۶ مکان گردشگری که مردم محلی دوست ندارند شما بدانید

اگر به دنبال مکانی آرام برای گرفتن کمی آرامش به دور از شلوغی و جمعیت و به دور از مقاصدی که توریست ها می روند هستید، مطلب زیر برای شماست. در این پست، الی گشت به شما ۶ مکان گردشگری فوق العاده دیدنی را که با وجود مردم محلی درآمیخته شده است را معرفی می کند. تا پایان همراه ما باشید:

مطالب مرتبط:
۴ جاذبه گردشگری برتر در جزایر فی فی
۹ مقصد گردشگری پر طرفدار در ایتالیا

لا پاگودا (La Pagode) در فرانسه

به جای اینکه مثل بقیه توریست ها بایستید و به برج ایفل زل بزنید، واقعا مثل یک پاریسی رفتار کنید و در یک بعدازظهر بارانی، به سینمایی در لاپاگودا بروید. این خانه ی هنر و سینما با استایل پاگودایی، در سال ۱۸۹۶ ساخته شده است و معماری بی نهایت خاص و نفس گیری دارد. باغ هایی که در این خانه وجود دارند، از باغ های ژاپنی الهام گرفته شده اند.

لا پاگورا در فرانسه

 

ساحل ویکتوریا در کالیفرنیا

غیر ممکن است کسی به کالیفرنیا سفر کرده باشد و از ساحل مشهور لاگونا دیدن نکرده باشد، اما چرا این ساحل را رها نکنید و از ساحل نزدیک آن یعنی ویکتوریا دیدن نکنید؟ ساحل ویکتوریا جایی است که افراد محلی برای فرار از جمعیت و نگاه کردن به «برج دزدان درایی» به آن پناه می برند.

سرزمین سبز کاسه ای در بالی

مطمئنا دوست دارید تا در یک بهشت استوایی سرسبز وقتتان را بگذرانید و چه جایی بهتر از سرزمین سبز بالی… ساحل این منطقه به اندازه ای دور افتاده است که فقط تعداد کمی آن را می شناسند. در واقع این ساحل از آن دسته ساحل هایی نیست که به راحتی پیدا شود چون برای رسیدن به آن راه های متعدد کوچکی هست که باید طی شود. برای رسیدن به این ساحل رویایی حتما باید یک فرد محلی همان منطقه کنارتان باشد.

بالی | گردشگری

 

پیازا ناوونا (Piazza Navona) در رم

اگر دوست ندارید در همهمه و شلوغی ای که در نزدیکی فواره ی Trevi هست پرسه بزنید، بهتر است از یک جای کمتر شناخته شده اما به همان اندازه جذاب رم دیدن کنید: پیازا ناوونا. در ضمن پیازا ناوونا به جای ۱ فواره، ۳ فواره دارد و علاوه بر این، خانه ی بسیاری از نقاش ها و فستیوال های معروف رم هم هست.

شهر قدیم پوکت در تایلند

وقتی از منطقه ی تاریخی شهر قدیمی پوکت در پوکت دیدن می کنید، این احساس بهتان دست می دهد که نه تنها به گوشه ای از جهان سفر کرده اید تا یک جای دیدنی را ببینید، بلکه در زمان هم سفر کرده اید! اگر دوست دارید تاریخ و فرهنگ قدیمی تایلند را ببینید، باید از این شهر دیدن کنید چرا که تعداد زیادی مغازه های محلی، عبادتگاه و رستوران در این منطقه قرار دارد. مطمئن باشید که سفرتان به یاد ماندنی خواهد بود.

شهر قدیمی پوکت

 

جزیره پورتو سانتو در پرتغال

اگر دنبال محلی برای اقامت به دور از هر شلوغی و فشاری هستید، پورتو سانتو جایی است که می تواند این نیازتان را برآورده کند. این جزیره با ساحل شنی ۵ مایلی خودش واقعا یک الماس پنهان در اروپا است. البته اگر به دنبال جایی کمی آرام هستید به این معنا نیست که باید تفریح و سرگرمی را کنار بگذارید . کارهای زیادی در پورتو سانتو وجود دارد مثل پیاده روی، اسب سواری در کنار دریا، بازی گلف و… که می تواند خیلی راحت سرگرمتان کند.

منبع: travelversed.co

بهترین کروز سواری در رودخانه های مشهور جهان
بهترین کروز سواری در رودخانه های مشهور جهان
این کشورها به خوش رفتاری معروفند
این کشورها به خوش رفتاری معروفند
بهترین سفرهای خارجی تا ۵ میلیون تومان
بهترین سفرهای خارجی تا ۵ میلیون تومان
بهترین شهر اروپایی برای سفر در پاییز کجاست؟
بهترین شهر اروپایی برای سفر در پاییز کجاست؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code