۷ ابزار الکترونیک پرطرفدار برای مسافران تجاری و پرتردد

point

۱٫ Points.com
این سایت به مسافران این امکان را می دهد تا بیشترین بهره را از برنامه های وفاداری خود ببرند. از امتیازاتی که هتل ها به مسافران وفادار خود اعطا می کنند، مسافت های پروازی بیشتر برای مسافران پرتردد، امتیازات تشویقی کارت های اعتباری تا کارت های سوخت در این ابزار دیده شده است. قابلیت های اطلاع و پیگیری، بازخرید، معامله و خرید امتیازات در برنامه های وفاداری بزرگترین برندهای دنیا در این سایت به سادگی فراهم شده است.
• به منظور پیگیری امتیازات، کافی است مسافر در اکانت خود اطلاعات برنامه های وفاداری را وارد نماید تا بتواند همه آن ها را در یکجا به صورت آنلاین و با قابلیت بروزرسانیِ در لحظه مشاهده نماید. در این سایت می توان بیش از ۱۰۰ برنامه وفاداری مختلف را وارد کرد.
• قابلیت دیگر، تبدیل امتیازات و مسافت های پروازی به یکدیگر است. بدین گونه که مسافر بدون هیچ هزینه ای می تواند امتیازات را بین برنامه های مختلف وفاداری خود جابجا کند. برای مثال اگر مسافر از چند ایرلاین مسافت تشویقی کمی دارد، می تواند با یکی کردن آن ها به سفر رایگان برود.
• یکی دیگر از امکانات ویژه این ابزار، معامله امتیازات و مسافت های پروازی با کاربران دیگر سایت است. لیستی از معاملات پیشنهاد شده توسط کاربران وجود دارد و اگر معامله دیگری مورد نظر باشد، مسافر به راحتی می تواند معامله دلخواه خود را در سایت ایجاد و اعلام نماید.
• مسافر می تواند در این سایت امتیازات و مسافت های پروازی موردنظر را خریداری نماید. قیمت ها از ۲ سنت به ازای هر امتیاز/ مایل شروع می شود.
در مواردی که مسافر از امتیاز خود استفاده نمی کند یا قصد اهدای هدیه دارد، به سادگی می تواند امتیازات خود را به دوست یا فامیل خود منتقل کند و با این کار سفر رایگان و … به عزیزان خود هدیه بدهد.
نمونه برنامه های وفاداری ایرلاین ها در این سایت: لوفتانزا، امریکن، دلتا، جت بلو، AeroMexico و …
برنامه وفاداری هتل ها در این سایت: هیلتون، جمیرا، Hyatt، Melia و …
علاوه بر برندهای مسافرتی، کارت های هدیه مراکز خرید، رستوران ها، مراکز تفریحی و … نیز تحت پوشش این سایت است.

2. GateGuru

۲٫ GateGuru
این ابزار راهکاری برای روز پرواز مسافران پرتردد می باشد. مسافران پروازهای نزدیک خود را وارد می کنند و این ابزار به طور اتوماتیک اطلاعات و تغییرات گیت پروازی، تاخیر پرواز یا زمان های توقف را در لحظه آپدیت کرده و به مسافر اعلام می کند. زمانی که مسافر در فرودگاه است و یا قبل از آن به راحتی می تواند خودرو دلخواه خود را تا ۳۵% تخفیف اجاره کند.
در بخش فرودگاه، مسافر به سرعت می تواند از محل استراحتگاه ها و رستوران های فرودگاه، نقشه ها، اطلاعات فرودگاه و … اطلاع پیدا کند. به علاوه این ابزار با استفاده از اطلاعاتی که از روز سفر فرد دارد (مانند ساعت پرواز، زمان رسیدن به ترمینال، زمان آزاد و …) لیست سفارشی از امکانات پذیرایی و وسایل رفاهی فرودگاه را به او نمایش می دهد (مانند فود کورت، استارباکس).

3. All Subway

۳٫ All Subway
اولین اپلیکیشن جامع متروها به مسافران امکان می دهد به سادگی نقشه متروهای بیش از ۱۶۰ شهر در سراسر دنیا را داشته باشند و در سفرهای خود استفاده کند. این ابزار نقشه های HD را به طور شفاف و با دسترسی آسان در آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، آفریقا، استرالیا و تعداد زیادی از شهرهای اروپا ارایه می کند. کاربران می توانند جزییات کامل از خطوط مترو را با یک نگاه مشاهده نمایند؛ به علاوه امکان بزرگنمایی با وضوح بالا نیز وجود دارد که این ویژگی راهبری در مسیرهای مختلف مترو را تسهیل می کند.
اگرچه نقشه خط های مترو معمولاً تغییر نمی کند اما حتی تغییرات موقت مانند بسته شدن یک خط نیز در نقشه نمایش داده می شود و این قابلیت بروزرسانی، ارزش این ابزار را بالاتر می برد. از جمله شهرهای تحت پوشش اپلیکیشن می توان به دبی، تهران، بانکوک، شانگهای، سنگاپور و … اشاره کرد که از مسیرهای پرتردد مسافران ایرانی نیز می باشد. این اپلیکیشن برای iOS با هزینه ۰٫۹۹$ و اندروید ارایه شده است.

4. Expensify

۴٫ Expensify
این ابزار به منظور مدیریت هزینه های سفر و تهیه گزارش ارایه شده است. یادداشت کردن هزینه های مختلف در طی سفر و اغلب خارج از هتل برای مسافران پرتردد معمولاً کار ساده ای نیست، هزینه هایی که در رسیدهای مختلف چاپی و آنلاین درج شده، انواع پرداخت ها با کارت اعتباری و نقدی به طور پراکنده ایجاد می شوند. با استفاده از این ابزار رایگان نیازی به نگهداری رسیدها و اطلاعات پرداخت نیست و همه هزینه ها به ازای هر سفر در یک لیست محاسبه می شود. با استفاده از قابلیت اسکن، رسیدهای چاپی وارد برنامه می شود؛ همچنین قابلیت وارد کردن هزینه ها به طور مستقیم از کارت اعتباری یا حساب بانکی نیز وجود دارد. کلیه خریدها و پرداخت هایی که در هر مسافرت انجام شده در یک فایل pdf گزارش داده می شود. مسافران پرتردد علاوه بر اینکه از کل هزینه سفر خود آگاه می شوند، با مقایسه سفرهای اخیر می توانند هزینه های سفر خود را بهتر مدیریت کنند. افراد حرفه ای و شاغلان در سراسر دنیا از این ابزار استقبال زیادی نمودند.

5. CardMunch

۵٫ CardMunch
نگه داشتن تعداد زیاد بیزینس کارت های کاغذی و همراه داشتن آن ها معمولاً ساده نیست؛ به خصوص برای مسافران تجاری و پرتردد. این ابزار طراحی شده است تا کلیه بیزینس کارت ها را در یک لیست جمع کند و نیاز به نگه داشتن کارت های کاغذی را حذف کند. افرادی که معمولاً بیزینس کارت های مهم را گم می کنند از مخاطبان این اپلیکیشن هستند. یک عکس سریع از کارت، مشخصات فرد را با اطلاعات آن در لیست اپلیکیشن وارد می کند.
با استفاده از افزونه این ابزار، می توان اطلاعات پروفایل در شبکه حرفه ای لینکدین را به طور اتوماتیک و دقیق در بیزینس کارت وارد کرد.

6. Skytrax Airline and Trips Reviews

۶٫ Skytrax Airline and Trips Reviews
مسافران تجاری و پرتردد در انتخاب ایرلاین و خدمات سفر خود دقت بیشتری به خرج می دهند. این سایت یکی از بهترین منابع برای اطلاع از تجربه مسافران از ایرلاین ها و فرودگاه های مختلف می باشد. در حال حاضر امتیازها و نظر مسافران برای بیش از ۶۸۰ ایرلاین و ۷۲۵ فرودگاه در سایت موجود است. تجربه مسافران قبلی در قالب نظرات و گزارش های سفر وجود دارد و کاربران تجربه پرواز خود را در فرمی با ۱۴ پرسش تشریحی و امتیازی ثبت می کنند. نظرات روی ایرلاین ها، فرودگاه ها، صندلی هواپیما، سالن استراحت و … به تفکیک کلاس های پروازی درج می شود و می توان با جستجوی ایرلاین یا فرودگاه و یا انتخاب از لیست الفبایی به آن ها دسترسی پیدا کرد.

7. Skytrax Airline Seating Reviews

۷٫ Skytrax Airline Seating Reviews
این سایت راهنمای مسافران برای انتخاب صندلی های فرست کلاس و بیزینس کلاس است. نظرات مسافران روی کلاس های پروازی ایرلاین های مختلف، نوع صندلی های آن ها و تغییر حالت هایی که برای استراحت و خواب دارند ارایه می شود. به علاوه بهترین صندلی ایرلاین های دنیا براساس نظرات بسیار زیاد مسافران انتخاب می شود و در سایت اعلام می گردد.

برترین فناوری های سال ۲۰۱۶
نمونه هایی از طرح های نوآورانه و خلق هتل هایی از آینده
بهترین ابزار ها برای سلفی گرفتن در سفر
از عکاسی در غارها چقدر می دانید؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code