بلیط هواپیما

۱۰ راهنمایی برتر برای دریافت تخفیف سفر در آخرین لحظه

با نزدیک شدن به ایام تعطیلات، برنامه ریزی برای سفر هم رنگ و بوی جدیدی گرفته است. خیلی از افراد به این فکر می کنند که به کجا سفر کنند و خیلی ها هم تا الان تصمیمشان را گرفته اند و مقصد خود را انتخاب کرده اند و چه چیزی بهتر از یک سفر ارزان؟ با الی گشت همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می توانید در آخرین لحظه، تخفیف های سفری خوبی بگیرید.

مطالب مرتبط:
این ۵ سئوال را قبل سفر از خودتان بپرسید
چطور در سفر هزینه هایمان را به حداقل برسانیم؟

 

۱٫ به کارشناسان، اعتماد کنید: وب سایتی را پیدا کنید که خدماتی را برای مسافران در آخرین لحظه، فراهم می کند. بسیاری از وب سایت ها عنوان می کنند که سفر لحظه آخری را ارائه می دهند اما در خرید سفر ارزان به صورت عمده و ارائه آن با تخفیفات بیشتر، تخصصی ندارند.
۲٫ انعطاف پذیری، مسئله ای مهم است: هرچقدر انعطاف پذیر بیشتری درباره تاریخ سفر و مقصد داشته باشید، معاملات شما، شیرین تر می شوند! صنعت سفر، مسافران لحظه آخری را می پسندد که اهمیت نمی دهند با کدام خطوط هوایی سفر کنند و یا آیا تاریخ بازگشتشان، سه شنبه یا چهارشنبه خواهد بود. هرچقدر بتوانید انعطاف پذیر بیشتری با برنامه سفر خود، سطح اقامت هتل، و غیره داشته باشید … معامله، بهتر خواهد بود.
۳٫ لحظه آخری’درست’ را پیدا کنید: صفحات رزرو، بین وب سایت های مسافرتی، متفاوت هستند، بنابراین مهم است که بشناسید چگونه می توانید با برنامه سفر خود هماهنگ باشید. برخی شرکت ها وجود دارند که می توانند کمتر از ۳ ساعت آنلاین، برای شما رزرو انجام دهند! حالا این سفر لحظه آخری است! سایت های دیگر، به شما اجازه نخواهند داد تا به قسمت تاریخ خروج، وارد شوید، مگر اینکه در حداقل ۲ یا ۳ روز آینده باشد. این کار می تواند گزینه های شما را محدود کند، بنابراین معاملات لحظه آخری “درستی” را انتخاب کنید.
۴٫ معامله، بصورت پکیج ارائه می شود: ارائه دهندگان سفر، بهترین معاملات را ارائه می کنند زمانی که امکانات آنها بصورت پکیج، به فروش می رسد. هر کسی می تواند برنده باشد- معامله بزرگی را درباره تجربه ای بدون دردسر بدست می آورید و اجباری نیست که تامین کننده، صندلی، اتاق، و یا ماشین خالی و استفاده نشده را رها کند. به خصوص اگر در حال رزرو در آخرین لحظه باشید، مطلوب است که همه چیز شامل حال شما می شود (هتل، هوا و ماشین و در برخی موارد مواد غذایی و نوشیدنی)! این امکانات باعث کاهش استرس در آخرین لحظه ها می شود.
۵٫ قبل از اینکه بروید، آگاهی پیدا کنید: اطمینان حاصل کنید که می توانید از برند های مورد اعتماد سفر، انتخاب کنید و در مورد جزئیات سفر، بدون اطلاع نباشید (جزئیات فرودگاه، زمان پرواز، اطلاعات هتل، و گزینه های کرایه ماشین).

پرواز

۶٫ قرارداد خود را ببندید و مایل ها مسافت را طی کنید: مطمئن شوید که بروشور مسافت ها و یا امتیازات هتل را با رزرو سفر لحظه آخری خود دریافت نمایید – هنوز هم مشتری ارزشمندی هستید حتی اگر در حال سفر در آخرین لحظه باشید، و سزاوار امکانات آن خواهید بود! گاهی اوقات باید بپرسید اما اگر طرفدار موقعیت مالی شما باشند، مجبورتان نمی کنند تا بین نرخ پایین و بروشور مسافت و یا امتیازات هتل، یکی را انتخاب کنید – هر دو گزینه را به شما خواهند داد.
۷٫ به دنبال تخفیف های خارج از فصل باشید: مقصدهای خارج از فصل می توانند جایی باشند که بهترین معاملات در آنها یافت می شوند، بنابراین در ماه آگوست به ساحل بروید یا در ماه مارس، به اسکی سواری بپردازید.
۸٫ فکر خود را متمرکز کنید: به طور مشابه، مقصدهای مخصوص اوقات فراغت اغلب در طول هفته، دایر هستند و مقاصد کسب و کار، در تعطیلات آخر هفته، تعطیل می باشند، به طوری که معاملات بزرگ را می توان انجام داد، به ویژه برای مسافرانی که مایل به ترک در آخرین لحظه هستند و به خانه می آیند، مقصد، با وجود گردشگران در آخر هفته، شلوغ می شود.
۹٫ زمان خود را صرف سفر کنید، نه جستجو: وقت آزاد اندک خود را صرف گشت و گذار در وب سایت ها برای به اشتراک گذاری تجربه سفر فراموش نشدنی خود نکنید. وب سایتی را پیدا کنید که به راحتی این امکانات را برای شما ارائه دهد، همچون وب سایت تخصصی سفر لحظه آخری و یا عضویت پرداخت شده باشگاه سفر.
۱۰٫ توجه خود را معطوف معامله ای کنید که دوست دارید؟: ریل وسایل، در آخرین دقیقه، به سرعت حرکت می کند؛ مقصدها، قیمت گذاری و در دسترس بودن، به سرعت، تغییر می کنند. وقتی آنچه می خواهید را می بینید، بلافاصله اطلاعات آن را بنویسید! اگر یک ساعت، صبر کنید، فرصت ها به فروش خواهند رسید بعد از اینکه برگردید.

راهنمای کامل خرید در هند
راهنمای کامل خرید در هند
تکنیک های کاربردی برای عکاسی پرتره در شب
تکنیک های کاربردی برای عکاسی پرتره در شب
دو هفته ژاپن گردی (بخش پنجم)
دو هفته ژاپن گردی (بخش پنجم)
ویژگی هایی که یک همسفر خوب باید رعایت کند، چیست؟
ویژگی هایی که یک همسفر خوب باید رعایت کند، چیست؟