کریسمس در دبی، یک سفر و هزار خوشی

کریسمس در دبی، تجربه ای شگفت انگیز

تصور کنید تمامی روزهای سال را کار کرده اید و حالا احساس می کنید به استراحتی درست و حسابی نیاز دارید. بسیاری از افراد عاشق این هستند که کریسمس در دبی را تجربه کنند، چون در این روزها و طی یک سفر می توانند خوب خرید کنند، غذای ملت های مختلف را بچشند و حسابی تفریح کنند. با الی گشت همراه باشید تا از خوشی های سفر به دبی در کریسمس بیشتر بدانید:

مطالب مرتبط:

۱۰ حقیقت جالب درباره دبی را بدانید
۸ پارک معروف تفریحی در دبی
christmas foods in dubai
  • کریسمس در دبی و آتش بازی های بزرگ

اگر عاشق آتش بازی هستید، دبی آتش بازی های بزرگی را برای کریسمس در نظر می گیرد. برای لذت بردن از این آتش بازی ها میتوانید به برج خلیفه، برج العرب، نمایشگاه دهکده جهانی، جزایر نخلی یا نادالشبا بروید. پس ۳۱ دسامبر آتش بازی های دبی را که از بزرگترین آتش بازی ها در جهان است از دست ندهید. کریسمس در دبی بهانه ای برای آتش بازی است.

  •  جشنواره خرید زمستانی

نگران نباشید! مراکز خرید دبی در کریسمس تعطیل نیست و این ایدئال ترین تعطیلات برای مسافران دبی است، زیرا جشنواره خرید دبی از اوایل ژانویه آغاز می شود و مسافران می توانند با خیال راحت از پاساژگردی با حال و هوای کریسمس در دبی لذت ببرند.

christmasts fireworks in dubai
  • غذاهای کریسمس در دبی

ترکیب فرهنگ های مختلف، یکی از دلایلی است که دبی را به سرزمینی محبوب برای گردشگران تبدیل میکند! با سفر به دبی میتوانید با یک تیر چند نشان بزنید و با فرهنگ های متفاوتی آشنا شوید و غذا یکی از پایه های اساسی هر فرهنگی است. در دبی میتوانید در رستوران ملل مختلف غذای سنتی کشورها را بچشید. البته غذاهای کریسمس در دبی فراموش نمی شود و در هتل ها و مال ها میتوانید بهترین نوع این غذاها را داشته باشید.

  • طعم ماجراجویی عربی دبی

Arabian Adventures Sundowner safari هم نمونه ای از تفریحات متفاوت در کریسمس دبی است که چندان حال و هوای کریسمس ندارد، سفری شگفت انگیز به صحرا که با رانندگی در تپه های شنی آدرنالین خونتان را بالا می برید.  همچنین در پایان روز می توانید از جشن های خاورمیانه ای و اردوگاه سنتی اعراب و آسمان پر ستاره کویر لذا ببرید. ضمن اینکه اگر دلتان سیب زمینی تنوری، گوشت های گریل شده، سالادها و شیرینی های متنوع کریسمس را نمی خواهد در این تور غذاهایی سنتی را خواهید چشید.

ski mall in dubai

این ها فقط نمونه هایی از لحظات خوشی بود که در روزهای کریسمس در دبی می توانید تجربه کنید. کریسمس در دبی می تواند به شما آفتاب لذت بخشی را در ساحل ناسیمی هدیه بدهد. همچنین فروشگاه ها تفریحات جذابی را به مناسبت کریسمس در دبی در نظر می گیرند، مثلا مال امارات با زمین اسکی سرپوشیده ای از شما استقبال می کند. باشگاه گلف امارات را هم فراموش نکنید، این باشگاه پکیج هایی را مخصوص این روزها به شما پیشنهاد می دهد که با آنها می توانید جشنی فوق العاده داشته باشید. پس کریسمس در دبی را به فهرست انتخاب هایتان برای سفر اضافه کنید.

معرفی هتل شرایتون دبی | ۵ ستاره
۸ مورد از گرانقیمت ترین غذاهای دبی + تصویر
معرفی هتل زایا نوری آیلند ابوظبی | ۵ ستاره
معرفی هتل کانال سنترال دبی | ۵ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code