تفریحات هیجان انگیز در کوش آداسی

کارهایی که باید در کوش آداسی انجام دهید

کوش آداسی تفریحگاهی سرزنده و پرهیاهو است، چه دوست داشته باشید در یکی از سواحل زیبای این شهر گردش و یا استراحت کنید و چه دوست داشته باشید از مراکز خرید زیبا و متنوع آن تخفیف های حسابی بگیرید امکان همه این کارها در این شهر ساحلی زیبا برای شما محیاست، اگر برای تعطیلات به این شهر رفتید با تفریحاتی متنوع و جاهای دیدنی زیادی روبرو می شوید، می خواهیم تعدادی از کارهایی را که می توانید در کوش آداسی انجام دهید به شما معرفی کنیم، با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
۵ جاذبه برتر کوش آداسی
سفرنامه کوش آداسی

از شهر باستانی افسوس و خانه مریم مقدس بازدید کنید

سفر به کوش آداسی بدون بازدید از خرابه های شهر باستانی و تماشایی افسوس و خانه آرامش بخش مریم مقدس تکمیل نمی شود.

شهر باستانی افسوس

در بندر بنشیند و به رفت و آمد کشتی های کروز نگاه کنید

از مرکز خرید اسکالا نوودا برای خود یک فرپوچینو بخرید و در حالی که از مزه خوشمزه آن لذت می برید رفت و آمد کشتی های کروز را هم تماشا کنید.

تماشای کشتی های کروز

در یک رستوران ترکی غذا بخورید تا مزه واقعی غذاهای ترکی خوشمزه را بچشید

به رستوران بل بل، آورو، الو۲۴ یا هر رستوران ترکی دیگری بروید و مثل مردم این ناحیه از غذاهای ترکی عالی و قیمت های مناسب آن لذت ببرید.

رستوران ترکی

یک روز را در یکی از سواحل کوش آداسی بگذرانید

سواحلی مثل لیدیز بیچ، لانگ بیچ، سیلور سندز بیچ و لاو بیچ هر کدام فعالیت ها و تفریحات مخصوص به خود را دارد که با رفتن به آنجا روزی رویایی و پرهیجان را سپری می کنید.

سواحل کوش آداسی

در جزیره کبوتر گردش و از موزه آن دیدن کنید

جزیره کبوتر نماد کوش آداسی است و اینجا جایی است که اسم کوش آداسی (به معنی جزیره پرنده) در آن بوجود آمد، در این جزیره از موزه ای که در قلعه ای قدیمی قرار دارد دیدن کنید یا فقط بنشینید و از چشم انداز پانورامایی کوش آداسی لذت ببرید.

جزیره کبوتر

با ماشین جیپ سافاری کنید و مناطق اطراف کوش آداسی را بگردید

روز خود را با گشت و گذار در کوه های پارک ملی یا تپه های پشت دهکده سیرینس سپری کنید در اینجا ماشین های جیپ پشت سر هم به سرعت از رودخانه ها رد می شوند و آب و گل و لای در هوا پخش می شود که بسیار لذتبخش است!

سافاری

روز خود را با سرسره بازی در پارک آبی آدالند و آکوا فانتاسی سپری کنید

پارک آبی آدالند و آکوا فانتاسی دو تا از مهمترین پارک های آبی این شهر  هستند در این پارک آبی در پایین آمدن از سرسره ها با هم مسابقه بگذارید یا فقط بر روی حلقه های پلاستیکی روی رودخانه شناور بمانید از آرامش خود لذت ببرید.

از شهر سلکوک دیدن کنید

سلکوک شهری کوچک است که ۲۰ دقیقه ای از کوش آداسی می توانید به آنجا برسید، به دلیل نزدیکی به افسوس یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشگری در ترکیه به حساب می آید، مکان هایی مثل قلعه، کلیسای سنت جان و مسجد عیسی بی از جاذبه های گردشگری این شهر است، در رستوران های متنوع این شهر هم غذاهای خوشمزه ای را می توانید میل کنید.

صبح شنبه به بازار سلکوک بروید

بازار سلکوک هر شنبه از صبح خیلی زود تا آخر شب برپا می شود، با گشتن در غرفه های مختلف آن می توانید از تخفیف های خیلی خوبی برخوردار شوید، از شهر کوش آداسی مینی بوس هایی به طور منظم به سمت سلکوک می روند که هزینه آن برای هر نفر ۴ لیر است.

منبع: kusadasi.biz

معرفی هتل ۴ ستاره ریوا در استانبول
کوشی آداسی و راهنمای سفر به گوشه ای از بهشت
با اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول آشنا شوید
معرفی هتل ۴ ستاره لیون در استانبول

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code