۵ نقطه خوش منظره در کانادا + عکس

محو زیبایی های  کانادا شوید

کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر اندازه است، بنابراین منصفانه است بگوییم که مکان های زیبای بسیاری در این سرزمین وسیع وجود دارد. بعضی از این مکان ها، نام های بزرگی مانند آبشار نیاگارا و کوه های راکی ​​هستند، در حالی که برخی دیگر کمی رتبه پایین تری دارند. از پارک های ملی گرفته تا شهرها و ساختمان ها، در اینجا ۵ مورد از خوش عکس ترین نقاط کانادا ذکر شده اند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

لوننبورگ

مطالب مرتبط:
تصاویری از کانادا که ضربان قلبتان را بالا می برد!
در این تصاویر زیبا به کانادا سفر کنید

شهر بندری کوچک نوا اسکوئیتی لوننبورگ و آب نمای اولد تاون (شهر قدیمی) آن منحصر به فرد است، زیرا تنها یکی از دو انجمن شهری آمریکای شمالی است که به عنوان میراث جهانی یونسکو تعیین شده است. هفتاد درصد ساختمان های رنگارنگ استعماری اولد تاون هنوز از قرن ۱۸ و ۱۹ قدمت دارند.

Lunenburg, NS, Canada

لوننبورگ

دریاچه مورین

اگرچه کل پارک ملی بنف فتوژنیک است، دریاچه مورین یکی از نقاط دیدنی است. دریاچه مورین مانند همسایه بغلی اش، دریاچه لوئیز، دریاچه ی فیروزه ای یخبندان است که توسط سنگلاخ های کانادا احاطه شده است. این دریاچه در دره ده قله واقع شده است.

Moraine Lake, Improvement District No. 9, AB, Canada

دریاچه مورین

یلونایف

یلونایف نقطه ای خوش عکس است زیرا بهترین مکان دنیا برای دیدن نورهای شمالی است که به دلیل دسترسی شهر به آسمان تاریک، منظره تخت و نزدیکی به قطب مغناطیسی شمال است. بهترین زمان برای بازدید به منظور این فرصت عکاسی در اواسط نوامبر تا آوریل است.

Yellowknife, NT, Canada

یلونایف

کوه های تورنگات

کوه های تورنگات در نیوفاندلند و لابرادور، بلندترین کوه های کانادا در شرق کوه های راکی هستند. چشم انداز پارک ملی با قله های ناهموار که به خط ساحلی شیب دارد، منحصر به فرد است و برای عکس های خیره کننده ساخته شده است.

Torngat Mountains, Nain, NL, Canada

کوه های تورنگات

آبشار نیاگارا

در مرز بین کانادا و ایالات­متحده، آبشار نیاگارا یکی از جاذبه­ های مهم کشور است. از طرف کانادا، بازدیدکنندگان به سه مجموعه آبشار دسترسی دارند، از جمله مهمترین و گسترده ترین آنها آبشار هورس شو (نعل اسب) است. آبشارها معمولا فتوژنیک هستند، اما عکاسی از آبشار نیاگارا چیز دیگری است.

Niagara Falls, ON, Canada

آبشار نیاگارا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد