بسته ای مشکوک در موزه لوور که بوی حمله تروریستی می دهد!

بسته مشکوک در موزه لوور

شبکه اسکای نیوز در خبری اعلام کرد که در موزه لوور پاریس بسته ای مشکوک پیدا شده است. کشف این بسته باعث شده که ماموران در اقدامی فوری موزه و کل مناطق اطراف را تخلیه و به طور آماده باش در محل استقرار پیدا کنند، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

حمله تروریستی در موزه لوور
مطالب مرتبط:
راهنمای متروی پاریس
پاریس را به روش پاریسی ها بگردید!

امروز فرانسه شاهد برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است که این رویداد می تواند احتمال تروریستی بودن این بسته را افزایش دهد. هم اکنون در اطراف این موزه حالت آماده باش ایجا شده، قرار است که اگر نامزد میانه رو در انتخابات به پبروزی برسد در همین محل سخنرانی داشته باشد. فرانسه همیشه در لیست محبوب ترین کشورها برای سفر قرار دارد و خیلی از گردشگران برای بازدید از آثار فرهنگی و هنری به این کشور زیبا سفر می کنند.

نیروهای امنیتی در موزه لوور

۱۰ درصد از اقتصاد کشور فرانسه به صنعت گردشگری وابسته است اما به دلیل اتفاقات تروریستی ای که در دو سال گذشته در این کشور رخ داده تعداد گردشگرانی که فرانسه را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند در حال کاهش است. کسانی که در این کشور در زمینه گردشگری فعال هستند بیم این دارند که صنعت گردشگری این کشور با تصور اینکه فرانسه همیشه هدف حملات تروریستی قرار دارد با مشکلی اساسی روبرو شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد