بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
کوش آداسی, همه فرودگاه ها
...
...

تور کوش اداسی

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور کوش اداسی

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های کوش اداسی

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور کوش اداسی

سوالات متداول

برای سفر همراه با تور کوش آداسی تنها کافیست که پاسپورت خود را با اعتبار حداقل 7 ماه به همراه داشته باشید. برای اطمینان بیشتر در سفر بیمه مسافرتی برای کوش آداسی هم پیشنهاد می شود.
برای خرید تور کوش آداسی مناسب است حداقل یک ماه قبل از تاریخ سفرتان، رزرو خود را نهایی سازید. اگرچه، امکان رزرو تور لحظه آخری کوش آداسی به ویژه در فصول کم گردشگر همچنان میسر است.
شرکت کنندگان در تور کوش آداسی از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت به فرودگاه ازمیر و ترانسفر از فرودگاه ازمیر تا شهر کوش آداسی و بالعکس، اقامت در بهترین هتل های ساحلی یوآل و آل کوش آداسی، بیمه مسافرتی و یک گشت شهری ویژه بهره مند خواهند شد. به علاوه خدمات CIP در ایران تا فرودگاه امام خمینی و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان متخصص الی گشت را هم، خواهید داشت.
برای خرید تور ارزان کوش آداسی، در فصل پاییز و زمستان اقدام نمایید. به دلیل اینکه آب و هوای کوش آداسی رو به سردی می رود و وزش باد شدید می شود، از تعداد گردشگران کوش آداسی در این زمان ها کاسته می شود.
بهترین زمان برای خرید تور کوش آداسی و سفر به آن، نیمه اول سال مخصوصا تابستان است. در این زمان، شهر زیبای بندری کوش آداسی خنک بوده و امکان بهره مندی از تفریحات ساحلی و آبی فوق العاده وجود دارد.
اسکالا نووا، سوکه، آکدوگان و مرکز چرم کوش آداسی از بهترین مراکز خرید کوش آداسی هستند. بازار بزرگ کوش آداسی هم یکی از بهترین مکان ها برای گشت و گذار است.
بهترین جاذبه های کوش آداسی پلاژها، پارک آبی آدالند، ساحل بانوان، غار کاراجا، جزیره کبوتر، بندرگاه و ویرانه تاریخی پرینه هستند.
هتل هایی مانند ریچموند افسوس، کریسما دو لوکس، له بلو، پین بی هالیدی و سوهان360 از بهترین هتل های کوش آداسی هستند.
پیشنهاد می کنیم تا برای ساحل گردی به سواحل داون تاون بیچ، بانوان، لانگ بیچ، دایموند بیچ یا همان گلدن بیچ و پارادایز بروید.