احتمالا هیچ وقت نتوانید در این خانه ها اقامت کنید!

گران ترین آپارتمان های جهان

شاید در وهله ی اول زمانی که نام آپارتمان به گوشمان می رسد همه ی ما به یک خانه ی معمولی فکر کنیم، خانه هایی که شبیه به هم هستند البته مطمئنا که بعضی از آن ها بسیار بزرگ تر از بعضی دیگر هستند اما همه ی آن ها برای ما معمولا یک کانسپت را دارند و در ذهنمان خیلی نمی توانند با هم متفاوت باشند… این دقیقا اشتباه خیلی از افراد است، بسیار بسیار اشتباه چرا که در این دنیا آپارتمان هایی وجود دارند که خیلی بیشتر از یک سرپناه با چند تا اتاق و استخر شنا هستند، بنابراین اگر شما از ان دسته افرادی هستید که میلیارد ها تومان پول دارید اما هنوز هم دوست دارید تا در ساختمانی به همراه صدها نفر دیگر زندگی کنید، این مطلب برای شماست. جالب است بدانید که افراد زیادی مسافت های طولانی را سفر می کنند تا بتوانند این خانه ها را از نزدیک ببینند در واقع این خانه ها حالا به نوعی، به جاذبه های گردشگری تبدیل شده اند! با مطلبی از معرفی گران ترین آپارتمان های جهان همراه الی گشت باشید!

گران ترین آپارتمان های جهان

موناکو- ۳۳۵ میلیون دلار

مطالب مرتبط:
باورتان می شود این خانه های جالب برای پرندگان باشد؟
همه وسایل این خانه از سقف آویزان است!

اولین آپارتمانی که قصد معرفی آن را به شما داریم و در فهرست گران ترین آپارتمان های جهان قرار دارد آپارتمانی در شهر موناکو است و در واقع گران ترین آپارتمانی است که در جهان وجود دارد. این آپارتمان لوکس ۵ طبقه در مساحتی به وسعت ۳۱۵۰۰ متر مربع جا خوش کرده است. این خانه ی شیک نمای فوق العاده ای به بیرون دارد و در آن می توانید چشم انداز زیبایی به موناکو داشته باشید. آپارتمان گران موناکو حداقل ۵ اتاق دارد. اگر واقعا توانایی پرداخت این پول کلان را دارید پس پیشنهاد می کنیم که حتی لحظه ای از اقامت در آن درنگ نکنید، جالب است بدانید که این خانه به یکی از جاذبه های گردشگری موناکو تبدیل شده است البته جاذبه ای که نمی توان وارد آن شد

موناکو | گران ترین آپارتمان های جهان

نیویورک– ۲۵۰ میلیون دلار

اگر که در نیویورک زندگی می کنید و دوست دارید تا در یکی از خانه های بسیار لوکس آن اقامت کنید و البته پول آن را هم به مقدار لازم دارید! نگاهی به این آپارتمان بیندازید. البته شهر نیویورک در کشور آمریکا به طور کلی به گران بودن خانه و ملک و املاکش شهرت دارد و حتی هزینه های زندگی در این شهر بالاست. واحدی که می خواهیم به شما در این شهر معرفی کنیم در واقع پنت هاوس یکی از برج های منطقه ی خیابان ۲۲۰ سنترال پارک است که با قیمت سرسام آور ۲۵۰ میلیون دلار به فروش می رسد!

این پنت هاوس ۴ طبقه ای نمای بسیار زیبایی به سنترال پارک که مهم ترین و مشهورترین پارک نیویورک است هم دارد اما با این حال هنوز هم فاصله ی خیلی زیادی با توریست هایی که از این پارک دیدن می کنند دارد! در این پنت هاوس ۵ بالکن بزرگ خواهید داشت که همگی آن ها به فضای سنترال پارک چشم انداز دارند. این آپارتمان گران ترین آپارتمان نیویورک که در واقع از گران ترین آپارتمان های جهان هم هست ۱۶ اتاق و ۱۷ سرویس بهداشتی دارد! اگر هم کسی توانایی خرید ای پنت هاوس را داشت باشد احتمالا باید همه ی حساب بانکی اش را خالی کند!

نیویورک | گران ترین آپارتمان های جهان

لندن– ۱۹۵ میلیون دلار

خیلی از افراد لندن را نیویورک دوم ولی با یک لهجه ی جدید می دانند! شهری که هزینه های بالای زندگی در آن باعث معروف شدنش شده است و این هزینه ها شامل هزینه ی ملک و خرید خانه هم می شود اما بر خلاف پنت هاوسی که در شهر نیویورک وجود داشت و در بالا معرفی کردیم، خانه ای که در لندن قرار دارد درست شما را در نزدیکی ملکه قرار می دهد! این آپارتمان لوکس هم ۱۹۵ میلیون دلار ناقابل قیمت دارد و علاوه بر آن چشم اندازی عالی به قصر باکینگهام هم دارد حتی می توانید عوض شدن گاردهای این قصر را هم در زمانی که تمایل داشتید ببینید و این امکان هم وجود دارد که ملکه را در لحظه ای که به بیرون از قصر قدم می گذارد ببینید! ۱۲ اتاق این خانه به راحتی می تواند یک خانواده ی کوچک را اقامت بدهد بنابراین از نظر فضا اصلا کمبودی احساس نخواهید کرد. از آن جاییکه صاحبان این ساختمان می دانند که ۱۹۵ میلیون دلار واقعا مبلغ هنگفتی است، قلب رئوفشان به رحم آمده! و تصمیم گرفتند تا آپشنی را برای خریدار ای خانه قرار دهند، آپشنی که در آن خریدار می تواند این مبلغ را در ۲ نوبت پرداخت کند.

لندن | گران ترین آپارتمان های جهان

دبی- ۷۴٫۵ میلیون دلار

اگر لیستی از گران ترین دنیا را در هر موضوعی دارد غیر ممکن است که یکی از موارد لیستتان مربوط به دبی نباشد از آن جایی که در این شهر همه ی آیتم های گران را می توانید پیدا کنید و بخورید! از اقامت در تنها هتل ۷ ستاره ی جهان گرفته تا خوردن همبرگری از جنس طلا، پس حتما می توانید یک خانه  یا اقامت گاه بسیار گران را هم پیدا کنید یکی از این موارد هم پنت هاوسی است که در برج وان (Tower One) قرار دارد جایی که با وجود ۸ اتاق خواب بزرگش دیگر نگرانی ای از بابت کمبود جا نخواهید داشت البته مساحت بالا و لوکس بدن، تنها مواردی نیستند که از اقامت در این یکی از گران ترین آپارتمان های جهان نصیبتان می شود، اقامت در این خانه به این معناست که دیگر نیازی است تا با مردم دیگر به یک سینما بروید چرا که سینمای اختصاصی خودتان را دارید و البته که پنت هاوس ۷۴ میلیون دلاری تان چشم انداز حیرت آوری به دریا و شهر دبی دارد، از اقامت در این خانه ی لوکس لذت ببرید…

دبی | گران ترین آپارتمان های جهان

هنگ کنگ– ۶۶ میلیون دلار

هنوز لیست گران ترین آپارتمان های جهان تمام نشده است، شاید اقامت در یکی از واحدهای پرزیدنت آن هم در طبقه ی بالای ساختمانی که طراح معروف (Frank Gehry) طراحی کرده است عالی به نظر باشد اما آیا واقعا آیا آنقدر عالی است که بخواهید ۶۶ میلیون دلار برایش هزینه کنید؟ شاید از نظر شما نه اما واقعیت این است که این آپارتمان اخیرا به همین قیمت فروخته شد و باعث شد تا عنوان گران ترین آپارتمان آسیا را به خود بگیرد.

هنگ کنگ | گران ترین آپارتمان های جهان

شاید نتوانید در این آپارتمان ها اقامت کنید اما اگر به هر کدام از این شهرها سفر کردید حتما در فهرست دیدنی هایتان از این خانه ها هم دیدن کنید.

منبع: grunge.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد