۴۴ کشور دنیا برگزار خواهد شد.

نمایشگاه جواهرات ترکیه (Istanbul Jewelry Show 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۹ الی ۲۲ مهرماه ۱۳۹۷) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه چهل و هفتمین نمایشگاه جواهر، ساعت و تجهیزات وابسته به آن بوده و از مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ می باشد.

نمایشگاه طلا و جواهر ترکیه

محصولاتی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند شامل طلا، مروارید، فلزات گرانبها، الماس، ساعت های مچی و دیواری، سنگ های نیمه ارزشمند، سنگ های مصنوعی، نحوه نمایش و بسته بندی محصولات، ماشین آلات مورد استفاده، ابزارها و تجهیزات، دستگاه های امنیتی مرتبط و نرم افزارها، جواهرات سفارشی، نقره جات و بدلیجات و همچنین نشریات مرتبط با این صنعت می باشد. این نمایشگاه که در سال های گذشته با بیش از ۸۰۰ غرفه دار از ۲۷ کشور جهان و همچنین با بیش از ۱۹۰۰۰ بازدید کننده از ۸۷ کشور جهان جزء پر بازدید ترین نمایشگاه های ترکیه بوده است.

نمایشگاه جواهرات ترکیه

نمایشگاه مبلمان و طراحی داخلی (Intermob 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۱ الی ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷) در محل Tüyap Exhibition and Congress Center در شهر استانبول برگزار خواهد شد. همزمان با این نمایشگاه که جزء مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ می باشد نمایشگاه های تشک و صنایع و تجهیزات وابسته به آن (Promatt 2018) و همچنین سی و یکمین نمایشگاه ماشین آلات صنعت چوب و ابزارهای آن (Wood Processing Machinery2018) نیز در همین مکان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مبلمان استانبول

در این نمایشگاه تولیدات و مصنوعات چوبی، تجهیزات جانبی مبلمان، مواد شیمیایی به کار رفته، ابزار ها و تجهیزات تولید و خدمات پس از فروش آن ها به نمایش گذاشته شده است. علاوه بر این ها در نمایشگاه های همزمان نیز ماشین آلات تولیدات چوبی، شرکت های تولید کننده چوب های صنعتی، شرکت های مونتاژ و بسته بندی کننده، شرکت هایی که به فعالیت مهندسی صنایع چوب اشتغال دارند و همچنین خط تولید تشک، فوم ها و مواد اولیه، فنر پیچی تشک و همچنین ابزارها و تجهیزات وابسته به آن به نمایش گذاشته خواهد شد. این نمایشگاه در سال های گذشته پذیرای بیش از ۵۰۰ شرکت با بیش از ۶۵۰۰۰ بازدید کننده از ترکیه و ۱۱۰ کشور جهان بوده است.

 نمایشگاه آشپزخانه هتل، رستوران، کافه و تجهیزات و تکنولوژی وابسته به آن (Hostech By Tusid 2018) :

این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ الی ۲۸ اکتبر ۲۰۱۸ (۲ الی ۶ آبان ماه ۱۳۹۷) در محل CNR Expo Yesilkoy در شهر استانبول برگزار خواهد شد. بیست و سومین نمایشگاه بین المللی هتل، رستوران، کافه و تجهیزات وابسته به آن که در این تاریخ برگزار می شود جزء مهمترین نمایشگاه های استانبول در اکتبر ۲۰۱۸ بوده و به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ صنایع آشپزخانه و بخش تجهیزات هتل محسوب می شود.

نمایشگاه آشپزخانه استانبول

در این نمایشگاه تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در رستوران ها، کافه ها، کترینگ شرکت ها، آشپزخانه بیمارستان ها و هتل ها و همچنین نوآوری در صنایع تغذیه بیمارستانی به معرض نمایش گذاشته می شود. در سال های گذشته بیش از ۴۰۰ غرفه دار در این نمایشگاه حضور داشته و بیش از ۴۸۰۰۰ بیننده از آن دیدن کرده اند.

گردش در منطقه سلطان احمد استانبول
۶ شهر زیبای دنیا که قبل از مرگ باید دید
در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول چه کار کنیم؟
معرفی هتل پولمن ایرپورت استانبول | ۵ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code