الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

بلیط هواپیما بندرعباس به کرمانشاه با پرواز ایران ایر تور

راهنمای خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی از وب سایت الی گشت موجود می باشد و شما می توانید پس از مراجعه به این سایت برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه مبدأ و مقصد سفر خود را وارد نموده و به ترتیب تمام جزئیات خواسته شده و اطلاعات شخصی را وارد کنید. انتخاب نوع پرواز، تاریخ رفت و برگشت، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و. نیز در ادامه امکان پذیر می باشد. در نهایت رزرو بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت هزینه آن نیز با کارت شتاب انجام می شود.
شرکت هواپیمایی ایران ایر تور در سال ۱۳۵۱ تحت پوشش شرکت هواپیمایی ایران تأسیس شده است. این شرکت هواپیمایی بلیط پرواز های خود را به صورت چارتری و سیستمی به فروش می رساند. در ابتدا این شرکت هواپیمایی تنها سفر های زیارتی به مقصد مشهد مقدس را انجام می‌ داد، اما به علت اینکه مسافران بسیاری از پرواز های این شرکت استقبال کردند، امروزه بسیاری از پرواز های داخلی و خارجی را انجام می دهد. مجموعه گردشگری الی گشت در وب سایت خود بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه و سایر شهر های دیگر را به فروش می رساند. کاربرانی که به وب سایت الی گشت مراجعه می کنند، می توانند لیست پرواز های این شرکت هواپیمایی را به ترتیب از ارزان ‌ترین بلیط تا گران ‌ترین آن ها مشاهده کنند و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند.
راهنمای خرید بلیط به صورت اینترنتی از وب سایت الی گشت موجود می باشد و شما می توانید پس از مراجعه به این سایت برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه مبدأ و مقصد سفر خود را وارد نموده و به ترتیب تمام جزئیات خواسته شده و اطلاعات شخصی را وارد کنید. انتخاب نوع پرواز، تاریخ رفت و برگشت، نوع ایرلاین، کلاس پروازی و. نیز در ادامه امکان پذیر می باشد. در نهایت رزرو بلیط به صورت اینترنتی و پرداخت هزینه آن نیز با کارت شتاب انجام می شود.
بلیط هواپیما بندرعباس به کرمانشاه با پرواز ایران ایر تور

بلیط هواپیما چارتر ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

برای اینکه ارزانت رین بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه را پیدا کنید، کافی است از طریق وب سایت الی گشت پرواز های موجود را جستجو کنید تا بتوانید بلیط چارتری ارزان قیمت این شرکت هواپیمایی از بندرعباس به کرمانشاه را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید. قیمت بلیط های چارتری و سیستمی در وب سایت الی‌گشت موجود می باشد.
بلیط هواپیما چارتر ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

پرواز لحظه آخری ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

وب سایت الی گشت قیمت بلیط پرواز های موجود از بندرعباس به کرمانشاه را از نظر قیمتی به ترتیب مرتب نموده تا مسافران بتوانند به راحتی بلیط های ارزان لحظه آخری را خریداری کنند. در فصل هایی که زمان اوج گردشگری می باشد، ممکن است قیمت بلیط های لحظه آخری افزایش پیدا کند؛ اما در سایر فصل ‌های سال معمولاً قیمت بلیط لحظه آخری بسیار کمتر از بلیط سیستمی است. در واقع بلیط های لحظه آخری همان بلیط های چارتری هستند که در ۲۴ ساعت آخر پرواز با قیمتی کم از طرف شرکت های چارتر کننده به فروش می رسند.
پرواز لحظه آخری ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

پرواز سیستمی ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

بلیط سیستمی بندرعباس به کرمانشاه در تمام روز های هفته در وب سایت الی گشت قرار داده می ‌شود و مسافران می‌ توانند برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه به صورت سیستمی چند هفته قبل از سفر اقدام کنند. بلیط های سیستمی به گونه ‌ای طراحی شده که زمان مشخصی دارند؛ بنابراین مسافران به راحتی برای سفر خود برنامه ‌ریزی می ‌کنند و از هفته ‌های قبل بلیط خود را تهیه می کنند. امکان انصراف از پرواز و استرداد مبلغ پرداخت شده برای بلیط هواپیما نیز در این نوع در خرید این نوع بلیط وجود دارد.
پرواز سیستمی ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

قیمت بلیط پرواز ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه در صفحه وب سایت الی گشت وجود دارد و مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر تور را دارند، می توانند به راحتی با انتخاب تاریخ پرواز، قیمت انواع بلیط های موجود را مشاهده کرده و پس از مقایسه قیمت ها خرید خود را انجام دهند. بلیط هواپیما معمولاً با توجه به ایرلاینی که مسافران برای پرواز انتخاب می کنند، زمان سفر، نوع کلاس پروازی و ... دارای تفاوت هایی می باشد.
قیمت بلیط پرواز ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

فاصله زمانی پرواز ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

فاصله هوایی شهر کرمانشاه تا بندرعباس ۱۳۸۵ کیلومتر است؛ بنابراین فاصله زمانی پرواز با بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه تخمین زده می‌ شود. اگر چه زمان مشخصی برای پرواز نمی ‌توان در نظر گرفت، اما ممکن است در بعضی روز ها شرایط جوی بد باشد و به دلیل تغییر مسیر هوایی مدت زمان سفر دچار تغییراتی شود.
فاصله زمانی پرواز ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه

انواع کلاس های پروازی ایران ایر تور

این شرکت هواپیمایی نیز مانند سایر ایرلاین های داخلی برای پرواز با بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس را ارائه می ‌کند. برخی از کلاس ‌های نرخی نیز توسط این شرکت های هواپیمایی به مسافران ارائه می ‌شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.
شرکت هواپیمایی ایران ایر تور دارای کلاس های پروازی نرخی متفاوتی می باشد در ادامه این کلاس های پروازی را از ارزان ترین آن ها تا گران ترین کلاس پروازی به ترتیب مقایسه می کنیم. اولین کلاس نرخی کلاس O می باشد. این کلاس پروازی هیچ گونه امکاناتی را در اختیار مسافران قرار نمی ‌دهد و اگر تنها می خواهید از مبدأ مورد نظر به مقصد پرواز کنید، می توانید با پرداخت کم ترین هزینه این کلاس پروازی را خریداری کنید. کلاس بعدی کلاس نرخی H می باشد که شباهت بسیاری به کلاس اکونومی و کلاس معمولی دارد.
کلاس نرخی بعدی کلاس B یا همان بیزنس کلاس می باشد. امکانات بیزنس کلاس برای مسافران استفاده از کابین با سفارش غذا های گرم از بین منوی متنوع این کلاس پروازی می باشد. گزینه بعدی کلاس نرخی Y می باشد و پس از آن کلاس نرخی V در این کلاس انتخاب امکان استرداد وجه پرداختی نیز وجود دارد. گزینه بعد کلاس نرخی S و گزینه آخر کلاس نرخی R بوده که گران ترین کلاس پروازی محسوب می ‌شود و امکانات بسیار ویژه ‌ای را در طول پرواز به مسافران ارائه می‌ کند.
انواع کلاس های پروازی ایران ایر تور

قوانین حمل بار در پرواز بندرعباس به کرمانشاه با ایران ایر تور

میزان حمل بار مجاز در هواپیمایی ایران ایر تور برای هر مسافر ۲۰ کیلو گرم در قسمت بار هواپیما و ۵ کیلو گرم در قسمت کابین می باشد. اندازه کیف دستی که مسافران با خود به داخل هواپیما می ‌برند باید حدود ۱۱۵ سانتی متر باشد. اشیای ممنوعه مانند مواد شیمیایی خطرناک، مواد آتش زا، اسید ها، مواد خورنده، انواع سلاح گرم و سرد، اسپری های گازی و ... نیز در این شرکت هواپیمایی ممنوع می باشند.
قوانین حمل بار در پرواز بندرعباس به کرمانشاه با ایران ایر تور

راهنمای خرید اضافه بار در پروازهای ایران ایر تور

هر ایرلاینی برای مسافرین خود و حمل بار توسط آن ها قوانین مخصوص به خود را دارد؛ همچنین اگر مسافران باری بیش از مقدار مجاز ایرلاین همراه خود داشته باشند نیز باید طبق ترفه ایرلاین مبلغی را برای حمل آن پرداخت کنند. ایران ایرتور نیز مانند سایر ایرلاین ها برای اضافه بار نرخ مصوب خود را دارد. شرکت هواپیمایی ایران ایر تور در پرواز های داخلی برای هر یک کیلو گرم بار اضافه ۱۵ هزار تومان به علاوه ۹ درصد مالیات از مسافران دریافت می کند.
راهنمای خرید اضافه بار در پروازهای ایران ایر تور

پذیرایی ایران ایر تور در پرواز بندرعباس به کرمانشاه چگونه است؟

این شرکت هواپیمایی به تازگی یک کترینگ در شهر مشهد تأسیس نموده که مختص این ایرلاین می باشد. این ایرلاین با بهره گیری از افراد مجرب و با سابقه در زمینه طبخ و آماده سازی سرویس غذا های آماده، به تمام مسافران این شرکت هواپیمایی خدمات با کیفیتی ارائه می دهد. تمام مواد اولیه استفاده شده در تهیه غذا های این کترینگ مواد با کیفیت و کاملاً بهداشتی می باشد. در طول پرواز با بلیط هواپیما ایران ایر تور از بندرعباس به کرمانشاه با توجه به کلاس پروازی اکونومی و بیزینس و یا سایر کلاس های نرخی که مسافران خریداری کرده‌ اند، امکانات ارائه شده و پذیرایی متفاوت است.
پذیرایی ایران ایر تور در پرواز بندرعباس به کرمانشاه چگونه است؟

امکانات پرواز بندرعباس به کرمانشاه با ایرلاین ایران ایر تور

همان طور که قبلاً اشاره کردیم شرکت هواپیمایی ایران ایر تور کلاس های نرخی پروازی متنوعی دارد و امکانات هر یک از این کلاس های نرخی با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین با توجه به مبلغی که مسافران برای کلاس پروازی ارائه می‌ کنند، از امکانات متفاوتی استفاده می ‌کنند؛ اما در کل این شرکت هواپیمایی از پرسنل و مهمانداران با تجربه و بسیار خوش برخوردی در طول پرواز ها استفاده می کند که در طول پرواز نهایت سعی خود را برای برآوردن نیاز های مسافران و جلب رضایت آن ها انجام می دهند.
امکانات پرواز بندرعباس به کرمانشاه با ایرلاین ایران ایر تور

آشنایی با فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس که در میان فرودگاه های جنوب کشور بسیار شناخته شده و مهم است، حدود ۲۵ دقیقه با مرکز شهر بندرعباس فاصله دارد. مسافران پرواز های داخلی می توانند با استفاده از تاکسی های فرودگاه به راحتی به مرکز شهر بروند. این فرودگاه نیز مانند سایر فرودگاه‌ های بین ‌المللی کشور، دارای امکاناتی است که در ادامه به آن ها اشاره می ‌کنیم. برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر تور بندرعباس به کرمانشاه با بهترین قیمت به سایت الی گشت مراجعه کنید و با خیالی آسوده به شهر زیبای کرمانشاه سفر کنید.
• فروشگاه خرید سوغاتی و صنایع دستی
• فروشگاه مواد غذایی
• اتاق مادر و کودک
• اتاق ویژه انتظار
• هتل در نزدیکی فرودگاه
• شعب بانک
• رستوران و کافی شاپ
آشنایی با فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه کرمانشاه کجاست؟

اولین جایی که با خرید بلیط هواپیما ایران ایر تور بندرعباس به کرمانشاه با آن مواجه می شوید، فرودگاه شهر کرمانشاه است. یکی از فرودگاه‌ های مهم منطقه غرب کشور در استان کرمانشاه قرار گرفته است. فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی در بین هشت فرودگاه پر رفت آمد کشور قرار دارد. این فرودگاه دارای دو ترمینال مخصوص سفر های داخلی و خارجی می باشد. مکان قرارگیری فرودگاه در نزدیکی بزرگراه تهران به کرمانشاه است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر حدود ۶ کیلو متر است. از جمله امکانات رفاهی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی می توان به غرفه های متعدد تجاری، شعب بانک، رستوران، بوفه و پارکینگ‌ فرودگاه اشاره کرد. خدمات باربری و CIP نیز در سالن این فرودگاه به مسافرانی که این خدمات را خریداری نموده باشند ارائه می شود.
فرودگاه کرمانشاه کجاست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاهی در سفر به شهر کرمانشاه

• خدمات VIP فرودگاهی برای افرادی مانند؛ رهبر ها و روسای جمهور، افراد مهم سیاسی قابل خریداری می باشد. این افراد از امکانات CIP نیز استفاده می ‌کنند ولی علاوه بر خدمات تشریفاتی CIP، دارای محافظ های شخصی هستند، جایگاه ویژه برای اسکان دارند که توسط دوربین ‌های نظارتی پوشش داده می ‌شود. امکان حمل سلاح برای این افراد وجود دارد. معمولاً هیئت دولت و وزیران کشور، سفرا، مقام های بلند پایه سیاسی هستند که می ‌توانند از خدمات VIP استفاده نمایند. این افراد گیت ورود و خروج و سالن انتظار مجزا دارند. هنگام ورود به فرودگاه و خروج مورد استقبال و بدرقه قرار می ‌گیرند. امکانات پذیرایی آن ها بسیار مدرن و متنوع است. رستوران های ویژه ای برای پذیرایی از این افراد وجود دارد.
• در مقابل خدمات CIP فرودگاهی، برای افرادی که توانایی مالی دارند قابل خریداری است؛ بنابراین تنها افراد مهم، هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران نیستند که می توانند از این خدمات استفاده کنند. هر کسی که بتواند هزینه مربوط به خدمات تشریفاتی را پرداخت کند، می تواند از امکانات CIP فرودگاهی استفاده کند. امکانات CIP نیز شبیه امکانات VIP است؛ اما دیگر امکان استفاده از محافظ شخصی و یا استقبال برای این مسافران وجود ندارد؛ اما می‌ توانند از خودرو های لوکس و مدرن برای حرکت در باند فرودگاه و رسیدن به هواپیما استفاده نمایند. سایر خدمات پذیرایی ویژه در رستوران های شیک و سالن های انتظار مدرن، در اختیار این مسافران نیز قرار می گیرد. خانواده این افراد نیز می ‌توانند در سالن های انتظار اختصاصی و اتاق های یک تخته یا دو تخته استراحت نمایند. هنگام ورود و خروج از فرودگاه نیز از لانژ اختصاصی خود استفاده می کنند.
خدمات VIP و CIP فرودگاهی در سفر به شهر کرمانشاه