بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
بندرعباس, همه فرودگاه ها
...
...
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
بلیط هواپیما ایران ایر تور از تهران به بندرعباس

بلیط هواپیما ایران ایر تور از تهران به بندرعباس

سوالات متداول

در پروازهای داخلی کلاس اکونومی ایران ایر تور، هر مسافر مجاز است که ۲۰ کیلوگرم بار همراه داشته باشد. اما در پروازهای خارجی، مقدار بار مجاز رایگان در کلاس اکونومی برای هر مسافر برابر با ۳۰ کیلوگرم و در پرواز بیزینسی معادل ۴۰ کیلوگرم است. مقدار بار برای کودکان زیر دو سال نیز در مسیرهای داخلی و خارجی، برابر با ۱۰ کیلوگرم می‌باشد. هر مسافر می‌تواند یک ساک دستی ۵ کیلوگرمی را با خود به داخل کابین ببرد.
فاصله هوایی بین دو شهر تهران تا بندرعباس حدود ۱۰۵۲ کیلومتر می باشد و مدت زمان پرواز در این مسیر هوایی حدود ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه خواهد بود.
برای ثبت استرداد بلیط فقط کافیست که وارد سایت الی گشت شوید و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، سفارش خود را پیدا کنید و جزییات آن را مشاهده کنید. سپس روی گزینه استرداد کلیک کنید. در نظر داشته باشید که برای کنسلی بلیط ممکن است مقداری خسارت و جریمه پرداخت کنید و در نهایت درخواست استرداد شما نهایی خواهد شد.
قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرعباس ایران ایر تور با توجه به عوامل گوناگونی از جمله تاریخ پرواز و نوع کلاس پروازی متفاوت می‌باشد.
کلاس‌های پروازی شرکت هواپیمایی ایران ایر تور شامل کلاس نرخی O (ارزان‌ترین کلاس پروازی)، کلاس نرخی H، کلاس نرخی B (کلاس بیزینس)، کلاس نرخی Y، کلاس نرخی V (امکان استرداد وجه)، کلاس نرخی S و کلاس نرخی R (گرانترین) می‌باشد.