کدام ساحل آنتالیا بهتر است؟

ساحل کنیالتی آنتالیا

خیلی از گردشگران منتظرند تابستان از راه برسد تا به شوق دیدن سواحل تمیز آفتابی و تفریحات آنتالیا خودشان را به این  شهر برسانند. آنتالیا، پایتخت گردشگری ترکیه سواحل زیادی در کنار آب های گرم مدیترانه دارد، از هر ساحل بیشتر خوشتان می آید می توانید هتلی لوکس را در همان ساحل رزرو کنید و چند روزی از تابستان خود را در آنجا سر کنید. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که از بین همه سواحل آنتالیا کدام یک بهتر است؟ یکی از بهترین سواحل آنتالیا بدون شک ساحل کنیالتی است، با الی گشت همراه باشید می خواهیم درباره ساحل کنیالتی آنتالیا حرف بزنیم.

کنیالتی
مطالب مرتبط:
بهشتی رویایی در سواحل آنتالیا
آنتالیا قلب تپنده سواحل مدیترانه

ساحل کنیالتی یکی از دو ساحل اصلی آنتالیا است که برای رفتن به آنجا باید به غرب شهر آنتالیا بروید. این ساحل ۷ کیلومتر طول دارد و از صخره ها تا کوه های بیداقلاری کشیده شده است. این ساحل شلوغ که از تفریحگاه های توریستی معروف آنتالیاست پر از کافه، رستوران و هتل است و پارک آبی آکالند که از جاذبه ها و پارک های آبی شهر آنتالیاست در همین ساحل قرار دارد.

این ساحل با اینکه به خصوص در آخر هفته ها پر از گردشگر می شود اما آنقدر بزرگ است که به راحتی می توانید در کنار دریا جایی دنج برای خودتان پیدا کنید.

ساحل کنیالتی

کوههای سیاه و قهوهای بی (Bey) که در سمت غرب این ساحل هستند آنقدر نزدیک به نظر می آیند که احساس می کنید می توانید به آن ها دست بزنید. معمولا در این ساحل خبری از توریست های روسی و آلمانی نیست و بیشتر مردم خود ترکیه در این ساحل و کافه و رستوران های اطراف آن هستند. در این ساحل می توانید سوار بر قایق هایی با شکل و شمایل متفاوت شوید: قایق های موزی! شاید وقتی سوار بر این قایق ها هستید حس کنید که به سواحل تایلند رفته اید! در قسمت انتهای غربی ساحل پارک حیوانات آبی و پارک سرسره آبی در کنار همدیگر قرار دارند، اگر می خواهید موجودات دریایی را از نزدیک ببینید به سرزمین دلفین ها و نهنگ های سفید بروید و دلفین های دوست داشتنی را لمس کنید. در این ساحل آنقدر کافه و رستوران هست که نمی دانید کدام را برای استراحت انتخاب کنید.

سواحل آنتالیا

آب گرم و تمیز این ساحل محل مناسبی برای شنا و تفریحات آبی است. در پارک ساحلی می توانید اسب سوار شوید و مدتی را در کنار دریا اسب سواری کنید، یا می توانید بازی گلف را امتحان کنید و روی دیگری از تفریحات آنتالیا را هم ببینید. در این ساحل از صبح تا شب موزیک های زنده و کنسرت اجرا می شود که محیطی شاد و فرحبخش را به وجود می آورد. فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهر ۲۰ دقیقه فاصله دارد، برای رفتن به ساحل کنیالتی سوار تراموای مرکز شوید و به سمت غرب بروید.

منبع: telegraph.co.uk

راهنمای سفر به آنتالیا
راهنمای سفر به آنتالیا
معرفی هتل سانتا مارینا آنتالیا | ۳ ستاره
معرفی هتل سانتا مارینا آنتالیا | ۳ ستاره
معرفی هتل Crown Plaza در آنتالیا
معرفی هتل Crown Plaza در آنتالیا
معرفی هتل ۵ ستاره آدونیس در آنتالیا
معرفی هتل ۵ ستاره آدونیس در آنتالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code