بلیط هواپیما

در این بازار بانکوک خیلی باید مراقب جیبتان باشید!

بازار پراتونام بانکوک

بازار پراتونام از بهترین مراکز خرید و بازارهای تایلند برای خرید لباس و وسایل ارزان است. محل این بازار از مناطق خرید شلوغ بانکوک است که پر از هتل های ارزان می باشد. یکی از معروف ترین هتل های این منطقه هتل بایوک اسکای است که بلندترین هتل و ساختمان تایلند می باشد. اگر به دنبال چیزی برای خوردن و پوشیدن هستید و می خواهید در هتلی ارزان اقامت کنید همه این ها را می توانید در بازار پراتونام پیدا کنید. با الی گشت همراه باشید تا با این بازار بیشتر آشتا شوید.

مطالب مرتبط:
سفر دو هفته ای به تایلند
در سفر به تایلند مراقب حیوانات باشیم

در گذشته، “پراتو نام” بازاری بود که فقط خرده فروشان برای خرید عمده اجناس به آن مراجعه می کردند، اما امروزه این بازار هر روز به روی گردشگران باز می شود. معمولا گردشگران برای خرید کفش، پیراهن، شلوار و جین به قیمت ارزان تر به این بازار مراجعه می کنند. این بازار همچنین محلی است که گردشگران از سراسر جهان برای خرید فیک اجناس لوکسی مثل کیف دستی، کیف پول و ساعت مچی به اینجا می آیند. اجناس فیک برندهایی مثل گوچی، لائوس و کواچ در این بازار پیدا می شود.

حتی اگر به خرید علاقه چندانی نداشته باشید باز هم بازدید از این بازار برای شما لذت بخش خواهد بود چون هندی ها و پاکستانی های زیادی در این محل هتل و رستوران دارند و محل خوبی برای گردش و کشف جنبه های دیگر شهر بانکوک می باشد. بازار پراتونام بازار فشرده و متمرکزی نیست که فقط یک بخش مرکزی داشته باشد. بازار لباس بخش بزرگی از ناحیه پراتونام را احاطه کرده است و بخش زیادی از بازار بصورت غرفه غرفه است که حتی تا کناره های خیابان هم کشیده شده است.

اگر لباس دوختنی می پوشید در این بازار خیاط هایی هستند که همه نوع پارچه را دارند و می توانند برای شما لباس های محلی و راحت بدوزند. اینجا یک بازار عمده فروشی است و قیمت خرید یک جنس نسبتا ارزان است و اگر چند جنس با هم بخرید از تخفیف ویژه برخوردار می شوید.

بازار پراتونام بانکوک

چگونه به بازار پراتونام برویم

پراتونام منطقه شلوغی است و از صبح زود تا آخر شب مردم بسیاری در آن رفت و آمد می کنند و به دلیل وجود دو خیابان اصلی و مهم در این منطقه معمولا ترافیک فشرده ای در این خیابان ها ایجاد می شود که رهایی تز این ترافیک مدت ها طول می کشد. معمولا به دلیل شلوغی خیابان های اطراف بازار، تاکسی ها با قیمتی بیشتر به این منطقه می آیند، بهترین وسیله برای آمدن به این بازار تاک تاک است چون قدرت مانور دارد و می تواند خود را از ترافیک رها کند. چون گردشگر هستید باید پول کرایه بیشتری پرداخت کنید و اگر کل مسیر را با تاک تاک نروید هزینه رفت و آمد برای شما مقرون به صرفه می شود.

گزینه دیگر برای رسیدن به این بازار، سیستم قطار شهری است، ایستگاه این قطار زیاد نزدیک بازار نیست و باید مقداری از مسیر را پیاده طی کنید.

بازار پراتونام
معرفی هتل ۵ ستاره مونتین در بانکوک
معرفی هتل ۵ ستاره مونتین در بانکوک
محله چینی ها در بانکوک+ تصویر
محله چینی ها در بانکوک+ تصویر
به بانکوک سفر می کنید؟ این اشتباهات را نکنید
به بانکوک سفر می کنید؟ این اشتباهات را نکنید
راهنمای خرید و معرفی مراکز خرید ارزان در بانکوک
راهنمای خرید و معرفی مراکز خرید ارزان در بانکوک