معرفی هتل ۴ ستاره کارلتون در استانبول

هتل کارلتون استانبول  Carlton Hotel

این هتل ۴ ستاره  استانبول، در منطقه فاتح استانبول واقع شده است. هتل کارلتون استانبول در سال ۱۹۹۰ ساخته و در سال ۲۰۰۸ بازسازی شده است. تنها با ۲ دقیقه پیاده روی از هتل کارلتون استانبول  Carlton Hotel، می توانید به دیدن نقاط گردشگری معروفی مانند بازار بزرگ و مسجد سلیمانیه استانبول بروید. موزه سنت صوفیا و همچنین بسیاری از بازارهای سنتی و مراکز خرید در نزدیکی این هتل زیبا قرار گرفته است. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل کارلتون استانبول را با هم مروری بکنیم.

Carlton Hotel- www.eligasht.com
  • خدمات رفاهی هتل کارلتون استانبول

مطالب مرتبط:
۱۰ مورد از بهترین جاذبه های دیدنی تور استانبول
بهترین هتل های ۴ ستاره استانبول

تمام امکانات رفاهی هتل کارلتون استانبول، برای راحتی و آسایش شما فراهم شده است. پارکینگ عمومی در نزدیکی هتل، وجود دارد با این حال با پرداخت هزینه اضافه می توانید از پارکینگ خود هتل هم استفاده کنید و این پارکینگ  به صورت شبانه روزی باز است. ترانسفر فرودگاهی و خدمات حمل و نقل در صورت پرداخت هزینه آن در اختیار شما مهمانان قرار خواهد گرفت. می توانید حتی از خود هتل، ماشین کرایه کنید. برای خرید تور نیز، می توانید به میز پذیرش هتل مراجعه کنید. ورود به هتل کارلتون استانبول، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید و میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخوی شما خواهد بود.

هتل کارلتون استانبول- هتل های 4 ستاره استانبول

خدمات دربان، وجود صرافی و تبدیل ارز، خدمات خشکشویی و نظافت، انبار چمدان، صندوق امانات و دستگاه براق کننده کفش از خدمات این هتل می باشد. خدمات اتاق به صورت شبانه روزی و میز پذیرش به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. وجود آسانسور در هتل رفت و آمد بین طبقات را برای شما آسان می کند و فضای در نظر گرفته شده برای افراد سیگاری به صورت عمومی و خصوصی، از دیگر خصوصیات این هتل می باشد. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل و نگهبانی به صورت شبانه روزی از دیگر ویژگی های این هتل است. امکانات فکس و فتوکپی هم در صورت نیاز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

Carlton Hotel- www.eligasht .com
  • امکانات تفریحی هتل کارلتون استانبول

صبحانه به همراه میوه در  رستوران و کافی شاپ هتل ارائه می گردد. بطری های آب معدنی هزینه دارد و اگر بخواهید می توانید صبحانه خود را در اتاقتان میل کنید. رستوران هتل هم بوفه داشته و هم منوی لاکارته دارد که غذاهای بسیار خوشمزه ای را در آن گنجانده است به عنوان نمونه، غذاهای ترکی و اروپایی برای ناهار و شام ارائه می شود. همچنین در منطقه ای که هتل در آن قرار گرفته است پر از کافه ها و رستوران های مختلف است که شما مهمانان می توانید غذاهای محلی را در آنها امتحان کنید.

ویژگی هایی مانند ماساژ آرامش بخش، جکوزی، حمام آبگرم، سونا و سونا بخار جزو امکانات تفریحی هتل کارلتون استانبول است که می توانید بعد از یک روز گشت و گذار در شهر برای استراحت به آنها مراجعه کنید.

شما مهمانان می توانید مشخصات تورهای شهر استانبول را از میز پذیرش دریافت کنید. حمام ترکی این هتل تجربه به یاد ماندنی را برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

امکانات تفریحی هتل کارلتون استانبول
  • امکانات اتاق های هتل کارلتون استانبول

این هتل ۷۶ اتاق مهمان با قیمت مناسب تجهیزات مدرن آن ارائه می کند. حمام بزرگ این اتاق ها روزانه تمیز می شود که با تجهیزاتی مانند تهویه مطبوع، وان حمام و دوش به صورت مجزا از هم، سشوار، وسایل بهداشتی- آرایشی رایگان و دمپایی راحتی برای شما به ارمغان می آورد. دیوارهای دارای عایق صدای اتاق ها، میز کار و کف فرش شده اتاق ها، دستگاه قهوه ساز و چای ساز، تلفن، سیستم بیدار کردن مهمانان، فضایی برای افراد سیگاری در اتاق ها، تلویزیون به همراه شبکه های اجتماعی از امکانات اتاق ها می باشد. حتی فضای نشیمن مجزایی در اتاق ها مشخص شده است.

امکانات اتاق های هتل کارلتون استانبول

برای رزرو اتاق، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید. انواع اتاق های هتل شامل گزینه های زیر می باشد:

اتاق سینگل: با مساحت ۱۸ مترمربع و نمایی رو به شهر دارد که دو تخته یا یک تخته می باشد.

اتاق دوبل: با مساحت ۱۸ مترمربع که نمایی رو به شهر و دو تخت یک نفره یا یک تخت کویین دارد.

اتاق های خانوادگی: با مساحت ۲۰ مترمربع که یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره یا سه تخت یک نفره دارد.

اتاق سوپریر دابل یا اتاق های دوقلو: با مساحت ۱۴ مترمربع که ۲ تخت یک نفره یا یک تخت دونفره دارد.

اتاق تریپل: با مساحت ۲۵ مترمربع  که نمایی رو به شهر دارد و سه تخته است.

اتاق اکونومی دابل یا اتاق های دوقلو: با مساحت ۱۴ مترمربع که ۲ تخت یک نفره یا یک تخت دونفره دارد و یک دوش دارد.

Carlton Hotel- www.eligasht.com1
  • فاصله تا جاذبه های معروف شهر استانبول:

فاصله تا مسجد آبی: نیم کیلومتر است که اگر با ماشین بروید یک ربع و اگر با مترو بروید ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تنها نیم ساعت تا این مسجد فاصله دارید.

فاصله تا موزه ایا صوفیه: ۲۰ کیلومتر است که با ماشین بین نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر میخواهید با مترو بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود یک ساعت و ربع طول خواهد کشید.

فاصله تا قصر توپکاپی: ۲۰ کیلومتر است که با ماشین طی این مسیر ۴۵ دقیقه طول می کشد و با حما و نقل عمومی مانند اتوبوس یا مترو بیشتر از یک ساعت در راه خواهید بود.

فاصله تا میدان تکسیم: با ماشین حدود نیم ساعت و  با حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و خط M2  ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مسجد سلطان احمد: ۴ کیلومتر می باشد که اگر با مترو بروید حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با ماشین بخواهید به این مسجد بروید بین نیم ساعت تا ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا مسجد سلیمانیه: با پای پیاده تنها ۱۵ دقیقه است.

فاصله تا قصر دلماباغچه: ۶ کیلومتر می باشد که اگر با ماشین بخواهید بروید، نیم ساعت در راه خواهید بود و اگر با حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، مترو یا تراموا کمتر از ۱ ساعت در راه خواهید بود.

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: ۱۹٫۲ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل کارلتون استانبول، ۴۵ دقیقه در راه  خواهید بود و اگر بخواهید با اتوبوس های خطوط M1A به هتل بروید حدود ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله تا خیابان استقلال: ۱۹ کیلومتر است که اگر با ماشین به این خیابان بروید، حدود نیم ساعت و اگر با اتوبوس بروید حدود یک ساعت و ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.

فاصله مسجد ایا صوفیه از این هتل بسیار زیاد است و برای رفتن به تنگه بسفر چه با ماشین یا حمل و نقل عمومی چیزی بیش از دو ساعت در راه خواهید بود اما رستوران مک دونالد در نزدیکی این هتل قرار دارد و به راحتی با ۱۰ دقیقه پیاده روی می توانید به آنجا بروید. بازار بزرگ هم آنقدر به این نزدیک است که با نیم ساعت پیاده روی می توانید به دیدن آن بروید و نیازی به گرفتن تاکسی ندارید همچنان که فاصله تا مسجد سلیمانیه با پای پیاده تنها ۱۵ دقیقه است.

Carlton Hotel- www.eligasht (25)
  • موقعیت و ویژگی های هتل کارلتون استانبول

این هتل در شهر استانبول، در منطقه فاتح واقع شده است. می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:
Kemal Paşa Mahallesi, No:، Fevziye Cd. No:22، ۳۴۱۳۴ Fatih/İstanbul, Turkey

منبع: www.booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد