بلیط هواپیما

هیجان زندگی در ژاپن

زندگی در کشوری دیگر

وقتی از کانادا برای زندگی کردن به ژاپن می‌رفتیم ، می دانستیم که این اتفاق عالی خواهد بود، اما نمی دانستیم که تا این حد فوق العاده است. ما به خیلی از مکان‌ ها سفر کرده ایم، اما جز اینکه گاهی برای یک ماه در جایی بمانیم، عملا هرگز در خارج زندگی نکرده بودیم. با الی گشت همراه باشید تا شما را با تجربه زندگی در ژاپن آشنا کنیم

مطالب مرتبط:
آنچه در سفر به ژاپن باید بدانید!
دانستنی هایی از تاریخ و فرهنگ ژاپن
ژاپن

بعد از یک زمان طولانی که در سفر بودیم، به دنبال یک زندگی با روال عادی می‌گشتیم و به نظر می رسید که زندگی در یکی از شهرهای ژاپن و تدریس زبان انگلیسی در آن جا، بهترین راه برای تجربه یک فرهنگ جدید است، در حالی که می توانستیم مدتی از سیر و سیاحت به عنوان افرادی عاشق سفر دست بکشیم.

الان ۹ ماه است که در یکی از همین شهرهای ژاپن زندگی می کنیم و عاشق اینجا هستیم.

چند دلیل از دلایل بسیاری که نشان می دهد که زندگی در خارج فوق العاده است.

  • سکونت در یک خانه جدید: اول از همه وقتی به شهری می رسید، تصمیم گرفتن برای اینکه کجا ساکن شوید، هیجان انگیز است. بررسی خانه ‌های زیاد و اینکه بخواهید کارمند مشاور املاک را ( که انگلیسی صحبت نمی کند) متوجه سازید که یک آپارتمان یک خوابه می خواهید نه یک اتاق کار ، مطمئنا سرگرم کننده است. در نهایت وقتی به آپارتمان جدیدتان اسباب کشی می کنید از اینکه اقامت در کشوری جدید، شهری نو با تجربه های جدید را شاهد هستید، نوعی هیجان زدگی و شگفتی به سراغ تان خواهد آمد.
  • مشاهده تغییرات فصلی متفاوت: برای برخی از مردم زندگی در یک کشور خارجی می تواند به معنای دیدن فصل ‌های متفاوت برای اولین بار باشد. برای بقیه می تواند به معنی لذت بردن از هوای گرم و آفتابی در سراسر سال و یا مشاهده بارندگی ‌های سیل ‌آسا باشد. تا به حال تلاش کرده اید که دوچرخه ‌ی تک دنده ‌تان را در هنگام گردباد برانید ؟ و یا ممکن است در کشوری گرم و استوایی زندگی کرده باشید و تنها بارش برف را در فیلم ها و عکس ها دیده باشید و بس در حالی که با ورود و اقامت در یک کشور دیگر می توانید از نزدیک این نعمت زیبای خداوندی را ببینید و لذت ببرید. دیوانگی است؟! نه؟! اما سراسر لذت است.
پاییز
  • دوست شدن با افراد محلی: در حال حاضر چند وقتی است که در اینجا زندگی می کنیم و رستوران ‌ها و فروشگاه‌ های کوچک مورد علاقه‌ مان را پیدا کرده ایم که برای خرید میوه و سبزیجات ، غذاهای آماده بیرون(street eat) و بهترین غذاهای چینی به این مکان‌ ها می رویم. از صاحبان مغازه ها گرفته تا همکاران ، با زندگی در یک مکان خاص، می توانیم با افراد محلی صمیمی شویم.
  • دیدن روزانه اتفاق‌ های جدید: در اینجا، هر روز که بیدار می‌ شویم می دانیم قرار است چیزی تازه ببینیم . کشورهای آسیایی پراز شگفتی است. از گروه‌ های زنان که در پارک دور هم جمع می شوند تا پیرمردانی که با بادبادک های ‌شان یا یویوهای بسیار بزرگ ‌شان بازی می کنند ، همیشه یک اتفاق در حال رخ دادن است و همین موضوع زندگی شما را از یکنواختی و روتین بودن به طور کامل در خواهد آورد.
  • سیاحت در شهر جدیدتان وشهرهای اطرافش : گردش در اطراف و کشف قسمت ‌های مختلف شهرمان، یک راه عالی برای گذران روز بود. این شهر پر از کانال های آب است، بنابراین کافی بود یکی از آنها را انتخاب کنیم و درکنار آن قدم بزنیم تا خسته شویم. به علاوه در اطراف آن نیز شهرها و شهرک ‌های زیادی وجود دارد که تا رسیدن به آنها تنها یک اتوبوس فاصله است. بررسی محیط‌ های جدید همیشه هیجان انگیز است.
تاریخچه هتل های زنجیره ای Four Seasons
تاریخچه هتل های زنجیره ای Four Seasons
کانتر فروش کیست و چه کارهایی باید انجام دهد؟
کانتر فروش کیست و چه کارهایی باید انجام دهد؟
وظایف مدیریتی و تأمین نیروی انسانی
وظایف مدیریتی و تأمین نیروی انسانی
ارتقای روابط گردشگری ایران و کره جنوبی
ارتقای روابط گردشگری ایران و کره جنوبی