چطور رستوران های خوب هر شهر را پیدا کنیم؟

روش های پیدا کردن رستوران های خوب

وقتی به یک شهر یا کشور دیگر سفر می کنیم، علاوه برهتل و مکان اقامت، یکی از بزرگترین دغدغه هایمان می شود غذا و پیدا کردن یک رستوران خوب. اگر بخواهیم با هم صادق باشیم، در خیلی از موارد ممکن است مورد دلخواهمان را پیدا نکنیم و هزینه ی زیادی هم بپردازیم. اما چطور می توان رستوران های خوب هر شهر را  در سفر پیدا کرد؟ همراه الی گشت باشید تا با روش های آن آشنا شوید:

روش پیدا کردن رستوران خوب
مطالب مرتبط:
نکاتی برای حفظ امنیت در هتل
نکات کاربردی برای مسافرانی که زبان مقصد را بلد نیستند

اگر کمی روراست باشیم می بینیم که مقدار قابل توجهی از رضایت مان در سفر وقتی بدست می آید که می توانیم بهترین نقاط آن شهر را پیدا کنیم. اما چطور بعضی از مسافران می توانند رستوران های حیرت آور و به صرفه ی هر شهر را پیدا کنند آن هم در حالیکه هیچ وقت از آن دیدن نکرده اند و کسی را هم نمی شناسند؟

در اینجا یکی از سرشناس ترین سرآشپزها به نام Russell Jackson در این باره جواب جالبی دارد. او می گوید: «نکته ی قابل توجه در سفر برای پیدا کردن این مکان ها این است که تعامل کنید. البته می توانید این سوال را بدون هیچ زحمتی از یکی از خدمه ی هتل و یا نگهبان آنجا بپرسید اما ممطئن باشید بدون هیچ فکری، جوابی را می دهند که آماده در جیبشان دارند!»

رستوران های خوب

اینجاست که ممکن است با خودتان بگویید اگر نگهبان هتل نه، پس چه کسی بهتر از او؟ این سرآشپز می گوید: «از راننده تاکسی ها بپرسید. من همیشه سعی می کنم به طور تصادفی از افراد این سوال ها را در سفر بپرسم، راننده تاکسی ها، راننده ی آژانس ها و… آنها خوب می دانند که غذای خوب راکجا می توان پیدا کرد.»

خانمی که مستند ساز غذا است در این باره نظر دیگری دارد او می گوید کافیست با افراد محلی ارتبط بگیرید. مطمئن باشید آنقدرها که فکر می کنید کار سختی نیست. اما اگر نتوانستید از افراد کمک بگیرید یا در برقراری ارتباط زبانی مشکل داشتید، سری به سایت های اینترنتی معروف در این زمینه مثل Yelp بزنید. در این سایت ها همیشه کسی وجود دارد که در این باره چیزی بنویسد و همه چیز در آن در دسترس است.

این خانم بر این  باور سات که توییت کردن نویسنده های غذایی هم یکی دیگر از روش های مفید است که نتایج خیلی خوبی هم دارد. چون این افراد کسانی هستند که از به اشتراک گذاری اطلاعاتشات با دیگران واقعا لذت می برند.

معرفی بهترین رستوران های لیسبون؛ پرتغال
آشنایی با روستای سرولات و رستوران خاورخانم در چابکسر
باورتان می شود اینجا ترسناکترین رستوران جهان است؟!
با بعضی از رستوران های ایرانی در هند آشنا شوید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code