الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

مدارک لازم در فرودگاه قشم چیست؟

مدارک لازم در فرودگاه قشم کارت ملی و کارت شناسایی به همراه بلیط پرواز است تا کارت پرواز به مقصد خود را دریافت کنید و بار مندرج در بلیط را به گیت پرواز تحویل دهید. اگر مسافر خارجی و یا از اتباع بودید باید گذرنامه خود را در فرودگاه هنگام تحویل بلیط نشان دهید. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم نام و نام خانوادگی کد ملی و مد پاسپورت دقیق وارد نمایید تا هنگام گرفتن کارت پرواز هیچ مشکلی نداشته باشید.

فرودگاه قشم تا مرکز شهر چقدر فاصله دارد؟

فاصله فرودگاه قشم تا مرکز شهر حدود سی دقیقه است و ۲۱ کیلومتر با بازار درگهان که یکی از مراکز اصلی شهر است فاصله دارد. برای استفاده از فرودگاه مسافت و زمان رسیدن به فرودگاه را در نظر بگیرید تا به موقع برای پرواز در فرودگاه باشید. یکی از بهترین گزینه برای رفتن تاکسی های خود فرودگاه است. تاکسی های سطح شهر از دیگر گزینه های رسیدن به فرودگاه قشم است. بیشتر هتل های قشم هم مجهز ترنسفر فرودگاهی هستند.

آیا امکان رزرو هم زمان پرواز قشم و هتل قشم وجود دارد؟

در وب سایت الی گشت اگر شما پکیج تور قشم را خریداری کنید هم زمان بلیط پرواز و هتل قشم را رزرو کرده اید. هم چنین در وب سایت الی گشت می توانید هم زمان در دو صفحه هتل و بلیط پرواز جدول پروازها و هتل های قشم را ببییند و هر یک را به دلخواه برای خودتان رزرو کنید. در های سیرن یادتان باشد که حداقل دو هفته به قبل باید برای خرید بلیط هواپیما و هتل اقدام کنید و یکی دو شب قبل میسر نباشد. پروازهای قشم در فصل پاییز زمستان در آخر هفته ها به سرعت از سوی مسافرها رزرو می شود و برای خرید بلیط هواپیما قشم باید از یکی دو هفته قبل اقدام کنید.

چطور بلیط هوایپما قشم ارزان قیمت بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما قشم ارزان یادتان باشد کلاس پرواز اکونومی که ارزان ترین سطح قیمت پروازی است را انتخاب کنید. قیمت بلیط چارتری گاهی از سیستمی کم تر است پس به نوع سیستمی وچارتری توجه کنید. روزانه جدول پرواز لحظه آخری قشم را چک کنید. ارزان ترین بلیط پرواز قشم پرواز لحظه آخری است که اگر تعدادتان کم باشد شما می توانید بلیط ارزان قیمت پرواز قشم یعنی پرواز لحظه آخری را خریداری کنید.

پرواز هواپیما قشم در چه روزهایی انجام می شود؟

از مبدا تهران به قشم همه روز پروازهایی به قشم انجام می شود. در روزهای آغازین هفته سه ایرلاین از تهران به قشم پرواز دارند. در روزهای آخر هفته حدود هشت الی ده ایرلاین از تهران به قشم پرواز دارند. از مبدا شهرهای اصفهان در روزهای یکشنبه پرواز قشم وجود دارد. از مبدا شیراز به قشم فقط در روز دوشنبه پرواز انجام می شود. از مبدا مشهد فقط سه شنبه ها به قشم پرواز وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیما قشم شما می توانید جدول پروازی قشم را از الی گشت که روزانه به روز رسانی می شود را مشاهده کنید.

مسیرهای پروازی پرتردد به فرودگاه قشم کدامند؟

مسیرهای پرتردد پروازی به قشم تهران به قشم، اصفهان به قشم و شیراز به قشم است. از دیگر خطوط پروازی می توان به مشهد و تبریز هم اشاره کرد که در هفته یک روز پرواز به قشم را دارند. البته به خاطر جاذبه های طبیعت گردی قشم ایرلاین ها قصد دارند خطوط پروازی قشم را از شهرهای مختلف توسعه دهند.

بعد از خرید بلیط آیا امکان کنسلی و استرداد هزینه بلیط قشم در الی گشت وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم چنانچه بلیط سیستمی قشم را خریداری کرده باشید می توانید بلیط قشم خود را در الی گشت کنسل کنید. در مورد بلیط های چارتری قشم گزینه مناسبی و استرداد وجود ندارد. در مورد بلیط سیستمی با توجه به زمان ماندن پرواز جریمه های کمیاب از ۲۰ درصد الی ۷۰ درصد است. پس از جریمه کنسلی و استرداد بلیط باقی وجه به حساب شما از سوی الی گشت واریز می شود. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم به نوع بلیط سیستمی و چارتری دفت کنید.

میزان بار در مسیر پروازی قشم در سفرهای داخلی چقدر است؟

میزان بار در مسیر پروازی سفرهای داخلی به قشم حدود ۲۰ کیلوگرم چمدان است که به گیت بار بار تحویل میدهید و ۵ کیلو ساک دستی بدون هیچ گونه وسایل فلزی و شیشه ای چون قیچی کوچک، موچین، شیشه مربا و ده ها مورد دیگر شما مجاز هستید با خود به داخل هواپیما ببرید. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم میزان بار بر روی هر بلیط درج شده است.