الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سفر به کیش با پرواز ایران ایر تور

خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ایران ایرتور بهترین راه برای رسیدن به این جزیره جنوبی ایران است. جزیره کیش، یکی از جزیره های زیبای خلیج فارس است که اقامتگاه های گردشگری متعددی را در دل خود جای داده است. این جزیره در شمال شرقی خلیج فارس و در حدود 17 کیلومتری از سواحل جنوبی ایران قرار دارد. کیش به دلیل داشتن تفرجگاه های زیبا، از جمله جزیره های مرجانی بی نظیری است. جزیره کیش دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است. اختلاف دمای مختلف سال در کیش معمولاً بسیار ناچیز است، به میزانی که کارشناسان، میانگین دمای سالانه را حدود 26 درجه سانتیگراد برآورد کرده ‌اند. از این رو مسافران ترجیح می دهند که در ماه های خنک تر سال به این جزیره سفر کنند. هر چند عده ای از مسافران همچنان ترجیح می دهند تا در فصل های گرم نیز از جزیره زیبای کیش دیدن کنند.
راه های مختلفی برای سفر به کیش وجود دارد. هم می توانید از طریق زمینی با اتوبوس، قطار و یا خودروی شخصی و هم از طریق هوایی با هواپیما به این جزیره سفر کنید؛ اما برای سفر هوایی به کیش، آسان ترین راه سفر، پرواز ایران ایر تور کیش در الی گشت است که برای مسافرانی که می خواهند از تهران به جزیره کیش سفر کنند، امکان تهیه بلیط پرواز ایران ایر تور کیش در الی گشت برای مسافران فراهم است. برای اطلاع از نحوه تهیه بلیط به مقصد کیش در ادامه مقاله همراه ما باشید.
سفر به کیش با پرواز ایران ایر تور

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کیش با پرواز ایران ایر تور

برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش با پرواز ایران ایر تور می توانید به وبسایت الی گشت مراجعه کنید. با مشخص کردن مبدأ و مقصد، ساعت پرواز، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و کلاس پروازی، با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، لیست پروازهای موجود ایران ایر تور از تهران به مقصد کیش برای شما نمایش داده می شود. همچنین می توانید انواع پروازهای موجود مانند پرواز لحظه آخری، پرواز سیستمی و چارتری را نیز جستجو کنید تا بلیط ارزان تری را تهیه کنید. تهیه بلیط آنلاین در الی گشت، کوتاه ترین زمان برای تهیه بلیط هواپیما ایران ایر تور تهران به کیش است.
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کیش با پرواز ایران ایر تور

بلیط هواپیما چارتر پرواز ایران ایر تور از تهران به کیش

پرواز چارتر از پرطرفدارین نوع پرواز در میان مسافران است که بخش بزرگی از حمل و نقل هوایی کشور را تشکیل می دهد. هر وسیله نقلیه عمومی مانند هواپیما، اتوبوس و یا قطار که تعداد زیادی صندلی دارد، می تواند چارتر شود. البته این قابلیت تنها محدود به دفاتر ارائه خدمات گردشگری نمی شود، بلکه نهادها و شرکت ها هم می توانند برای کارکنان خود پرواز چارتر تهیه کنند. در الی گشت نیز امکان تهیه بلیط هواپیما چارتر ایران ایر تور تهران به کیش وجود دارد. اگر می خواهید بلیط هواپیما را با هزینه کمتری تهیه کنید، بلیط هواپیما چارتر گزینه بهتری است؛ زیرا معمولاً پرواز چارتر از هزینه کمتری برخوردار است؛ اما توجه داشته باشید که در برخی از بلیط های چارتری، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
بلیط هواپیما چارتر پرواز ایران ایر تور از تهران به کیش

ارزان ترین پرواز لحظه آخری ایران ایر تور تهران به کیش

آژانس مسافرتی الی گشت در زمان معینی از سال، صندلی های یک پرواز را برای مقاصد پر رفت و آمد معمولاً چارتر می کند. چارتر کردن به این معنی است که صندلی یا بلیط هواپیمای مورد نظر، پیش خرید و یا اجاره می شود. در صورتی که تمامی بلیط های چارتری، به فروش نرسد، چارتر کننده برای جبران هزینه سنگین ناشی از اجاره بلیط های چارتری، آن ها را با هزینه کمتر و به عنوان بلیط لحظه آخری، به فروش می رساند. هنگام تهیه بلیط ایران تور تهران به کیش، به وبسایت الی گشت مراجعه کنید تا از پروازهای لحظه آخری موجود در ایرلاین ایران ایر تور تهران به مقصد کیش را بیابید.
ارزان ترین پرواز لحظه آخری ایران ایر تور تهران به کیش

قیمت پرواز سیستمی ایران ایر تور از تهران به کیش

اگر بلیط هواپیما به صورت مستقیم توسط شرکت ایران ایر به فروش برسد و در اختیار مشتری قرار بگیرد، به این نوع بلیط، بلیط سیستمی گفته می شود. در بلیط سیستمی، شرکت های هواپیمایی، به صورت طولانی مدت، پروازهایی را برنامه ریزی می کنند و این امکان را برای مسافران فراهم می کنند تا برای آینده سفر خود برنامه ریزی کنند. در شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز پرواز سیستمی وجود دارد. از مزایای مهم این نوع بلیط ها، ثابت بودن برنامه پرواز است. همچنین در صورت کنسل بودن پرواز، بخشی از هزینه بلیط به شما بازگردانده می شود. در صورتی که بخواهید از برنامه پرواز سیستمی ایران ایر تور از تهران به کیش مطلع شوید، کافی است به وبسایت الی گشت مراجعه کنید.
قیمت پرواز سیستمی ایران ایر تور از تهران به کیش

قیمت بلیط پرواز ایران ایر تور از تهران به کیش چقدر است؟

به منظور اطلاع از قیمت بلیط پرواز ایران ایر تور تهران به کیش، به وبسایت الی گشت مراجعه کنید. از آنجایی که نرخ پروازهای ایران ایر تور تهران به مقصد کیش، در ماه های مختلف سال، متغیر است، توصیه می شود که بلیط پرواز مورد نظر خود را از چند روز قبل، پیش خرید کنید. همچنین بهتر است که اگر تاریخ برگشت شما مشخص است، بلیط رفت و برگشت را با هم خریداری کنید تا هزینه کمتری برای شما داشته باشد.
قیمت بلیط پرواز ایران ایر تور از تهران به کیش چقدر است؟

مدت زمان پرواز ایران ایر تور تهران به کیش چقدر است؟

فاصله هوایی تهران به کیش، 1042 کیلومتر است که طول پرواز تهران به مقصد کیش، یک ساعت و چهل دقیقه است، اما باید توجه داشته باشید که مدت زمان پرواز تهران به کیش با توجه به شرایطی مانند نوع مسیر، تعداد توقف‌ و شرایط جوی ممکن است متفاوت باشد.
مدت زمان پرواز ایران ایر تور تهران به کیش چقدر است؟

آشنایی با انواع کلاس های پروازی ایران ایر تور

هواپیمایی ایران ایر تور در هواپیمای ایرباس 600-300، دارای دو نوع کلاس پروازی اکونومی و بیزنس است؛ اما در هواپیماهای از نوع MD به علت محدود تر بودن فضا، تمامی صندلی ها به صورت اکونومی قرار گرفته اند. اکونومی کلاس، پرفروش ترین و متداول ترین نوع بلیط پروازی است. اگرچه امکانات زیادی در مقایسه با دیگر کلاس های پروازی ندارد، اما از کیفیت کافی برخوردار است. برای آسودگی و سرگرمی مسافران، مجله یا روزنامه در اختیار آن ها قرار می گیرد و در سفرهای طولانی، فیلم پخش می شود.
در صورتی که پرواز در شب باشد، پتو و بالش هم در اختیار مسافران قرار می گیرد. اگر مسیر سفر طولانی باشد، مسافران با وعده های غذایی متنوع پذیرایی می شوند، اما در مسیرهای کوتاه، اغلب میان وعده سرو می شود. آن دسته از مسافرانی که برای برگزاری جلسه کاری، کار فوری دارند و می خواهند که به موقع به مقصد مورد نظر برسند، بیزنس کلاس گزینه بهتری برای آن ها است که مسلماً کیفیت بالاتری نسبت به اکونومی کلاس دارد.
آشنایی با انواع کلاس های پروازی ایران ایر تور

قوانین حمل بار در پرواز تهران به کیش با ایران ایر تور

مقدار بار رایگان مجاز در پرواز تهران به کیش ایران ایر تور در کلاس نرخ معمولی، برای هر مسافر 20 کیلوگرم است. مقدار بار رایگان برای کودکان زیر دو سال، 10 کیلوگرم به همراه یک کالسکه تاشو است. مسافرانی که از لحاظ جسمی دچار معلولیت هستند، علاوه بر بار مجاز، می توانند یک صندلی چرخ دار معمولی بدون باتری و هر وسیله ای را که برای حرکت به آن نیاز دارند، حداکثر تا 20 کیلوگرم را همراه داشته باشند. هر مسافر می تواند ساک دستی برای قرار دادن در قفسه بالای سر صندلی مسافر به همراه داشته باشد اما مجموع ابعاد آن نباید از 115 سانتی متر و وزن آن از 5 کیلوگرم نباید بیشتر باشد.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به کیش با ایران ایر تور

راهنمای قوانین خرید اضافه بار در ایران ایر تور

هر مسافری سوغاتی و خریدهایی را در سفر به همراه خود دارد. در صورتی که بخواهید بار اضافی همراه خود بیاورید، باید هزینه اضافه بار را در قسمت پذیرش فرودگاه جهت حمل پرداخت کنید؛ اما توجه داشته باشید که اگر کالاهای ممنوعه همراه خود دارید، نمی توانید با پرداخت هزینه، داخل هواپیما بیاورید. قانون پرداخت جریمه اضافه بار تنها برای بارهای مجازی است که وزن آن بیشتر از حد استاندارد است. به منظور پرداخت میزان اضافه بار، به ازای هر کیلوگرم اضافه بار، 15 هزار تومان به اضافه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده باید پرداخت کنید.
راهنمای قوانین خرید اضافه بار در ایران ایر تور

پذیرایی ایران ایر تور در پرواز تهران به کیش چگونه است؟

شرکت تعاونی کارکنان ایران ایر تور به منظور توسعه و پیشرفت خود، کترینگ اختصاصی در شهر مشهد راه اندازی کرده است. این کترینگ با حضور نیروهای مجرب و توانا در امور طبخ و بسته بندی سرویس های غذایی، بیش از 10000 سرویس غذا و میان وعده در روز به پروازهای این ایرلاین ارائه می دهد.
پذیرایی ایران ایر تور در پرواز تهران به کیش چگونه است؟

امکانات پرواز تهران به کیش با ایران ایر تور چیست؟

هواپیمایی ایران ایر تور سرگرمی های متنوعی را برای مسافران در سنین مختلف در نظر گرفته است. مسافران می توانند خود را با مطالعه مجلاتی که در طول پرواز تهران به شیراز در اختیار مسافران قرار می گیرد، سرگرم کنند. برای کودکان نیز سرگرمی هایی در نظر گرفته شده است که می توانند از بازی های فکری، کتاب داستان و یا کتاب شعر مخصوص سن خودشان استفاده کنند. امکان دیدن فیلم، شنیدن موزیک مورد علاقه خود برای مسافران فراهم است علاوه بر این امکانات، سرویس های ویژه ای از سوی مهمانداران به مسافران، ارائه می شود تا مسافران در طول مسیر پرواز خسته نشوند.
امکانات پرواز تهران به کیش با ایران ایر تور چیست؟

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

با خرید بلیط هواپیما تهران به کیش با پرواز ایران ایرتور، سفر شما از مهرآباد شروع می شود. در شهر تهران دو فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی وجود دارد. فرودگاه مهرآباد، به عنوان اولین فرودگاه شهر تهران، سالانه میلیون ها مسافر را به شهرها و کشورهای مختلف جا به جا می کند. این فرودگاه، 6 ترمینال دارد که هر کدام برای مقاصد خاص و ایر لاین های مخصوصی هستند. مسیرهای قابل دسترس به فرودگاه مهرآباد تهران از شمال به بزرگراه لشکری، از شرق به بزرگراه آیت الله سعیدی و از جنوب به بزرگراه مفتح هستند. از آنجایی که این فرودگاه در داخل شهر است، برای رسیدن به آن می توان از تاکسی، اتوبوس، مترو یا ماشین شخصی استفاده کرد.
فرودگاه امام خمینی، به عنوان دومین فرودگاه که در شهرستان ری و در فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران واقع شده است، دارای 3 پایانه است. در هر دو فرودگاه ها و بسته به هر ترمینال، امکانات رفاهی اندکی متفاوت هستند، اما همگی به رستوران، کافی شاپ، سالن عمومی، سرویس بهداشتی، غرفه کتاب، مرکز خرید و نمازخانه دسترسی دارند. همچنین به منظور آرامش حال بیشتر مسافران پارکینگ طبقاتی و ایستگاه تاکسی در هر دو فرودگاه وجود دارد. تنها تفاوتی که این دو فرودگاه با هم دارند در این است که فرودگاه امام خمینی مجهز به جایگاه تشریفات اختصاصی(CIP) است.
معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

آشنایی با فرودگاه کیش

فرودگاه کیش در غرب استان هرمزگان واقع شده است. این فرودگاه نه میلیون متر مربع مساحت دارد. دارای 4 ترمینال مجزا است. مساحت ترمینال های داخلی، 9500 متر مربع و مساحت ترمینال های خارجی، 4000 مترمربع است. فرودگاه کیش دارای دو باند موازی است که طول آن، 3650 و پهنای آن، 45 متر است. برای پروازهای داخلی یک ترمینال مجزا وجود دارد که ساعت کاری آن از 6 صبح تا 12 شب است. یکی از خاص‌ترین و لوکس‌ترین خدماتی که فرودگاه کیش ارائه می‌دهد، جایگاه تشریفات اختصاصی آن است (جایگاه VIP/CIP). برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کیش با پرواز ایران ایرتور در هر ساعت از شبانه روز به سایت الی گشت مراجعه کنید.
مسافران قبل از ورود به فرودگاه، برای استفاده از امکانات جایگاه تشریفات، باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهند. در بخش ترمینال ورودی پروازهای داخلی فرودگاه کیش، مرکز اورژانس وجود دارد که فعالیت شبانه روزی دارند. به منظور حمل و نقل مسافران به مرکز شهر، بیش از 700 دستگاه تاکسی در فرودگاه کیش مستقر بوده و آماده ارائه خدمات به مسافران هستند. علاوه بر تاکسی‌ها، در ترمینال ورودی پروازهای داخلی، دفتر اجاره خودرو هم وجود دارد که می‌توانید خودرو بدون راننده اجاره کنید. همچنین فرودگاه کیش مجهز به پارکینگ اختصاصی است؛ بنابراین افرادی که خودروی شخصی دارند، دیگر لازم نیست نگران جایگاه خودروهای خود باشند.
آشنایی با فرودگاه کیش

خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟

خدمات VIP برای افرادی با جایگاه اجتماعی خاص که از نظر سیاسی و هنری شناخته شده هستند، استفاده می شود، مانند روسای جمهور، سفیران، وزیران، مدیران دولتی و مدیران کشوری. خدمات VIP، امنیت خصوصی بالایی را برای این گونه افراد فراهم می کنند. تمامی هزینه هایی که مربوط به خدمات VIP است، توسط سازمان ها و شرکت های مربوطه پرداخت می شود. در فرودگاه، تمامی امور مربوط به دریافت کارت پرواز، حمل بار و چمدان، پذیرایی و دیگر خدمات، توسط کارکنانی که ارائه خدمات را به عهده دارند، انجام می شود.
همچنین مسافران به منظور رسیدن به پلکان پرواز، با وسیله نقلیه اختصاصی جا به جا می شوند. خدمات CIP به افرادی که از نظر تجاری سرشناس هستند و همچنین ورزشکاران، ارائه می شود. بر خلاف خدمات VIP، خدمات CIP برای عموم مسافران آزاد است و محدودیتی وجود ندارد. تنها کافی است که هزینه آن را پرداخت کنید. خدمات CIP شامل دریافت کارت پرواز، پذیرایی در سالن، حمل و نقل بار و دیگر امکانات است. هنگام خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ایران ایرتور می توانید خدمات CIP را نیز برای سفرتان درخواست کنید.
خدمات VIP و CIP فرودگاهی چیست؟