بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
رشت, همه فرودگاه ها
تبریز, همه فرودگاه ها
...
...
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
بلیط هواپیما ایران ایر از رشت به تبریز

بلیط هواپیما ایران ایر از رشت به تبریز

سوالات شما

مدت زمان پرواز رشت به تبریز چقدر است؟

مدت زمان کلی پرواز رشت به تبریز به عوامل مختلفی مانند شرایط جوی و مسائل این چنینی وابسته است اما به صورت کلی مسافت بین فرودگاه رشت و تبریز در حدود یک ساعت طی خواهد شد.

نحوه استرداد بلیط هواپیما رشت به تبریز چگونه است؟

در صورتی که شما برای پرواز رشت به تبریز بلیط سیستمی تهیه کرده باشید، با پرداخت مبلغ بسیار کمی، پول بلیط شما استرداد داده خواهد شد در غیر اینصورت اگر از بلیط پرواز لحظه آخری رشت به تبریز یا پرواز چارتری رشت به تبریز استفاده کرده باشید، وجه شما قابل برگشت نخواهد بود.

مقدار بار مجاز در پرواز رشت به تبریز چقدر است؟

هر ایرلاین دارای ظرفیت بار متفاوتی است و در هنگاه خرد بلیط هواپیما رشت به تبریز به شما اعلام می شود. به طور معمول میزان بار مجاز برای مسافران بین 20 تا 30 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما رشت به تبریز چقدر است؟

با توجه به ایرلاین انتخابی و همینطور کلاس پروازی شما محدوده قیمت هر بلیط متفاوت خواهد بود. همینطور عواملی مانند نوع بلیط، رفت و برگشتی بودن آن، همراه داشتن کودک یا فصل مورد نظر شما برای سفر بر روی قیمت نهایی اثر گذار است. بهتر است برای داشتن یک دید مناسب از قیمت دقیق بلیط هواپیما رشت به تبریز به سایت الی گشت مراجعه کرده و در تاریخ های مد نظر خود اقدام به بررسی قیمت ها نمایید.

قیمت بلیط هواپیما رشت به تبریز برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

با توجه به نوع بلیط خریداری شده شما، قیمت بلیط برای کودکان زیر 12 سال می تواند کمتر یا مساوی با بلیط بزرگسالان باشد. در صورت خرید بلیط به صورت سیستمی و پیشاپیش، بلیط کودکان زیر 12 سال مقداری کمتر از بلیط بزرگسالان خواهد بود.