بین المللی شدن فرودگاه اردبیل

فرودگاه اردبیل

خانم شرفبافی سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر از بین المللی شدن فرودگاه اردبیل داد او گفت که این مسئله اهمیت زیادی دارد و یک گام بزرگ برای توسعه ی آبادانی استان اردبیل است. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید

فرودگاه اردبیل
مطالب مرتبط:
بوئینگ ۳۰ هواپیما به شرکت آسمان فروخت
رونمایی از بزرگ ترین هواپیمای دوقلوی جهان

فرودگاه اردبیل به تازگی بین المللی شده است، خانم فرزانه شرفبافی در این باره گفته است که بین المللی شدن این فردگاه می تواند کمک بسیار زیادی به آبادانی اردبیل کند و مشکلات و مانع هایی که در این زمینه وجود دارد را به حداقل برساند. در حال حاضر برنامه ریزی های مورد نیاز برای فرودگاه پارس آباد هم در دست کار است و امیدواریم که زودتر به پایان برسد.

موضوع فرودگاه پارس آباد هم دقیقا مانند همین فرودگاه است و برنامه ی پرواز با هواپیمای ای تا آر از رشت به اردبیل و تهران به اردبیل در دستور کار است. برنامه ریزی هایی هم برای ارتقای فرودگاهی با زیر ساخت های مناسب در اردبیل شده است و قرار است مرز هوایی به فرودگاه بین المللی تبدیل شود. برنامه ی پروازهای بین اردبیل- وان و اردبیل- باکو هم در دست بررسی است.

هواپیمای فرودگاه اردبیل

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت اردبیل تنها جایی در ایران است که فرودگاه دو بانده متقاطع دارد و با ورود هواپیماهای سبک در سرعین موافقت شده است.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
آیین «تَکم گردانی»؛ یادگاری کهن برای استقبال از نوروز در آذربایجان
در سفر به ارومیه از این جاذبه ها بازدید کنید!
این بار واقعا به جهنم دره بروید!
پس از ۷ سال کشتی آرتمیا در دریاچه ارومیه شناور شد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code