بلیط هواپیما

کاخ سفید آمریکا، محلی برای رفت و آمد ارواح!

کاخ سفید آمریکا در تسخیر ارواح است!

تا به حال درباره ساختمان هایی که به تسخیر ارواح در آمده اند چیزی شنیده اید؟ معمولا درباره این ساختمان ها داستان های زیادی وجود دارد که درستی خیلی از آن ها هیچ وقت ثابت نشده و گاهی داستان پردازی ها و خرافات باعث شده که این داستان ها به شهرت جهانی برسند. شاید اصلا به اینکه روح بتواند جایی را تسخیر کند باور نداشته باشید ولی در دل این داستان ها هیجان و ترسی نهفته است که شنیدن آن گاهی می تواند لذتبخش باشد. می خواهیم درباره یکی از معروف ترین ساختمان های تسخیر شده جهان حرف بزنیم: کاخ سفید آمریکا. اگر کنجکاو شدید که درباره آن بیشتر بدانید در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
حقایقی از مجسمه آزادی در آمریکا که نمی دانید
آمریکا را با دیدنی های جذابش بشناسید
کاخ سفید

کاخ سفید آمریکا مدت زیادی است که در تخسیر ارواح و اشباح است، گزارش های زیادی وجود دارد که روح افرادی مثل «ویلیام هنری هریسون»، «توماس جفرسون»، «ابیگیل لینکلن»، «دالی مدیسون»، «اندرو جکسون» و … بارها در این ساختمان از سوی افراد مختلف دیده شده است. انگار که هر یک از این ارواح محل خاصی از این ساختمان را برای رفت و آمد انتخاب کرده اند چون هریسون همیشه در اتاق زیر شیروانی دیده می شود، جکسون، اتاق رز را دوست دارد چراکه در مدت ریاست جمهوری خود در آن اتاق استراحت می کرد، خانوم آدامز که خودش را در اتاق شرقی دار زد هم همیشه در همان جا مشاهده می شود. گل های باغ گل رز توسط «دالی مدیسون» کاشته شده بودند، روح او همچنان از این گل ها محافظت می کند چون وقتی کارگران در حال بزرگ تر کردن این باغ بودند روح او را بارها مشاهده کردند. «ماری تاد لینکلن» همسر آبراهام لینکلن روزی اعلام کرد که ارواح رئیس جمهورهای گذشته جفرسون و تایلر را در اتاق بیضی زرد دیده است، روح پسر آبراهام لینکلن که در یازده سالگی در این ساختمان از دنیا رفت نیز همچنان در این محل است.

روح لینکلن بارها توسط افراد مختلف دیده شده است و کسانی مثل «النور روزولت»، رئیس جمهور «ترومن» و دخترش و نیز «ژاکلین کندی» «ملکه ویل‌هِلمینا» از هلند، «جیمز هاگرتی» دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور «دوایت آیزنهاور»، وینستون چرچیل، تئودور روزولت، دختر رونالد ریگان و نیز شوهرش روح او را دیده اند.

آبراهام لینکلن

اتاق زرد در زمان رئیس جمهوری آبراهام لینکلن، کتابخانه شخصی او بوده، کارمندان زیادی بارها گفته اند که او را در کنار پنجره و در حالی که در حال تماشای بیرون است دیده اند، در این اتاق صدای دیوید بارنز هم شنیده می شود.

اتاق زرد

این ساختمان اتاق های تسخیر شده زیادی دار که یکی از آن ها زیرزمین آن است که در تسخیر یک گربه شوم و شرور است عده ای می گویند که این گربه همیشه قبل از اتفاقات بد مثل ترور رئیس جهور کندی و بحران مالی آمریکا در سال ۱۹۲۰در این زیر زمین ظاهر شده است. افرادی که روح او را دیده اند می گویند که او اول به صورت بچه گربه ای ناز ظاهر می شود و وقتی به فرد نزدیک شد شبیه یک دیو می شود.

به غیر از این گزارش های ترسناک که هر از چند گاهی شنیده می شود، گروهی نیز می گویند که در این ساختمان گاهی بوهای عجیب به مشام می رسد، گاهی بوی گل رز می آید که همه را یاد روح خانوم مدیسون می اندازد.

اولین پارک ملی جهان و جاذبه هایش
اولین پارک ملی جهان و جاذبه هایش
شهر ارواحی که قبلا بهشت میلیونرها بود!
شهر ارواحی که قبلا بهشت میلیونرها بود!
موزه بستنی، خوشمزه ترین و رویایی ترین موزه دنیا
موزه بستنی، خوشمزه ترین و رویایی ترین موزه دنیا
حقایقی باورنکردنی از تمدن اسرار آمیز مایا
حقایقی باورنکردنی از تمدن اسرار آمیز مایا