چند دقیقه ای همراه با برترین قلعه های اروپا

قلعه های قدیمی اروپا

قلعه های قدیمی اروپا توأم با احساس عاشقانه و ماجراجویی برای مسافران خارجی هستند و اگر چه اغلب تاریک، مرطوب و زمینی حاصلخیز برای حاکمان ظالم بودند اما محل زندگی برای خانواده های سلطنتی و یا مناطق مجهز در برابر حملات هم بوده اند، برخی قلعه های اروپایی در حال حاضر به روی عموم مردم باز هستند. هر یک از قلعه های قدیمی اروپا، ارزش یک روز کامل استفاده از امکانات گشت و گذار را فراهم می کنند. با الی گشت همراه باشید:

قلعه پراگ

قلعه های قدیمی اروپا
مطالب مرتبط:
تابستون امسال به این شهرهای اروپایی سفر کنید
تفاوت دو قسمت آسیایی و اروپایی استانبول

واقع در بالای کناره غربی شهر، قدمت قلعه پراگ (hrad.cz) به عنوان خانه حاکمان چک برای بیش از ۱۰۰۰ سال، به قرن نهم برمی گردد. این مجموعه مجهز، شامل همه چیز از سبک های معماری گوتیک تا سبک باروک، بناهای کلیسا، کاخ ها، باغ ها و ساختمان های دولتی نیز می شود و بازدید از آن می تواند شما را با عمق تاریخ این شهر جادویی بیشتر آشنا کند.

قلعه پراگ | قلعه های قدیمی اروپا

قلعه وارویک

واقع در حدود ۹۰ مایلی شمال لندن، قلعه وارویک (warwick-castle.co.uk) نقش میزبان را برای سیاه چال ها، اتاق شکنجه و باغ ۶۰ هکتاری ایفا می کند. مهمانان می توانند از برج ۲۵۰ پله ای صعود کنند و از فضای داخلی و گردش روی زمین همراه با قدم زدن طاووس ها، لذت ببرند. قدیمی ترین بخش از قلعه مجهز، نمادی از قرن ۱۴ می باشد.

قلعه Neuschwanstein

به صورتی الهام بخش برای قلعه زیبای خفته دیزنی، قلعه Neuschwanstein (neuschwanstein.de) واقع در منطقه ی بایرن آلمان، چشم اندازهای رودخانه  Pollat  را فراهم می کند. این بنا، در سال ۱۸۶۹ توسط شاه لودویگ دوم، ساخته شده و قلعه جدید گوتیک، بیش از ۱٫۳ میلیون بازدید کننده را سالانه به خود جذب می کند.

قلعه Neuschwanstein در آلمان

مستقر در منطقه نرماندی فرانسه، مونت سنت میشل (ot-montsaintmichel.com) واقع در بالای ساختار سنگی قوی، به سمت خلیجی کوچک، راه دارد. صومعه، هتل ها و مغازه ها، قلعه قرون وسطی را در امتداد ازدحامی از راه های باریک، احاطه کرده اند. بازدیدکنندگان، از طریق گذرگاهی باریک با کمک کارکنان ارائه دهنده اطلاعات در مورد جزر و مد بالا در اطراف قلعه، در قلعه گردش می کنند.

قلعه  Brodick

قلعه Brodick (nts.org.uk) نهفته در جزیره اسکاتلند آران، در محلی قدیمی که به دوره وایکینگ ها برمی گردد. با ارائه چشم اندازهای مدخل کلاید، قلعه دارای مبلمان قرن ۱۷ و آثار هنری و همچنین باغ دیوارکشی شده، پر از گل های رنگارنگ در منطقه می باشد.

قلعه Brodick
جاذبه هایی در اروپا که حتما باید ببینید
چطور از فرودگاه براتیسلاوا اسلواکی به مرکز شهر برویم؟
۳ مسیر فوق العاده برای دوچرخه سواری کوهستان در کوه‌های آلپ
جادوی سفر با خط آهن در اروپا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code