۵ مسیر برتر مسافرتی سال ۲۰۱۵

وبسایت معتبر Wikitravel  طی گزارشی لیست ۵ مسیر برتر مسافرتی سال ۲۰۱۵ را به شرح ذیل اعلام کرد:

میلان Milan Italy :

 اگر شهر روم معرف ایتالیای کلاسیک و باستانی باشد، شهر میلان را می توان نماینگر ایتالیایی مدرن و جدید نامید. شهر میلان مدرنترین شهر در میان شهرهای ایتالیا است؛ در حالی که همچنان بافت قدیمی خود از جمله معروف ترین نماد شهر که همان کلیسای دومو “Duomo di Milano” باشد را حفظ نموده است. میلان در فاصله زمانی  می و اکتبر میزبان نمایشگا  Expo 2015  با موضوع تغذیه زمین و انرژی برای زندگی  “ Feeding the Planet, Energy for Life”خواهد بود که علاقه مندان زیادی را برای دیدن از این نمایشگاه جذب خود کرده است.

Milan

هاوانا Havana Cuba :

 شهر هاوانا پایتخت بین المللی کوبا با جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که بعد از توافق اخیری که مابین ایالات متحده و کوبا ایجاد شد، این جزیره به یکی از جذاب ترین مسیرهای گردشگری سال تبدیل شده است.

Havana

 کوتورKotor Montenegro   :

کوتور یکی از شهرهای ساحلی کشور مونتنگرو می باشد و بدلیل وجود بافت قرون وسطایی و جذابیت های طبیعی بی نظیر، محبوبیت خاصی در بین علاقمندان سفر پیدا کرده است. کشور مونتنگرو در سالهای اخیر حجم وسیعی از  گردشگران را به سمت خود جذب کرده و امسال نیز اقدام به برگزاری  رویدادهای وسیعی از جمله فستیوال های موسیقی ، فستیوال قایق، کارنوال کوتور “Kotor Carnival” کرده است.

kotor

سنگاپور  Singapore:

ترکیبی از آسمان خراشها و متروهای مدرن با آمیزه ای از فرهنگ چینی ، مالایی و هندی، این باغ شهر را به یک توقفگاه و جاذبه بی نظیر در منطقه تبدیل کرده است. شهر سنگاپور در سال ۲۰۱۵ تولد ۵۰ سالگی خود را جشن می گیرد و همین عاملی برای علاقه مندان به سفر به این شهر زیبا شده است.

Singapore

کوههای راکی Colorado USA :

مجموعه تفریحی و پارکهای ملی کوههای راکی در غرب ایالات متحده واقع شده اند و در فصل زمستان میزبان علاقه مندان به اسکی و در فصل تابستان ارائه دهنده خدمات به دوستداران پیاده روی، کوهنوردی، کمپینگ، رفتینگ و کانو و کایاک سواری می باشد. این مجموعه امسال صدمین سالگرد تولد خود را جشن خواهد گرفت و علاقه مندان پر شماری را به خود جذب نموده است.

Raki mountain

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد