پاریس را به روش پاریسی ها بگردید!

پاریس بدون شک یکی از تاپ ترین مقاصد گردشگری جهان است، بنابراین تعجبی ندارد که این «شهر نور»، بعضی از بهترین هتل های دنیا، بهترین غذاها و رستوران های دنیا، پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری در دنیا و… را در خود داشته باشد. با توجه به این موضوع و اینکه پاریس شهر بزرگی است، مطمئنا در سفر به این شهر مخصوصا اولین دیدارتان، کمی سردرگم می شوید بنابراین الی گشت در اینجا برای شما پیشنهادهایی دارد که چطور می توانید در تور پاریس، این شهر  را به شیوه ی مردم محلی آن و نه یک توریست تازه وارد بگردید و تجربه های جدیدی در آن کسب کنید:

مطالب مرتبط:
آیا از حقایق برج ایفل در پاریس با خبرید؟
۴ فعالیت ممنوعه در پاریس!

کافه ای در پاریس | تور پاریس

 

اولین تجربه پاریسی، پیش به سوی کافه!

Ten Belles، یکی از آن کافه هایی است که شیفتگان قهوه در سرتاسر پاریس را به خود جمع کرده است. معمول ترین کاری که پاریسی ها در این کافه انجام می دهند این است که قهوه ی خود را برمی دارند و در حالیکه به موسیقی راک گوش می کنند، سرگرم گفتگو و گپ زدن در آن می شوند.
KBCaféShop، کی بی کافه، بهترین کافی شاپ پاریس برای خوردن یک کاپوچینوی دلچسب و دیدن رهگذران و افراد مختلف در خیابان است.

کافه کی بی | تور پاریس
Lockwood، اگر دوست دارید تا به جز خوردن قهوه، یک صبحانه ی اصیل فرانسوی را در یکی از محلی ترین و خونگرمانه ترین اتمسفر کافه های پاریس تجربه کنید، لاک وود جایی است که نباید از دست بدهید.

لذت آشپزی در بهترین های پاریس

در زیر تعدادی از ترین های رستورانی پاریس را که در تجربه ی پاریس گردی تان به هیچ قیمتی نباید از دست بدهید، معرفی می کنیم:
West Country Girl: برای خوردن بهترین کرپ پاریس.
Septime: مطمئنا رستوران Septime، بی عیب و نقص ترین مواد اولیه را در پخت غذاها استفاده می کند. برای خوردن غذا در این رستوران، حداقل باید از ۳ هفته قبل شامتان را رزرو کنید.


Mary Celeste: ممکن است پاریس در کنار دریا قرار نگرفته باشد اما این موضوع، رستوران Mary Celeste را از سرو تازه ترین و بهترین صدف های وحشی شهر باز نداشته است.
Derrière: یکی از عجیب ترین رستوران های پاریس، میان هتل چلسی و Chateau Marmont قرار گرفته است که دری مخفی به یک اتاق عجیب دارد.

تور پاریس با الماس های فرهنگی آن

پاریس جایی است که فرهنگ آن با هنر گره خورده است و مردم این شهر، به خاطر فرهنگی که دارند، یکی از روشنفکرترین مردمان دنیا شناخته می شوند. پس در پاریس گردی تان، این نگین های فرهنگی را از دست ندهید:
Rue Dénoyez: این کوچه که در محله ی Belleville قرار گرفته است، به عنوان خیابان گالری هنر در این شهر شناخته می شود، جایی که همه ی وسایل آن از گلدانها گرفته تا سطل های زباله، به وسایلی برای هنرنمایی مردم با اسپری تبدیل شده است.

خیابام هنری پاریس
Point Éphémère: دنبال موسیقی های رمانتیک خیابانی پاریسی می گردید؟ Point Éphémère جایی است که باید از آن دیدن کنید. Point Éphémère، در گوشه ی کانال سنت مارتین قرار گرفته است و جمعیت جوان زیادی را دور هم جمع کرده است.
Musee d’Orsay: این موزه، موزه ی مورد علاقه ی پاریسی هاست. اگر خواستید از آن دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم تا بلیط ورود را از کیوسک ها تهیه کنید تا در صف طولانی موزه، منتظر نمانید.

اینستاگرامی های پاریس

Molitor: بهترین راه لمس پاریس، داشتن تجربه ای در Molitor است. جایی که قبلا کاربری دیگری داشت، حالا به عنوان یک هتل لوکس با یکی از تمیزترین استخرهای شهر شناخته می شود.
Printemps: لیوانتان را بردارید و از بالای این فروشگاه زنجیره ای لوکس، از یکی از بهترین ویوهای شهر لذت ببرید.
Sacre Coeur: این کلیسا در مونتمارتر قرار دارد و شاید توریستی باشد اما حتی مردم محلی پاریس هم نمی توانند نمای حیرت انگیز آن را در موقع غروب خورشید انکار کنند.

داخل کلیسای Sacre Coeur
Jardins du Luxembourg: می خواهید یک پیک نیک فراموش نشدنی در یکی از بهترین مناطق شهر داشته باشید؟ علفزارهای این باغ رویایی ترین مکان است…
Canal St. Martin: کانال سنت مارتین، یک کانال مدرن در شهر و یکی از محل های پر رفت و آمد و وقت گذرانی پاریسی ها است.

منبع: confessionsofaboytoy.com

راهنمای سفر به استونی
راهنمای سفر به استونی
جاذبه هایی دیدنی که تنها در پاریس می توان یافت
جاذبه هایی دیدنی که تنها در پاریس می توان یافت
سیستم حمل و نقل در مالزی چگونه است؟
سیستم حمل و نقل در مالزی چگونه است؟
با شهر وین بیشتر آشنا شوید
با شهر وین بیشتر آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code