۵ منطقه ساحلی برتر در اسپانیا برای تعطیلات ۲۰۱۷

بهترین سواحل اسپانیا

اسپانیا کشوری بزرگ در همسایگی پرتغال است که با دیدنی های فراوان خود دست کم ۴۵ اثر در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت کرده است. جدا از جاذبه های تاریخی و فرهنگی آن، سواحل بسیار دیدنی ای هم دارد که در این مطلب از الی گشت، ۵ تا از بهترین سواحل اسپانیا را به شما معرفی می کنیم:

مطالب مرتبط:
اسپانیا زادگاه فرار از گاوها| تاریخچه مراسم+ تصاویر
سگوویا، میراث جهانی ناشناخته اسپانیا

۱٫ آستوریاس

به دور از مسیرهای توریستی معمولی، خط ساحلی شرقی آستوریاس با رنگ زمردی با لبه های صخره ای ، بخشی از بهترین سواحل در اسپانیا را به رخ همگان می کشد. در زیر پیکو د اروپا، انتظار خلیج های صخره ای، هلال های نور طلایی، شهرهای ساحلی و منظره گشت و گذار ساحلی را داشته باشید. اما این کشور فوق العاده، ارزش اکتشاف و آفتاب گرفتن را داراست و زیبایی این منطقه، مدیون دسترسی فوری به دریا و کوه های “mar y montaña” می باشد- روش عالی برای اکتشاف، با کمک تور یک هفته ای Inntrave به مناطق “تپه های ناهموار و ساحل آستوریاس” است، که ترکیبی از معابد ساحلی با کوه نوردی، یعنی خانه های رعیتی ۱۰۰ ساله پوسادا دل واله نزدیک Arriondas از مناطق دوست داشتنی روستایی بریتانیا می باشد،

آستوریاس | بهترین سواحل اسپانیا

۲٫غرب ساحل کانتابریا

سواحل غربی کانتابریا، تقریبا بیشتر شبیه سیدنی است تا اسپانیا – به جز این خط ساحلی ۵۰ کیلومتری که در امتدادش، شهرهای ماهیگیری زیبا و تپه های سبز آرامش بخش با مزارع سنگی صدساله، به چشم می خورند. بیشتر قسمت های آن، در زمین محافظت شده پارک طبیعی، واقع است که آن را تبدیل به یکی از بکرترین سواحل در اطراف، کرده است. این محل، مورد علاقه همه است، اما مناطق بین کومیلاس وسن ویسنت د لا بارکوئرا، در این بین، برترین ها هستند. کشتی های بریتنی، مجموعه گسترده ای ازخدمات تعطیلات ساحلی از جمله حمل و نقل به علاوه اقامت در این منطقه را ارائه می دهند. منطقه ای عالی در میان این ها، با موقعیت بی نظیر رو به دریا در ساحل Comillas هتل شاد اما ساده Joseín است.

۳٫ لانگری، کانتابریا

پنهان در میان کشور روستایی و آرام کاستا تراسمیرا، سواحل بکر و جدای لانگری، تماشایی ترین مناظر کانتابریا هستند. مراتع سبزو پهناور در بالای صخره های آهکی کانتابریا، که به سمت پایین به دو قوس طلایی شنی منتهی می شوند، غرش امواجی را پیش روی خود دارد که اینجا را تبدیل به محلی عالی برای گشت و گذار کرده است. به سختی می توان آن را پایتختی پر جنب و جوش، تصور نمود، سانتاندر، بیش از ۲۵km با غرب فاصله دارد. از صلح و آرامش تؤام با راحتی در هتل روستایی لا پوسادای لانگری که حدود ۵۰۰m عقب تر از ساحل است، لذت ببرید.

کانتا بریا

۴٫ پلایا دل اینگلس، گران کاناریا

پلایا دل اینگلس و تپه های ماسپالوماس، خورشید پرستان را از زمان دوره هیپی دهه ۱۹۶۰به خود جذب کرده است. هفت مایل باشکوه از ساحل شیرین به تپه های شنی اغوا کننده در انتهای جنوبی، برای کسانی فراهم شده که امنیت و درخشش در همه جا را ترجیح می دهند. در تلاشی برای بازگرداندن روح لذت گرایی دهه شصت، در سال ۲۰۱۲، یکی از هتل های اصلی، واقع در پشت ساحل، بیشتر از قبل، مرمت شد، تا سوئیت های بوهمیا و آبگرم را نوسازی کنند. طرح تقلیدی از گذشته، رستوران واقع در پشت بام با مناظر پانوراما از بالای تپه ها و قصر لذت بخشی از آبگرم، در هم ادغام می شوند تا هتل کانال مانندی برای مردم ” فارغ از غم” و طرفداران قدرت Austin، فراهم شود.

۵٫ پلایا بلانکا، لانزاروته

اقامتگاه پلایا بلانکا در جنوب انحنای جزیره در اطراف سواحل ماسه طلایی که برای خانواده ها، عالی است. سواحل روستایی Papagayo در حد رانندگی یا قایق سواری کوتاهی با هم فاصله دارند و می توانید به سمت Fuerteventura برای تماشای مناظر، از یک طرف رودخانه، به سمت دیگر آن، حرکت کنید. مستقیم در کنار دریا، هتل سوئیت پنج ستاره پپرینسسا یائیزا، مجموعه ای نواستعماری با استخرها، رستوران ها، زمین ورزش و فعالیت های کودکان برای شادکردن همه دیده می شود.

پلایا بلانکا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code