با استفاده از این نرم افزار گوشی خود را تبدیل به بی‌سیم کنید

 معرفی نرم افزار Zello

Zello نرم افزاری است که گوشی های هوشمند شما را تبدیل به بی‌سیم می کند. این نرم افزار در سال ۲۰۱۱ منتشر شد،‌ ولی به لطف طوفان هاروی و طوفان ایرما، در هفته ی گذشته در لیست پردانلودترین نرم افزارهای فروشگاه اپل قرار گرفت. با استفاده از نرم افزار Zello، مادامی که به یک شبکه و یا اتصال وای-فای متصل باشید، می توانید از گوشی خود به عنوان یک بی سیم و یا رادیوهای دوطرفه استفاده کنید. هرکس سریعاً‌ می تواند به عضو کانال های ارتباطی این نرم افزار شود و سریعاً‌ پیام های صوتی و یا حتی تصاویر خود را ارسال کند. بعد از دانلود و نصب نرم افزار Zello، در محیط آن تبلیغات نمی بینید. ولی نرم افزار نسخه ی پولی هم برای کاربرد کارخانه و شرکت ها دارد. با الی گشت همراه باشید.

بعضی از گروه های تجسس و امداد و نجات از این نرم افزار استفاده می کنند. ولی گروه امدادی به نام Cajun Navy بعد از طوفان کاترینا در آمریکا شروع به استفاده ی همه گیر و زیاد از این نرم افزار کرد و باعث شدند که نرم افزار Zello محبوب تر شود. با شروع طوفان هاروی، کانال های جدیدی در این نرم افزار شکل گرفتن که نام هایی مثل گروه تجسس و امداد و نجات تگزاس و یا بازماندگان منطقه هاستون داشتند.

یکی از مزیت های اصلی این نرم افزار در سفر،‌برای مواقعی است که تماس با ۹۱۱ مقدور نیست و یا اینکه شماره تماس های اضطراری کشوری که در آن به سر می برید را بلد نیستید. البته توجه داشته باشید که گزارش هایی هم وجود دارند که حاکی از سوء استفاده از این نرم افزار هستند. برای مثال فردی شکایت می کرد که درخواست کمک فردی را در این نرم افزار شنیده است ولی وقتی برای کمک به انجا رفته، از او دستبرد زدند.

یکی از امکانات جالب این نرم افزار این است که می توانید یک دکمه ی گوشی خود را به صحبت کردن اختصاص دهید تا دیگر نیاز نباشد برای ارسال پیام صفحه نمایشگر خود را روشن کنید. بنابراین فقط کافیست دکمه ی گوشی خود را بفشارید و شروع به صحبت کردن کنید تا پیام شما با کیفیت عالی به مخاطب مورد نظر ارسال شود.

به هرحال، اگر در طول سفر به مشکلی برخوردید و احتیاج به کمک فوری داشتید ولی امکان دسترسی به ۹۱۱ مقدور نبود، می توانید با استفاده از این نرم افزار پیام صوتی را فورا ارسال کنید.

دانلود Zello برای گوشی های اندروید

دانلود Zello برای گوشی های iOS

دانلود Zello برای گوشی های ویندوز

تجربه دنیایی متفاوت با هواپیماهای مدرن آینده
ربات ها هم دارای شخصیت شدند!
شارژ کردن گوشی، فقط با یک انگشت!
پیامی که آیفون را از کار می‌اندازد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code