alexaa

۷ تفریح عجیب که باید قبل از مرگ امتحان کنید!

بی معنی ترین کارهایی که به زندگی تان روح می بخشد

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هیچ وقت کارهای هیجان انگیز انجام نمی دهند فقط به این دلیل که خطرناک هستند، در اینصورت این لیست برای شما نیست… و فقط باید اسکرول کنید، بخوانید و ردشوید! اما برای بقیه، این فهرست چاشنی دیگری است که باید به لیست هیجان هایتان اضافه کنید. در فهرست پایین تجربه هایی لیست شده اند که شاید تا قبل از این نمی دانستید که آنها را از زندگی می خواسته اید. در زیر با ۷ تا از بی معنی ترین کارهایی است که باید قبل از مرگ انجام دهید آشنا می شوید. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
با سفر به این جاذبه های آفریقای جنوبی، لبریز از هیجان شوید
سفری هیجان انگیز در جاده باغ آفریقایی

رکورد گینسیک رکورد بشکنید

به نظر سخت می آید، نه؟ اما اشتباه می کنید. راز انجام این کار این است که واقعا نیازی ندارید رکورد بشکنید تا یک رکورد بشکنید. می توانید کار متفاوت دیگری را خودتان انجام دهید… تا بقیه رکورد شما را بشکنند. مثلا در سال ۱۹۹۳ روی قسمت عقبی یک ماشین شورلت، بیشترین گیره های کاغذی وصل شد. شما هم می توانید خلاقیتی مثل این یا حتی بهتر از این داشته باشید تا اسم تان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.

اسکی روی کوه آتشفشان

این تفریح همان شن سواری است مگر اینکه روی یک آتشفشان فعال باشید… توصیه: بهتر است این مورد را برای آخر بگذارید… فقط محض احتیاط.

از همه ی قاره ها دیدن کنید

فقط ۷ تا قاره در کل دنیا وجود دارد. پس حداقل دیگر این کار نباید برایتان سخت باشد! و خبر خوب اینکه در حال حاضر دارید در یکی از آنها هم زندگی می کنید، پس در واقع فقط ۶ قاره برای رفتن دارید.

اتو کردن افراطیاتوکردن افراطی

تا بحال درباره ی ورزش های افراطی (Extreme sport) ها چیزی شنیده اید؟ این ورزش ها، ورزش های هیجان انگیز و معمولا خطرناکی هستند که آدرنالین بدن را به شدت بالا می برند مثل دوچرخه سواری در کوهستان یا رفتینگ و… اگر شما هم از طرفداران این ورزش ها هستید باید بدانید که اخیرا جدیدترین ورژن این ورزش در جهان معرفی شده، یعنی اتو کردن لباس ها در شرایط خنده دار. مثلا اتو کردن لباس موقع بالا رفتن از کوه اورست یا موقع موج سواری. بهترین قسمت این ورزش چیست؟ انجام ۲ کار سخت بصورت همرمان!

بی وزنی را تجربه کنید

اگر چه این تفریح برایتان گران تمام می شود اما مطمئنا یکی از هیجان انگیزترین کارهایی است که باید قبل از مرگ انجام دهید. شکستن قانون طبیعت!

Zorbing

آیا یادتان می آید وقتی بچه بودید آرزو می کردید به بالای یک تپه بروید و در یک توپ بزرگ قل بخورید و به پایین بیایید؟ خب شاید نه! اما در هر صورت حالا می توانید با قرار گرفتن در یک نیمکره که به آن zorb می گویند این تجربه را داشته باشید. یادتان باشد اگر خواستید این تفریح را انجام دهید، شکم خالی بهترین دوستتان است.

ایستادن در قطب شمالایستادن روی قطب شمال

قطب شمال یکی از دو مکان روی زمین است که در آن فرقی ندارد به کدام طرف بچرخید، در هر صورت جهت یکی است! و علاوه بر این با سفر به این نقطه، شما در بالای جهان قرار می گیرید. همین موضوع به قدر کافی جذاب هست که شما را به انجام آن ترغیب کند.

منبع: list25.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد