چطور از طریق اینستاگرام با سفر کردن پول دربیاوریم؟

روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

در دنیای امروز بسیاری از افراد به کسب درآمد از طریق اینستاگرام می پردازند. اینستاگرام شبکه اجتماعی مجازی پر از تصاویر و فیلم هایی است که مردم تمام دنیا در آن آپلود کرده و یا بسته به سلیقه خود عکس ها و فیلم های دیگر افراد را تماشا می کنند. در این شبکه می توانید صفحات افراد مورد علاقه خود یا حرفه و کارهای مورد علاقه خود را فالو (دنبال) کنید. از اینجاست که کسب درآمد از طریق اینستاگرام و سفر شروع می شود. زمانی که فالوور یک پیچ در این شبکه اجتماعی بالا می رود، بر طبق روش های زیر، می توانید از طریق آن پیج یا صفحه درآمد داشته باشید. با الی گشت همراه باشید تا روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام را برای شما بیان کنیم.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام و سفر

روش های کسب درآمد یا حضور در اینستاگرام

مطالب مرتبط:
چطور امنیت وای فای در سفر را رعایت کنیم؟
باورتان می شود خیلی ها برای شکم گردی سفر می کنند؟!
چطور در حین سفر درآمد کسب کنیم؟

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام پیچ یا صفحه کاری می سازند، برای خود هدفی مشخص می کنند. در قدم اول باید بتوانید از بین روش هایی که در ادامه نام می بریم یک روش را انتخاب کنید و هدفتان را بر آن اساس مشخص نمایید. در روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام می توانید مستقیم محصولات خود را به فروش برسانید، می توانید تنها پیجی تبلیغاتی داشته باشید، می توانید برای برند خود تبلیغ کنید، یا اینکه صفحات اینستاگرام خود را پس از راه اندازی بفروشید.

 • فروش محصولات در اینستاگرام

از جمله پرطرفدارترین روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام روش فروش محصولات است. بسیاری از افراد، امروزه با ساخت یک صفحه در اینستاگرام و گذاشتن عکس هایی از محصولی که قصد فروشش را دارند، می توانند کسب درآمد داشته باشند. در این مورد هرچه محصول شما خواهان بیشتری داشته باشد یا در بین دیگر برندها زیباتر و خاص تر باشد، مسلما فروش بیشتری خواهید داشت. همچنین برای دیده شدن بیشتر محصول خود، نیاز به فالوور بیشتری هم دارید. اگر تازه صفحه فروش محصول خود را در اینستاگرام زده اید و هنوز فالوور کمی دارید، نگران نباشید. باید برای زیاد کردن فالوورهای خود وقت صرف کرده و همچنین خدمات رسانی خوبی نیز داشته باشید.

برای گسترش این روش، سیستم پستی هر کشوری نیز بسیار کمک کننده بوده چرا که محصولاتی را که به صورت آنلاین به فروش می رسند به دست مشتری می رساند. یادتان باشد که نحوه بسته بندی در این زمینه بسیار اهمیت دارد. تمام کارهایی که انجام می دهید تا رضایت مشتری را برآورده کنید، به فالوورهای اصلی شما می افزاید و از فالوورهای کاذب کم می کند.

اینستاگرام
 • تبلیغات با استفاده از اینستاگرام

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام تبلیغات بگیرید و برای دیگر برندها تبلیغات کنید، باید ابتدا فالوور جمع کنید. کسانی که از این طریق به کسب درآمد در اینستاگرام می پردازند، مدت ها بر روی صفحه خود کار می کنند تا بتوانند فالوورهای بیشتری جمع کنند. هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، قیمت تبلیغ در صفحه شما بالا رفته و البته با برندهای بزرگتری می توانید همکاری کنید. در ایران این شیوه از روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام و بسیار پرطرفدار در بین جوان ها بوده و می توان گفت که ساده ترین راه برای کسب درآمد در اینستاگرام است.

 • کارهای مربوط به برندسازی

شرکت های نوپا و البته شرکت های بزرگ دنیا برای شناخته تر شدن برند خود به این شبکه اجتماعی پر بازدید رجوع می کنند. به دلیل فضای خوبی که اینستاگرام دارد، می تواند کمک کننده یک برند و شرکت باشد. در روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام در این گروه، سعی می شود تا خریدار و مشتری را به سمت خرید از سایت اصلی آن شرکت یا فروشگاه های آن شرکت هدایت کنند و خرید تنها از سایت انجام نمی گیرد. با این روش فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها، آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری و خلاصه هر مغازه ای را که تصور کنید می توانند خریدار را به سمت خود جذب کرده و مشتریان خود را بالا ببرند.

ساخت صفحه در اینستاگرام
 • دلالی از طریق اینستاگرام

بله! دلالی نیز از روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام است. به این شیوه که افراد صفحاتی ساخته و سعی در جمع کردن فالوور با تعداد بالا می کنند. برای این کار نیز شیوه های مختلفی را امتحان می نمایند. پس از اینکه تعداد فالوورها بالا رفت، آن صفحه را به افراد می فروشند. شاید بتوان این شیوه را بدترین روش کسب درآمد با اینستاگرام دانست.

 

برای اینکه بتوانید هر یک از کارهای گفته شده در بالا را انجام دهید، باید بیننده بیشتری داشته باشید. در اینجا آمار و تعداد بیننده هاست که صفحه شما را ارزش گذاری می کند. پس برای اینکه بتوانید روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام را داشته باشید، باید بتوانید روش های جذب فالوور را هم بدانید. برای این کار، باید با شیوه هایی که در ادامه برای شما نام می بریم، دنبال کننده یا فالوور جمع کرده و صفحه اینستاگرام خود را پس از راه اندازی پربازدید کنید.

هر چه صفحه و مطلبی که در اینستاگرام گذاشته اید، پر بازدید باشد و لایک بیشتری بگیرد، صفحه شما در بین دیگر صفحات اینستاگرام بیشتر بالا آمده و بیشتر دیده خواهد شد اما این روش ها چیست؟

روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

روش هایی برای افزایش بازدید کننده و فالوور در اینستاگرام

 • استفاده از دیگر فالوورهای دیگر شبکه های اجتماعیتان

اگر در شبکه های مجازی دیگر حضور دارید، زمانی که اینستاگرام خود را راه اندازی می کنید، حتما آدرس اینستاگرام خود را در دیگر شبکه های اجتماعیتان معرفی کنید تا کسانی که شما را می شناسند، اینستاگرام شما را هم دنبال کنند. از دوستان خود برای این کار کمک بگیرید. بسته به نوع محتوایی که در صفحه اینستاگرام خود، می گذارید به سراغ شبکه های اجتماعی یا سایت های حرفه ای در آن مورد نیز بروید. به عنوان مثال، اگر محصولی خاص همانند ویدئو را در صفحه اینستاگرام خود به نمایش می گذارید، بهتر است که در یوتیوب و یا آپارات یا تماشا نیز، آدرس صفحه اینستاگرام خود را معرفی کنید.

 • برندسازی برای صفحه اینستاگرام

از روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام یا هر جای دیگری، برندسازی برای تبلیغات بهتر است. سعی کنید که برندی برای خود در نظر بگیرید. حال این برند می تواند نام خودتان باشد، نام یک فروشگاه یا وب سایت باشد یا نام یک فعالیت و کاری باشد که خودتان در نظر گرفته اید و می خواهید در آن زمینه و با آن اسم شناخته شوید. انتخاب نام و برندی عالی به نوعی هوشمندی شما را نیز می رساند.

 • دوستان خود و هرم سازی را جدی بگیرد

به دوستان خود تکیه و اعتماد کنید. دوست شما، صفحه اینستاگرامتان را فالو می کند. پس از مدتی دوستان دوست شما نیز می توانند از صفحه شما بازدید کرده و آن را دنبال کنند. به این طریق و به صورت خوشه ای کم کم می توانید فالوور و دنبال کننده بیشتری پیدا کنید.

برندسازی در اینستاگرام
 • نوشتن توضیح برای هر محتوا

حتما برای هر محتوایی که می گذارید، متن و توضیحی هر چند کوتاه، بنویسید. بهتر است که لحنی دوستانه، راحت و صمیمی را برای محتوای خود انتخاب کنید.

 • توجه به هشتک

#هشتک علامتی است که قبل از این کلمه قرار می گیرد و آن کلمه را وارد لینک های جستجوی اینستاگرام می کند. اگر در روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام به فروش محصولی می پردازید، می توانید هشتک هایی که مرتبط با آن محصول بوده یا کلماتی که معرفی کننده محصول شماست به کار ببرید. مثلا برای سفر می توانید از هشتک قبل از کلماتی مرتبط با آن استفاده کنید.

 • استفاده بیشتر از تصویر به جای متن

اینستاگرام شبکه ای مجازی برای دیدن است نه خواندن. بنابراین سعی کنید که برای عکس ها و ویدئوهای خود، از متن ها و نوشته های کوتاه استفاده کنید.

ساختن پیج در اینستاگرام
 • پاسخ دادن به کامنت ها

توجه به مخاطبان را در اولویت خود قرار دهید. این موضوع در روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. در حقیقت این افراد هستند که باعث رسیدن شما به مقصودتان می شوند. بنابراین سعی کنید که به کامنت ها پاسخ دهید. انتقادات را مودبانه و دوستانه پاسخ دهید و تعامل با افراد را جدی بگیرید.

 • محتوایی باکیفیت بگذارید

مبنای اینستاگرام عکس و عکاسی است. به مخاطب خود احترام بگذارید. اصول اولیه عکاسی را بشناسید. از عکس ها و ویدئوهای باکیفیت و با محتوایی عالی استفاده کنید. اگر عکس های شما نوری کم، کیفیتی پایین و … داشته باشد و اصول اولیه کادربندی در آن رعایت نشده باشد، مطمئنا از فالوورهای شما کم خواهد شد.

 • هویتی واقعی و ملموس داشته باشید

بسیاری از افراد محبوب جامعه همانند هنرپیشگان و بازیکن های فوتبال نامشان به تنهایی برند است و در نتیجه صفحات اینستاگرامی با فالوورهای بیشتری دارند. همین موضوع و شناخته شدن در محیط اطراف زندگیتان می تواند به افزایش فالوورهای شما در اینستاگرام کمک کند.

 • فالو کردن افراد دیگر

اینستاگرام شبکه ای مجازی اما تعاملی است. در نتیجه نه تنها باید فالوور جمع کنید بلکه با فالو کردن دیگر صفحات محبوب اینستاگرام نیز می توانید موقعیت بهتری پیدا کنید. فالو داشتن شبکه های اینستاگرام محبوب می تواند از روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام باشد.

کسب درآمد در اینستاگرام

از دیگر نکاتی که باید در اینستاگرام رعایت کنید را تیتر وار بیان می نماییم:

 • سعی کنید مطالبی منحصر به فرد و پر بازدید بگذارید.
 • برای گذاشتن مطالب خود، زمان مشخصی را تعیین کنید و منظم در صفحه خود مطلب بگذارید.
 • تنها به فروش فکر نکنید، بلکه به فکر آموزش نیز باشید.
 • تقویمی برای خود داشته باشید و همراه با مناسبت های روز پیش بروید.
 • از مطالبی استفاده کنید که بیشتر کاربران را درگیر کرده و گاهی از مشارکت آن ها استفاده کنید.
 • خلاق باشید و بازخوردهای افراد را در مورد مطالبی که می گذارید، تحلیل کنید.
 • گاهی از ربات ها و سامانه های اشتراک گذاری خودکار استفاده کنید.

با روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام می توانید نه تنها سفر کنید بلکه در حین سفر نیز درآمد داشته باشید.

سئو و ترافیک وب سایتتان را براحتی ارتقاء دهید!
سئو و ترافیک وب سایتتان را براحتی ارتقاء دهید!
اخلاق چه نقشی در مدیریت دارد؟
اخلاق چه نقشی در مدیریت دارد؟
تعریفی از آمیخته های بازاریابی و برآورد نوع محصول
تعریفی از آمیخته های بازاریابی و برآورد نوع محصول
تصمیم گیری استراتژیک چیست؟ انواع و نتایج آن
تصمیم گیری استراتژیک چیست؟ انواع و نتایج آن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code