اقامتی باورنکردنی در زیر دریا

معرفی بهترین هتل های زیر آب

آیا تا کنون آنچه در زیر آب وجود دارد و زندگی دریایی باعث حیرت ‌تان شده است و رویای در زیر آب را در سر می‌پرورانید. اگر این گونه است، بدانید که شما تنها فردی نیستند که رویای زیر در آب را دارید، البته خوشبختانه جهان در حال پیشرفت است و احتمال رخ دادن رویدادهای باورنکردنی و از جمله زندگی در زیر آب وجود دارد. هتل‌های زیر آب یکی از پر تب و تاب ‌ترین چیزهای جدیدی هستند که بر اثر رشد و پیشرفت تکنولوژی در جهان ایجاد شده ‌اند. الی گشت در اینجا سه هتل معروف زیر آب را به شما معرفی می کند:

shimao hotel

هتل بین ‌قاره ‌ای شیمائو (Shimao) – شانگهای، چین

مطالب مرتبط:
جاذبه های هتلی دنیا
گشتی در هتل های ۵ ستاره دبی

هتل شیمائو در ۳۰ مایلی شانگهای واقع شده است و پیش بینی‌ می‌شود که گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کند. این هتل در واقع از طریق احیای یک معدن رها شده ساخته شده است. قرار است که دو طبقه اول آن در زیر آب باشد که شامل یک آکواریوم و یک اتاق مهمان لوکس و باور نکردنی است.

این هتل پنج ستاره داخل یک معدن رها شده که بیش از ۱۰۰ متر عمق دارد و پر از آب می ‌باشد، ساخته شده است. از ویژگی‌ های خیره کننده آن می ‌توان به آبشارها، باغ‌ های معلق، دریاچه‌ ها و چیزهای دیگر اشاره کرد. صخره ‌های اطراف این هتل، محل مناسبی برای پرش و یا صعود است و دریاچه اطراف آن نیز می‌ تواند مکانی برای انجام ورزش‌ های آبی گوناگون باشد. نرخ اقامت در این هتل بسیار مناسب است و انتظار می ‌رود که برای هر شب اقامت در آن تنها ۲۰۰ دلار کافی باشد و همین موضوع سبب می ‌شود که این هتل زیر آبی به یکی از محبوب ‌ترین هتل ‌ها در این نوع تبدیل شود.

utter inn hotel

هتل  Utter Inn ، واستراس- سوئد

این پروژه هنری شناور در سال ۲۰۰۰ افتتاح شد و بلافاصله از سوی مردم مورد استقبال قرار گرفت و بازدیدکنندگان از آن دیدن کردند. این هتل پنج ستاره نیست و مسافران پیشخدمت شخصی ندارند، اما، تجربیات منحصر به فردی را بازدیدکنندگان در این هتل تجربه می‌کنند. در قسمت بالای آب این هتل اتاق ‌هایی وجود دارد که به وسیله پله‌ به اتاق خوابی که در زیر آب قرار دارند، متصل می‌شوند. داخل اتاق خواب ‌هایی که در زیر آب قرار دارند دو تخت کوچک و یک میز وجود دارد. همچنین این اتاق ‌ها چهار پنجره دارند که به مسافران اجازه می ‌دهد تا از نزدیک به تماشای زندگی دریایی بپردازند.

این هتل دارای جذابیت ‌های زیادی است که از آن جمله می ‌توان به ناهارخوری آن در پاسیو، تماشای ماهی ‌ها و… اشاره کرد. تمامی آنچه در این هتل زیر دریا وجود دارد، باعث می ‌شود که تجربیات فراموش نشدنی‌ را داشته باشید.

atlantis dubai

 هتل آتلانتیس (Atlantis) د پالم شهر دبی

تنها در دبی می ‌توانید چیزهای عجیب و غریب را بیابید و از آن جمله می‌ توان به دو سوئیت باور نکردنی زیر آب اشاره کرد که در مساحتی به بزرگی ۱ هزار و ۷۷۶ فوت مربع ساخته شده است و بیش از سه طبقه دارد. هتل آتلانتیس، یک مکان کاملاً جدید را در زیر دریا به وجود آورده است و قسمت بام اتاق خواب‌ها، سالن، حمام و آکواریوم آن که دارای ۶۵ هزار حیوان دریایی است، مکان مسطح و دل انگیزی را به وجود آورده است.

دسترسی نامحدود به پارک آبی و رویارویی با دلفین‌ ها از جمله جذابیت ‌های این هتل است که با قیمت ۸ هزار و ۲۰۰ دلار برای هر شب در اختیار مسافران قرار می ‌گیرد. با مهمانان در این هتل مانند مسافران خاص رفتار می ‌شود و امکان دیدن بیش از ۶۵ هزار حیوان دریایی برای آنها فراهم شده است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد