بلیط هواپیما

گوگل چگونه در سفر به کمکتان می آید؟

از گوگل در طول سفرمان چه انتظاراتی داشته باشیم؟

شاید از گوگل بیش از هر چیز دیگری در زندگیتان استفاده می کنید. سفر نیز مرزهای جدیدی را به روی شما می گشاید. امکانات جدید موتورهای جستجو باعث سهولت کار گردشگران در پیدا کردن، رزرو و استفاده از خدمات گردشگری شده است. از یافتن بهترین پرواز موجود گرفته تا ترجمه همزمان درکشوری که به آن سفر کرده اید. در واقع گوگل امکاناتی را برای کاربران ایجاد کرده که مسافران می توانند به کمک آن به سرعت و دقت بیشتری خدمات سفر خود را با قیمت ارزان تری انتخاب و رزرو کنند. در این مطلب سعی داریم به مهمترین امکاناتی که گوگل به مسافران ارائه می دهد، اشاره کنیم، پس با الی گشت در ادامه همراه باشید.

مطالب مرتبط:
گوگل مپس یا دیگر اپلیکیشن های مسیریابی در اندروید؟!
آیا گوگل، رقبا را زمین می زند؟!
گوگل سفر

۱. عملکرد جستجو در Google Flights حتی از سرعت یوزپلنگ نیز بیشتر است.
با همان سرعتی که در نتایج گوگل یک واژه را جستجو می کنید، می توانید نرخ پروازها را در Google Flights جستجو کنید. چگونه؟ گوگل از همان داده های دیگر وبسایت ها استفاده می کند، فقط سرعت پردازشش بالاتر است.
۲٫ انتخاب مقصد سفر. Google Flights یک نقشه به همراه قیمت ها به شما نشان می دهد.
کمک به مسافرانی که انعطاف پذیری دارند، مزیت رقابتی Google Flights است. یک مقصد مبهم مانند فلوریدا یا اروپای غربی را انتخاب کنید، ناگهان یک نقشه ساده فرودگاه ها و ارزان ترین قیمت پروازها نمایان می شود و به راحتی می توانید مسیرهای جایگزین و قیمت هایشان را با هم مقایسه کنید. هر چه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر تر باشد، نتیجه بهتری خواهید گرفت.
فرض کنید شهری را در یک تاریخ خاص انتخاب کرده اید، یک نمودار از قیمت پروازها بالا می آید، موس را بر روی آن بیاورید (بدون کلید و جستجوی اضافه)، می توانید ببینید که اگر تاریخ سفرتان را کمی تغییر دهید، قیمت ارزان تری خواهید داشت. در واقع بدون هیچ زحمتی گزینه های بهتر به شما معرفی می شوند، زیرا ممکن است بدون اینکه بدانید، گران ترین زمان را انتخاب کرده باشید.

گوگل سفر

۳. Google Flights بهترین پرواز را ابتدا نشان می دهد، نه ارزان ترین پرواز را .
ارزان ترین پروازها همیشه مشکلاتی دارند، از قبیل ساعات نامناسب پرواز، کانکشن های طولانی و یا تأخیر. گوگل تمامی جنبه های قیمت، مدت زمان و توقف ها را در نظر می گیرد. مثلاً درست است که پرواز اسپیریت نسبتاً گران است و هزینه بار از شما می گیرد، اما مدت زمان پروازش کوتاه است و هیچ توقفی ندارد.
۴٫ برای مسافران، اپلیکیشن رایگان گوگل به طرز شگفت آوری خوب است.
من نظر شما را نمی دانم، اما برنامه Siri در آیفون از من متنفر است. او از هر چیزی که من می گویم سوء برداشت می کند و معمولاً در مورد خواسته های من که فراتر از جستجوی وب است، کاری برایم انجام نمی دهد. Google app بهتر کار می کند. بپرسید «بهترین رستوران در نزدیکی اینجا کجاست؟» به سرعت ۳ رستوران با تصاویرش لیست می شود که نه تنها نزدیکند بلکه کیفیت بالایی نیز دارند. بگویید «سفرم را به من نشان دهید» این اپلیکیشن در داخل جیمیل شما جستجو می کند و مسیر و جزئیات سفر را به شما نشان می دهد.
۵٫ اپلیکیشن رایگان Google Translate به سرعت می تواند ذهن شما را بخواند.
از یک علامت به یکی از ۳۶ زبان موجود عکس بگیرید (حتی آفلاین)، آنگاه Google Translate به شما می گوید که بر روی این تابلو چه چیزی نوشته شده است. هنگامیکه می خواهید با شخصی که زبان شما را نمی داند صحبت کنید، می توانید جمله خود را به اپلیکیشن بگویید، سپس جمله شما بلافاصله به یکی از ۹۰ زبان موجود ترجمه می شود.

سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
این ۳ راز، هنر عکاسی شما را دگرگون می کند
این ۳ راز، هنر عکاسی شما را دگرگون می کند
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید
سفری لذتبخش با لباسهایی که نیاز به شستشو ندارند
سفری لذتبخش با لباسهایی که نیاز به شستشو ندارند