کارهایی که در سفر به اسکاتلند باید انجام دهید

محو زیبایی اسکاتلند شوید

اسکاتلند یک مکان تفریحی برای افراد علاقمند به سیاحت و مشتاق برای ماجراجویی است. در آنجا همه چیز از سنتی تا مدرن برای دیدن وجود دارد. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

The Fairy Pools

مطالب مرتبط:
۸ جاذبه دیدنی در اسکاتلند
برای دیدن این شهرها باید به زیر زمین بروید!

جزیره اسکای که به عنوان یکی از سحرآمیزترین مکان های اسکاتلند مورد ستایش قرار گرفته، جذابیت نفس گیری دارد، مکانی تاریخی بوده و از جمله مناظر طلسم کننده محسوب شده است. یکی از مکان های رویایی در اسکای چشم انداز استخرهای پری است، آبشار طبیعی شفاف در گلن بیتل که به واسطه رنگ های به یاد ماندنی سبز و آبی خود مشهور است. این مکان سحرانگیز هم پریان و هم شناگران پرانرژی را به خود جذب کرده است.

Fairy Pools, Glen Brittle, Isle Of Skye, Scotland

جزیره اسکای

Edinburgh Castle

قلعه ادینبرگ که با افتخار بر فراز یک آتشفشان خاموش قرار گرفته، قرن هاست که تکاپوی پایتخت این کشورها را به نظاره نشسته است. گرچه این مکان مملو از مناظر دیدنی است، این قلعه فریبنده یکی از مکان ها در جهان است که بسیار مورد هجوم قرار گرفته است. نزدیک به ساختمان کهن ادینبورگ کلیسای سنت مارگریت و کلیسای مشهور مون مگ واقع شده که این همه زیبایی دارای تاریخچه ای است که ارزش اکتشاف دارد.

قلعه ادینبرگ

The Quiraing

این مکان لغزشی حیرت انگیز در راس تروترمیش در اسکای زیبا است. هوا هر طور که باشد، مناظر آنچنان سحرانگیز هستند که موجب فوران آدرنالین می شوند. این تیغه های بی عیب و نقص چنان از زمین سر در آورده اند که اشکال سنگی عجیب آن به مثابه کشف سیاره ای دیگر است.

The Quiraing, Isle Of Skye, Scotland

اسکاتلند

Callanish Stones

سنگ های کالانیش یکی دیگر از شگفتی های بسیار هیبریدهای بیرونی هستند. این نوع سنگ جالب توجه در طبقه قابل توجه ۱۳ سنگ برجسته که به صورت حلقه ای به شکل صلیب در اطراف یک مقبره قرار گرفته اند خودنمایی می کند. این سنگ ها که از لوئیسینس گنیس ساخته شده اند از اواخر دوران نئولیتیک به صورت ایستاده برجا مانده اند.

Callanish Stones, Callanish, Isle of Lewis, Scotland

سنگ های کالانیش

Skara Brae

اسکارا بری که از دوران گذشته اسکاتلند برجای مانده است کامل ترین بنای نئولیتیک در اروپا می باشد. این مکان که در سرزمین اورکنی واقع شده، دارای طبیعت محافظت شده شگفت انگیزی از روستای سنگی باستانی است که آن را اسطوره پامپی نامگذاری کردند. خانه ها که قدمتی بیش از اهرام بزرگ و استون هنج دارند از ۳۱۸۰ تا ۲۵۰۰ قبل از میلاد محل زندگی ساکنان بوده اند.

Skara Brae, Sandwick, Stromness, Scotland

اسکارا بری

Munro-Bagging

رسیدن به قله عرفانی مونرو یا مونرو بگینگ در اسکاتلند گرچه سخت اما بارزش است و تقریبا یک موفقیت محسوب می شود. با این حال، به لطف عناصر معنوی و زمین ناهموار نیاز به شجاعت، استقامت فوق العاده، زمان و روحیه ای خاص دارد. گفته می شود بهترین کوهنوردان افرادی با بدترین حافظه هستند! آیا همه آنچه برای مونرویست بودن لازم است دارید؟

Ben Nevis, Fort William, Scotland

مونرو بگینگ

Jupiter Artland

ژوپیتر آرت لند به بهترین نحو در نسخه نگارش شده واقعی از تصاویر به دست آمده از دکتر سوئس اوه،” مکان های که خواهید رفت توصیف شده است. این پارک مجسمه سازی باشکوه و گالری هنر مجموعه ای عجیب اما سحرانگیز است که در زمین های پراکنده خیره کننده خانه بونینگتون در غرب لوتین واقع شده است. این سرزمین فریبنده برای زمانی که نیاز به الهام بخشی دارید فوق العاده است!

Jupiter Artland, Bonnington House Steadings, Wilkieston, Edinburgh, Scotland

ژوپیتر آرت لند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد