بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
خرید بلیط هواپیما ترکیه

خرید بلیط هواپیما ترکیه

سوالات متداول

به منظور سفر به کشورهایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفرهای توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.
مسافران گرامی می توانند در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره 0218540 از خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد و آژانس مسافرتی صرفا تامین کننده بلیط، ویزا و اقامت برای مسافران می‌باشد.
مسافران گرامی می توانند با ارائه مدارک سفر خود اعم از بلیط و ویزا به بانکهایی که شعبه ارزی دارند حواله‌ی ارزی دریافت نمایند.
قوانین استرداد وابسته به نوع پرواز که داخلی و یا خارجی باشد متفاوت است. اما در پرواز های داخلی و بسته به ایرلانی که از آن بلیط را تهیه کرده اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می گردد. این مبلغ در پرواز های خارجی نیز وابسته به ایرلاین است و نمیتوان عدد دقیقی برای آن اعلام نمود. همچنین در اغلب موارد، هر چه زمان استرداد به زمان پرواز نزدیک تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما عودت داده می شود.
بله در تمام طول پرواز استفاده از ماسک اجباری است. در برخی از ایرلاین های خارجی علاوه بر ماسک استفاده از شیلد نیز اجباری است که در فرودگاه به مسافران مربوطه داده می شود.
شما برای سوار شدن به پروازهای خارجی نیاز به ارائه تست منفی پی سی آر دارید. اعتبار این تست طبق قوانین ایرلاین معمولا بین 48 تا 72 ساعت قبل از پرواز است. برای پروازهای داخلی شما نیازی به ازائه تست پی سی آر ندارید، اما اگر تست کرونای شما تا 14 روز قبل از پروازتان مثبت شده باشد، اجازه ورود به هواپیما را نخواهید داشت.
بله، برای رزرو هتل های خارجی نیازی به کردیت کارت بین المللی یا حساب ارزی نیست. شما می توانید با استفاده از خدمات انلاین الی گشت؛ هتل های خارجی مدنظرتان را با پرداخت ریالی از طریق کارت شتاب رزرو کنید و واچر هتل را آنی دریافت نمایید.
واچر رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه است. پس از رزرو آنلاین هتل الی گشت می توانید واچر خود را به صورت آنی دریافت کنید.
در روش پرواز+هتل مسافران می توانند بر اساس شرایط خود اقدام به رزرو پرواز، هتل و دیگر خدمات مسافرتی مدنظرشان نمایند؛ این در حالی است که در تور های مسافرتی به دلیل برنامه ریزی های انجام شده اختیار مسافران برای کارگردانی سفر محدودتر است.
تمامی تور های مسافرتی الی گشت شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند.
بله، شما می توانید هنگام رزرو بلیط در صورت خالی بودن کوپه در آن مسیر، گزینه رزرو کوپه دربست را انتخاب کنید. همچنین مسافران می توانند برای راحتی بیشتر بلیط کوپه ویژه خانم ها یا آقایان را خریداری کنند.
برای مسیرهایی که نیاز به دریافت ویزا دارند (در صورتی که شما اقامت بلند مدت آن کشور را نداشته باشید) خرید بیمه مسافرتی الزامی است.