گجت های سفری

• Samsung Galaxy Gear
این فن آوری به نام Gear شناخته می شود. جالب است بدانید که با تمام موبایلهای قبلی سامسونگ متفاوت است. Gear شبیه یک ساعت مچی است و برای این طراحی شده است که ویژگی های تلفن همراه شما را کامل کند. آگاهی یا اخطار دادن، گرفتن عکس، کنترل موزیک در حال پخش و کار کردن با اپلیکیشن های خاص بعضی از ویژگی های این ساعت می باشد. دوربین آن ۱٫۹ مگا پیکسل می باشد. شما حتی می توانید با میکروفونی که بر روی آن وجود دارد، تماس تلفنی برقرار کنید. Gear با یک پردازنده ۸۰۰ مگا هرتزی کار می کند و توسط بلوتوس به تلفن همراه شما متصل می شود.

Samsung Galaxy Gear

• مبدل چند منظوره
شرکت لایف ترونز، در سال ۲۰۱۳ ابزاری چند منظوره شبیه به یک چاقوی نظامی به بازار معرفی کرده است. تعجب نکنید، این تصویر یک چاقو نیست. بلکه فقط با کابلها و پورتهایی مجهز شده که می تواند به آیفون و تمام قطعاتی که پورت USB و مینی USB دارند متصل شود. در این قطعه شیاری وجود دارد که می توان سیم کارت را در آن نگه داشت. همینطور می تواند پایه ای خوب برای قراردادن آی فون بر روی آن باشد.

مبدل چند منظوره

• Ricoh Theta 360
این قطعه، ابزاری برای عکس برداری با زاویه ۳۶۰ درجه می باشد. این دوربین با یک کلیک ساده از اطراف شما بطور کامل عکس می گیرد. دو لنز در دو طرف این قطعه وجود دارد که تصویر را می گیرند و دوربین به صورت خودکار جهت را تنظیم می کند. در نهایت تصویری عجیب و کروی از اطراف، به شما ارئه می دهد.

Ricoh Theta 360
چطور بهترین دوربین عکاسی برای سفر را انتخاب کنیم؟
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!
Trip Advisor الگوی موفق گردشگری الکترونیک
زیر بار پرداخت باج های اینترنتی نروید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code