حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما گوا

دریافت آنلاین بلیط هواپیما گوا

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط گوا

راهنمای خرید اینترنتی پرواز گوا از الی گشت

گوا، شهر ساحلی و پر از گردشگر هند در کنار دریای عربی است که هر سال میزبان گردشگران بیشماری می شود. با ورود به فصل شلوغی سفر به گوا، تعداد پرواز گواهای گوا نیز بیشتر شده و حتی می توانید پرواز بدون توقف گوا از ایران را هم پیدا کنید. بهترین تورهای گوا بلیط هواپیما چارتری را برای مسافرانشان فراهم می کنند. در غیر این صورت برای سفر انفرادی و جدای از تور به این شهر ساحلی، می توانید به سراغ خرید اینترنتی بلیط هواپیما گوا از الی گشت بروید.
تنها با انتخاب تاریخ رفت و برگشت سفر به همراه ورود مشخصات مسافر، بلیط شما در کمترین زمان صادر شده و برایتان ایمیل می شود. در هنگام جستجو بهترین پرواز گوا، میزان نمایش محدودیت قیمت ها، ایرلاین ها و نوع کلاس پروازی به همراه تعداد توقف در طول مسیر به انتخاب شما خواهد بود.

فرودگاه گوا

برای سفر به شهر گوا، خرید پرواز مستقیم و بدون توقف، سریع ترین روش است. با این وجود، گاهی در تور گوا مشاهده شده که مسافران برای شهر بمبئی اقدام به خرید بلیط هواپیما نموده و ادامه مسیر را زمینی طی می کنند. فرودگاه بین المللی گوا با نام فرودگاه دابولیم گوا موقعیتی بسیار عالی و مناسب برای مسافران دارد. این فرودگاه در ناحیه جنوبی گوا واقع شده و برای رسیدن به تمامی هتل های گوا می توان از ترانسفر یا حمل و نقل ویژه فرودگاه استفاده کرد.
تاکسی های فرودگاهی در کنار اتوریکشاوها واقع شده و شما را به محل اقامت می رساند. اتوریکشاو از تاکسی کرایه ارزان تری دارند اما حتما قبل از سوار شدن، میزان کرایه را با راننده مشخص کنید. در فرودگاه گوا تمامی امکانات رفاهی، خدماتی و رستورانی وجود دارد. با این حال، به دلیل هزینه پایین ترانسفر فرودگاهی، پیشنهاد می دهیم از هتل درخواست شاتل نمایید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان گوا

کشور هند، جزء مقاصد ارزان برای سفر به حساب می آید و شهرهایی پر از جاذبه های گردشگری دارد. شهر گوا در این میان به خاطر سواحل شنی و آب های فیروزه ای معروف شده و ییلاق ساحلی این کشور است. این شهر، تنها 3 فصل دارد، چرا که آب و هوای گوا در دو فصل پاییز و زمستان بیشتر بهاری می شود. خبری از سرمای طاقت فرسا نیست و اقلیم گرمسیری غالب است. در نهایت در این شهر، شاهد 3 فصل بهار، فصل بارندگی موسمی و تابستان هستیم.
ویژگی آب و هوایی این شهر ساحلی، روی خرید بلیط ارزان گوا تأثیر مستقیم دارد. چرا که با شروع فصل بارندگی و تابستان، گردشگران کم تری وارد این شهر شده و شاهد کاهش قیمت بلیط هواپیما گوا هستیم. همین طور از قیمت هتل های گوا هم کاسته می شود.
بهترین زمان خرید بلیط هواپیما گوا با فصل پاییز شروع می شود و تا اوایل بهار ادامه دارد. در این بازه زمانی نه تنها تور گوا الی گشت بهترین تورهای این شهر را برگزار می کند؛ بلکه جدای از تور هم می توان بلیط هواپیما گوا را خرید.
با بهترین ایرلاین های جهان مانند ترکیش ایر و قطر ایرویز می توانید پرواز گوا را خریداری کنید. شرکت هواپیمایی ماهان ایر نیز، پروازهای مستقیم گوا را برای تورهای الی گشت برگزار می کند.
آب و هوای گرمسیری موجب شده گرما و و رطوبت گوا در بهار و تابستان، بالا باشد و فصل بارش های موسمی، شروع شود. ارزان ترین بلیط هواپیما گوا را در این زمان می توانید تهیه کنید. فصل تابستان دمای هوا بسیار افزایش یافته و گرمای هوا باعث کاهش جمعیت گردشگران در بخش شمالی شهر می شود. حتی ارزان ترین قیمت ها در رزرو هتل گوا را این زمان خواهید یافت.
در بازه زمانی اوایل فصل موسمی یا اواخر فصل تابستان، بارندگی و رطوبت هوا همچنان کم بوده و فرصت کافی برای گشت های ساحلی خواهید داشت. همچنین با کاهش قیمت در بلیط هواپیما گوا روبرو خواهید بود.

سفر به گوا

درباره گوا

سوالات متداول