برای اهل سفرها چه چیزی کادو بخریم؟

بهترین هدیه را برای دوستان اهل سفرتان انتخاب کنید

هدیه دادن یکی از مرسوم ترین راه ها برای نشان دادن توجه و علاقه مان به همدیگر است، اما گاهی انتخاب بهترین هدیه کار دشواری است. اگر رفیق اهل سفری دارید، بهترین هدیه چیزی است که در سفر به کارش بیاید. با الی گشت همراه باشید و با چند نمونه از بهترین هدیه ها برای اهل سفر آشنا شوید:

مطالب مرتبط:
عکاسی از کودک در سفر، هدیه ای برای آینده!
آداب و رسوم هدیه دادن در کشور ها و فرهنگهای مختلف
هدیه

مبدل برق جهانی، بهترین هدیه برای جهانگردها:

کشورهای مختلف خروجی برق متفاوتی دارند. آداپتورهایی هستند که جمع و جورند و مبدلی برای همه نوع خروجی برق هستند. مسافر شما با داشتن یکی از این آداپتورها دیگر نیازی به همراه داشتن انواع و اقسام کابل و سیم ها را نخواهد داشت.

کوله پشتی چرخ دار، بهترین هدیه برای مسافرهای هوایی

کوله پشتی چرخ دار هم میتواند هدیه مناسبی برای کسانی باشد که اهل سفرند. بهتر است کوله پشتی ای انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد اما به اندازه وسایل ضروری مسافرتان جا داشته باشد. خوبی این کوله پشتی ها این است که می توانند توی فرودگاه آن را روی زمین بکشد و سریع تر حرکت کنند و هر وقت لازم بود که دستشان خالی باشد آن را به کوله پشتی تبدیل کنند.

best gifts for travelers bose speakers

پاور بانک، بهترین هدیه برای موبایل بازها

این روزها کمتر کسی پیدا می شود که جانش به موبایل و وسایل الکترونیکی اش بسته نباشد! اکثر ما دست کم روزی یک بار موبایلمان را شارژ می کنیم. کسی که در سفر است کمتر به پریز برق دسترسی دارد و همراه داشتن پاور بانک می تواند او را از خاموش شدن تلفن همراهش نجات دهد.

اسپیکر بلوتوث، بهترین هدیه برای مسافران اهل موسیقی:

شارژ شدن فقط به موبایل ها محدود نمی شود. آدم ها هم نیاز دارند شارژ شوند. اگر رفیقتان علاوه بر سفر، اهل موسیقی هم باشد، این اسپیکر و گوش دادن به موسیقی می تواند برایش یک شارژر محسوب شود!

چراغ پیشانی، بهترین هدیه برای ماجراجویان:

چراغ پیشانی وسیله ای است که هر مسافری باید همراه داشته باشد. این چراغ ها ابعادی کوچکی دارند و جای زیادی نمی گیرند و برای سفرهای ماجراجویانه ضروری هستند.

جعبه کارت حافظه، بهترین هدیه برای عکاس ها:

اگر رفیق اهل سفرتان عکاس هم باشد، احتمالا دلش نمیخواهد هیچ کدام از عکس هایش را پاک کند و به خاطر همین مجبور است چند کارت حافظه داشته باشد. هیچ عکاسی دوست ندارد یکی از کارت حافظه هایش در چمدان گم شود. جعبه کارت حافظه انتخاب مناسبی برای این عکاس های ماجراجوست.

پس شرط اول انتخاب بهترین هدیه فکر کردن به نیازهای طرف مقابلمان است، زیرا همه ما می دانیم که هدیه گرفتن خوشحال کننده است، اما اگر این هدیه، هدیه ای مناسب باشد خوشحال کننده تر خواهد بود، چون باعث می شود احساس کنید که طرف مقابل حواسش به شما بوده و بهترین هدیه را برایتان انتخاب کرده است.

best gifts for travelers packing cubes

بطری آب، بهترین هدیه برای دوستداران محیط زیست:

بطری آب گزینه ای مناسب برای اهل سفر است و چه بهتر اگر بتوانید بطری آبی پیدا کنید که سایز آن کوچک و بزرگ می شود و بهتر در کیف یا چمدان سفر جا می شود. این انتخاب، محیط زیستی هم هست و باعث می شود رفیق مسافر شما کمتر از بطری های پلاستیکی استفاده کند.

کیسه های بسته بندی، بهترین هدیه برای شلخته ها:

کیسه های بسته بندی وسیله مناسبی هستند که وسایل در چمدان مرتب بمانند و با تکان های چمدان جا به جا نشوند. مسافر می تواند کیسه های مختلفی را برای وسایلش از لباس ها گرفته تا وسایل الکترونیکی در نظر بگیرد. حتا حین سفر میتواند لباس های کثیف را در کیسه هایی جداگانه قرار دهد تا لباس های دیگر تمیز بمانند.

هوش مصنوعی به کمک دادگاه ها می‌آید
مرسدس بنزهایی که علائم و انسانها را در مسیر شناسایی می کنند!
۵ تکنولوژی که سفر را مثل آب خوردن راحت می کنند
شمارش معکوس المپیک ریودوژانیرو و تقویت زیرساخت ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code