وحشتناک ترین جاذبه های دنیا!

ترسناک های دیدنی

همیشه دیدنی های دنیا به مکان های زیبا و عجیب و رویایی منحصر نیست. برخی از گردشگران ماجراجو به دنبال مکان های دیدنی و حتی غیر قابل تصور در دنیا هستند که برخی از آن ها به تفاوت های فرهنگی و برخی دیگر به ساختاری عجیب زمین و برخی به رویدادهای تلخ تاریخ و نظایر آن باز می گردد. برخی از این مکان ها طوی هستند که حتی شجاع  ترین آدم ها هم به سختی شهامت رفتن به آن را پیدا می کنند اما به هرحال آدم هایی هستند که این شهامت را پیدا می کنند و می روند. در ادامه به معرفی تعدادی از مکان های دیدنی ولی ترسناک دنیا می پردازیم شاید شما هم هوس کردید که سری به این جا ها بزنید. با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
ترسناک ترین پل های جهان
اسرارآمیزترین غارهای ایران
جاذبه های ترسناک

جزیره ای که روح رادیواکتیو در آن جاری است

یکی از جزایر متروکه کشور ژاپن که در ۱۵ کیلومتر شهر ناکازاکی قرار دارد زمانی محل اقامت و سکونت نزدیک به پنج هزار نفر بود که در معادل زغال سنگ این منطقه کار و در همین جزیره زندگی می کردند. مردم جزیره به محض اتمام ذخیره ذغال سنگ این منطقه را ترک کردند. فراموش نکنیم این جزیره در نزدیکی شهر ناکازاکی واقع شده است که شاهد یک بمباران اتمی واقعی بوده است.

امپراتوری مردگان در فرانسه

در فرانسه مکانی وجود دارد که گفته می شود اجساد قریب به شش میلیون انسان مرده را در خود جای داده است و به این دلیل به امپراتوی یا دخمه مردگان شهرت دارد. این مکان یکی از بزرگترین و ترسناک ترین دخمه های اموات در دنیا به حساب می آید.

موزه از تکه های بدن انسان

یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین موزه های دنیا در شهر آمستردام و دانشگاه این شهر واقع شده است. این موزه در واقع محلی است برای نمایش اجزای بدن انسان و قسمت ها مختلف جنین و اندام حیوانات که البته از نظر های مختلفی چون رویان شناسی، پاتولوژی و آناتومی برای این دانشگاه اهمیت دارد. اما برای ما انسان های معمولی یک موزه وحشتناک به حساب می آید.

موزه از تکه های بدن انسان

یادگار ترسناکی از جنگ جهانی

در آلمان یک آسایشگاه وجود دارد که البته در حال حاضر متروکه است. این آسایشگاه در زمان جنگ جهانی دوم توسط آدولف هیتلر به خدمت گرفته شده بود و حالا که به حالت تعطیل و متروکه در آمده است با یادآوری آن خاطرات تلخ و غم انگیز مکان وحشتناکی به شمار می رود.

در این جنگل می توانید خودتان را بکشید

در نزدیکی های کوه فوجی در کشور ژاپن بلند ترین قله این کشور است، جنگلی قرار دارد که به جنگل خودکشی شهرت دارد. این جنگل که در اسطوره های ژاپنی به شیاطین ارتباط داده می شود، آئوکیگاهارا نام دارد. این جنگل که مخصوص خودکشی است از انبوه درختانی تشکیل شده است که باعث می شود باد به خوبی در آن جریان نداشته باشد. بنابر این موجودات کمی در آن زندگی می کنند و مکانی بسیار ساکت و آرام در آن وجود دارد. بنا بر دلایلی این جنگل یکی از رایج ترین مکان های خودکشی در دنیا به حساب می آید و در سال حدود ۱۰۰ خودکشی در آن رخ می دهد.

جنگل خودکشی

دروازه ای که از ترکمنستان به جهنم می رود

این مکان به دهانه آتش نیز معروف است و به زبان ترکمنی “جهنم دروازه سی” نامیده می شود. این گودال یک میدان گازی عظیم است که در سال ۱۹۷۱ ایجاد شده و تاکنون حرارت و گرمای آن ادامه دارد و توریست های زیادی را به خود جذب کرده است.

آرامگاه کاپوچینز در ایتالیا

این قبرستان در شهر سیسیل در جنوب ایتالیا قرار دارد. اجساد این قبرستان لباس پوشانده و همانند موزه ها به نمایش گذاشته شده اند. حدود ۸ هزار جسد و ۱۲۵۲ مومیایی در این آرامگاه وجود دارد و آن را به یکی از ترسناک ترین قبرستان های دنیا تبدیل کرده است.

گشایش نمایشگاه هنر و تمدن ایران باستان در شمال ایتالیا
سونگکران، جشن آب تایلند
چه انتظاراتی از پوکت داشته باشیم؟
ماجراجویی در پارک های آبی مسکو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code