بلیط هواپیما

مهمترین نمایشگاه های دبی در اکتبر ۲۰۱۸

مهمترین نمایشگاه های دبی در اکتبر ۲۰۱۸ | مهر و آبان ۱۳۹۷

کشور امارات در پنجاه سال گذشته رشد چشمگیری را از منظر اقتصادی و تجاری در اکثر شهرهای خود داشته است، اما بیشتر این تغییرات مربوط به دبی می باشد. این شهر با توجه به موقعیت منطقه ای و همچنین پل ارتباطی بین اروپا و آسیا دارای پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه گذاری است. دبی با گسترش تجارت آزاد و تسهیل شرایط برای بازرگانان باعث شده علاوه بر مقصد گردشگری تفریحی به عنوان مقصدی برای سرمایه گذاری و همچنین محلی برای گردهمایی متخصصان و سرمایه گذاران شده است. مرکز تجارت جهانی دبی یک آسمانخراش است که در سال ۱۹۷۹ ساخته شد و هدف آن برای برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها بوده که  بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع فضایی است که برای آن اختصاص داده شده که به شکل ۲۱ سالن، بیش از ۴۰ اتاق کنفرانس و در ۳ طبقه می باشد و سالانه بیش از ۵۰۰ رویداد و نمایشگاه در آن انجام می گیرد. در این مقاله با الی گشت همراه باشید تا با مهمترین نمایشگاه های دبی در اکتبر ۲۰۱۸ بیشتر آشنا شویم.

مهمترین نمایشگاه های دبی

نمایشگاه فروشندگان محصولات دیجیتالی (GITEX Shopper Autumn):

مطالب مرتبط:
جشنواره خرید دبی، بهترین فرصت برای خرید ارزان و خوب
معرفی بهترین فستیوال ها و جشنواره های دبی
چرا با الی گشت به دبی برویم؟

این نمایشگاه درتاریخ ۲ الی ۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۰ الی ۱۴ مهرماه ۹۷) در محلZa’abeel Hall  در محل ساختمان تجارت جهانی در شهر دبی برگزار خواهد شد. در این ۲۸ سالی که این نمایشگاه برگزار شده است همیشه جزء مهمترین نمایشگاه های دبی بوده و توجه همگان را به خود جلب کرده است. این زمان برنامه ریزی شده تا خرده فروش های قدرتمند دستگاه های الکترونیکی و شرکت های جهانی در این رویداد کنار هم قرار گیرند. مصرف کنندگان می توانندشاهد انجام معاملات تجاری، پیشنهادات نرم افزاری از بیش از ۶۰ غرفه دار موجود شامل خرده فروشان قدرتمند این منطقه مانند EMAX, Jack`s, Jumbo, PlugIns و Sharaf DG باشند. در میان ۱۵۰ برند شرکت کننده در نمایشگاه، نام های بین المللی همچون Acer, Asus, Apple, Canon, Dell, HP, Hisense, Huawei, LG, Lenovo, Nikon, Microsoft, Samsung, Sony به چشم می خورد.

نمایشگاه فروشندگان محصولات دیجیتالی

بیشترین محصولاتی که در سال گذشته در این نمایشگاه به فروش رسیدند شامل گوشی های هوشمند، تلویزیون های بزرگ، تبلت و لپ تاپ بوده است. همچنین بخش محصولات جدید بیشتر در زمینه تکنولوژی برای کودکان، سلامتی و همچنین دستگاه ها و وسایل خانه های هوشمند خواهد بود. در سال گذشته ۷۸ درصد از بازدید کنندگان بیان کرده اند که اشتباه کرده و پیشنهاد می کنند به جای خرید آنلاین، محصول مورد نظر خود را از نمایشگاه تهیه کنید. این نمایشگاه رویداد فوق العاده و موفقی برای برندها و خرده فروش ها بوده که می توانند فروش و گستره بازار خود را از این طریق تقویت نمایند. در سال گذشته این نمایشگاه به عنوان یکش از مهمترین نمایشگاه های دبی با بیش از ۶۵ غرفه دار و همچنین بیش از ۱۸۵۰۰۰ بازدید کننده برگزار شده است. نمایشگاه GITEX Shopper 2018 با محصولات، معاملات، پیشنهادات و همچنین فرصت های تجاری بیشتری برگزار خواهد شد که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

نمایشگاه جیتکس پاییز

نمایشگاه معدن دبی (The Mining Show):

این نمایشگاه در تاریخ ۸ الی ۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۶ الی ۱۷ مهرماه ۹۷) در محلZa’abeel Hall  در محل ساختمان تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یازدهمین و از مهمترین نمایشگاه های دبی در سال ۲۰۱۸ می باشد که به عنوان یک رویداد برجسته در جهان و ویترینی برای نمایش نوآوری های صنعت معدن و استخراج است. این نمایشگاه، بهترین و بیشترین محصولات و راه حل های تکنیکی برای معادن داخلی و بین المللی را ارائه کرده و همچنین یک بازار کامل برای بازدیدکنندگان بوده تا بتوانند تجهیزات، تکنولوژی و خدمات معادن را خریداری نمایند. این نمایشگاه در سال گذشته شرکت کنندگانی شامل سازمان های قدرتمند، شرکت های استخراج معدن و همچنین سرمایه گذاران ثروتمند را در خود جای داد. در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه شاهد حضور کشورهای معدنی نوظهور مانند عمان، عربستان سعودی، مصر و مراکش خواهد بود و همچنین در این سال بر توسعه پایدار اقتصادی و رشد بهره وری عملیاتی تمرکز خواهد داشت. در سال گذشته ۷۹ غرفه دار در این نمایشگاه شرکت کرده و تعداد بازدید کنندگان آن بیش از ۲۰۰۰ نفر بوده است.

نمایشگاه معدن دبی

نمایشگاه تکنولوژی جیتکس (GITEX Technology Week 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ الی ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۲ الی ۲۶ مهرماه ۹۷) در محل Sheikh Rashid Hall, Sheikh Maktoum Hall, Sheikh Saeed Hall, Za’abeel Hall, Al Multaqua Ballroom در محل ساختمان تجارت جهانی در شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه تکنولوژی های آینده در منطقه خاورمیانه و فراتر از آن را به نمایش گذاشته و از پر بازدیدترین و مهمترین نمایشگاه های دبی در سال است. این نمایشگاه از دیدگاه وجود محصولات دیجیتالی، تکنولوژی های پیشرو و همچنین آینده نگری و کسب و کار در آن ها بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. پروژه هایی که در بخش تکنولوژی با صرف میلیاردها دلار هزینه در سال های آتی برنامه ریزی شده و در حال اجرا می باشد از جمله مواردی است که در این نمایشگا ه با آن برخورد خواهید کرد و این همه آن چیزی نیست که شما را شگفت زده خواهد کرد، این نمایشگاه جذابیت های دیگری را نیز برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

نمایشگاه تکنولوژی جیتکس

در سال گذشته بیش از ۱۴۷۰۰۰ بازدید کننده از این نمایشگاه با دیدن تنوع محصولات و نوآوری هایی که در آینده به بازار خواهد آمد توسط بیش از ۴۴۰۰ غرفه دار از ۹۷ کشور جهان مسخ شدند. در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه چهار قسمت شهرهای هوشمند، تکنولوژی AR و VR، اینترنت وسایل و همچنین تولید هوشمند پر رنگ تر می باشد. این نمایشگاه که جزء عناوین مهمترین نمایشگاه های دبی قرار گرفته ویترینی خواهد بود برای نمایش بیشترین پیشرفت های شهرهای هوشمند بعد از تاثیر نسل جدید تکنولوژی ها در زیرساخت آن ها و همچنین گام هایی که در خط مقدم این پیشرفت ها با ایجاد تغییرات در تکنولوژی و هر چیزی که وابسته به انقلاب صنعتی جدید باشد.

نمایشگاه جیتکس تکنولوژی

نمایشگاه آب، انرژی، تکنولوژی و محیط پیرامون دبی (WETEX 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱ الی ۳ آبان ماه ۹۷) در محل Al Multaqua Ballroom, Sheikh Saeed Hall, Za’abeel Hall, Trade Centre Arena, Hall  در محل مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. بعد از گذشت ۱۸ سال از برگزاری نمایشگاه آب، انرژی، تکنولوژی و محیط پیرامون در شهر دبی، این نمایشگاه همچنان به عنوان یکی از خاص ترین و مهمترین نمایشگاه های دبی و منطقه خاور میانه می باشد. این نمایشگاه مستقیما زیر نظر شیخ محمد بن رشید، معاون رییس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم دبی و همچنین تحت حمایت حمدان بن رشید، معاون حاکم دبی و وزیر دارایی امارات برگزار خواهد شد. وظیفه این نمایشگاه این است که توسعه پایدار و حرکت شتابان رو به جلو در اقتصاد سبز را نه تنها در منطقه خاورمیانه بلکه در سراسر جهان را پیگیری نموده و گسترش دهد. این نمایشگاه با در کنار هم جمع کردن صنایع وابسته و خدمات ارائه شده در این زمینه، به عنوان یک زیر ساخت کلیدی و با در کنار هم قرار دادن غرفه داران بین المللی، متخصصان، تصمیم گیرندگان بازار و سرمایه گذاران، نظر آن ها را به سوی سوخت های فسیلی، انرژی های تجدید پذیر، انرژی خورشیدی و انرژی هسته ای جلب خواهد کرد. این نمایشگاه در سال گذشته با بیش از ۱۹۰۰ غرفه دار و بیش از ۲۴۵۰۰ بازدید کننده از ۴۷ کشور دنیا توسط ۶۷ حامی مالی برگزار شد. همچنین این رویداد یک انجمنی را برای شرکت کنندگان تشکیل داده تا در مورد آخرین تکنولوژی ها، نوآوری ها و تحقیقات پیرفته در این خصوص بیشتر بدانند.

نمایشگاه آب و انرژی و تکنولوژی

نمایشگاه تجارت دریایی دبی (Seatrade Maritime Expo 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ الی ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ (۷ الی ۹ آبان ماه ۹۷) در محل Hall 6, Hall 7, Hall 8 از ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه چهاردهمین نمایشگاه تجارت دریایی بوده و با نگاه به یک دهه اخیر تنها رویدادی است که موجب گردهمایی افراد این صنعت در منطقه خاورمیانه و انجمن جهانی دریایی در کنار یکدیگر شده است. رویدادی که در تقویم دریایی می بایست به آن توجه کرد همین نمایشگاه تجارت دریایی خاورمیانه می باشد که متخصصان را از ۹۰ کشور در کنار یکدیگر گردهم آورده و باعث می شود در ارتباط با انجمن های خود آخرین محصولات و تکنولوژی ها را مشاهده نموده و موجب ایجاد فروش و معاملات گردد. این نمایشگاه باعث شده تا بین متخصصان یک ارتباط صحیحی ایجاد گردد تا بتوانند تجارت خود را برای اشخاصی که در این صنعت نقش اصلی را بازی می کنند معرفی نمایند. شرکت کنندگان این نمایشگاه شامل شرکت های حمل و نقل دریایی خصوص در منطقه و سطح بین المللی، گردانندگان اصلی، بنادر رسمی، سرمایه داران و سایر متخصصان است. این نمایشگاه در سال های گذشته با بیش از ۲۹۰ غرفه دار و بیش از ۷۵۰۰ بازدید کننده برگزار شده و جزء مهمترین نمایشگاه های دبی در سال ۲۰۱۸ است.

نمایشگاه تجارت دریایی دبی

نمایشگاه میزبان خلیج در دبی (Gulf Host 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۳۰ اکتبر الی ۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۸ الی ۱۰ آبان ماه ۹۷) در محل Sheikh Saeed Hall, Trade Centre Arena, Hall در محل ساختمان تجارت جهانی شهر دبی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه که دارای ارزشی فوق العاده بوده و از مهمترین نمایشگاه های دبی در سال ۲۰۱۸ می باشد، بیشتر از هر چیزی برای آشپزخانه های بیمارستان ها، هتل ها و کترینگ ها سودآور بوده و می تواند موجب کاهش چشمگیر در هزینه های آن ها گردد. توسط توریست های دبی، متخصصان بازرایابی، متخصصان کترینگ های بیمارستانی و بیش از ۳ نمایشگاه مواد غذایی مشابه تایید شده که این نمایشگاه انشعابی از نمایشگاه Gulfood به عنوان بزرگترین نمایشگاه مواد غذایی در دنیا می باشد. این نمایشگاه تکنولوژی، طراحی و نوآوری در ارائه خدمات غذایی را پیشنهاد داده و موجب می شود تا متخصصان این صنعت با ایجاد کنندگان ایده های جدید ملاقات داشته و وسایل پیشرفته صنعتی و همچنین غذاهای سفارشی به نمایش گذاشته شود. این نمایشگاه در سال گذشته با بیش از ۳۸۰ غرفه دار و همچنین بیش از ۱۰۰۰۰ بازدید کننده برگزار شده است.

نمایشگاه میزبان خلیج دبی

نمایشگاه یامکس، سیفکس، غذاهای اختصاصی (Yummex, Seafex, Speciality Foods 2018):

این نمایشگاه در تاریخ ۳۰ اکتبر الی ۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۸ الی ۱۰ آبان ۹۷) در محل Za’abeel Hall 3 در محل ساختمان تجارت جهانی در شهر دبی برگزار خواهد شد. همانند سال های گذشته از این نمایشگاه که به عنوان مهمترین نمایشگاه های دبی شناخته می شود انتظار می رود تا با حضور متخصصان این صنعت فرصت های تجاری بیشتری ارائه گردد. این نمایشگاه برنامه ریزی شده تا حضور حداکثری متخصصان از جمله سرآشپزها، تهیه کنندگان و توزیع کنندگان سوپرمارکت ها، هتل ها و هواپیماها را به نمایش بگذارد و همچنین این نمایشگاه همه نوع از تولید کنندگان مواد غذایی را از سراسر جهان پهناور زیر یک سقف کنار هم آورده است. این ویترین بزرگی است از جدیدترین و مورد استقبال ترین شکلات ها، شیرینی جات و اسنک های خوشمزه و لذیذ و همچنین اسنک هایی که به آن ها غذای دریایی اضافه شده و همچنین تولیدات طراحی شده برای بسته بندی این محصولات. این نمایشگاه در سال گذشته با بیش از ۵۹۰ غرفه دار و همچنین بیش از ۱۵۰۰۰ بازدید کننده برگزار شده است.

نمایشگاه غذاهای دبی

منبع: www.dwtc.com

معرفی هتل پلازو ورساچه دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل پلازو ورساچه دبی | ۵ ستاره
شرایط زندگی در دبی چگونه است؟
شرایط زندگی در دبی چگونه است؟
بهترین گالری ‌های هنر معاصر در دوبی (بخش اول)
بهترین گالری ‌های هنر معاصر در دوبی (بخش اول)
۵ پیشنهاد متفاوت برای دبی گردی
۵ پیشنهاد متفاوت برای دبی گردی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code